×

Jums ir jautājumi par mūsu mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

SEA SIDE RESORT & SPA

Grieķija, Krēta
jan. 1970
LIDOJUMS, TRANSFERS, VIESNĪCA
cena par personu
 

Apraksts

Moderna viesnīca. Daudzveidīga ēdināšana All Inclusive sistēmas ietvaros. Dienas laikā – sporta programmas, vakaros – šovu programmas. Viesnīca atrodas uz pakalna, no kura paveras panorāmas skats uz jūru. Neiesakām cilvēkiem, kam ir grūtības ar pārvietošanos – daudz kāpņu, jāpārvar liels skaits pakāpienu. Varam ieteikt pāriem un ģimenēm mierīgai atpūtai. Autobusu pietura – pie viesnīcas. Vakara izklaides – Ajapelaja (3 km) un Iraklija (20 km).

Viesnīca:
 atrodas 22 km no Iraklijas lidostas, 3 km no Ajapelajas kūrortmiestiņa centra, 80 m no pludmales. Uzcelta 2004. gadā. Katru gadu viesnīcā tiek veikti renovācijas darbi. 2010. gadā uzcelts jauns numuru bloks Junior Suite LV (400 m no Main Building, ar atsevišķu baseinu bloka viesiem). Kopā 246 numuri (95% ar skatu uz jūru): promo room LV (promo – akcijas piedāvājums, kuras laikā tiek piedāvāts kāds no tobrīd brīviem numuriem – pamatā tie ir standard rooms LV numuri; maks. 3 cilv.); standard rooms LV (skats uz kalniem; maks. 3 cilv., 22-26 m2); superior rooms SV (skats uz jūru vai sānskats uz jūru; no standard numuriem atšķiras tikai ar skatu, maks. 3 cilv., 24-28 m2); family room two-bedrooms SSV (sānskats uz jūru; 2 guļamistabas ar durvīm (dažos numuros necaurspīdīga šķērssedze bez durvīm), maks. 4 cilv., 32-38 m2); family room 2 bedrooms maisonette SV (skats uz jūru; divlīmeņu numurs, augšējais līmenis nodalīts tikai optiski (atklāta balkona formā), viena vannasistaba, lielā guļamistaba parasti ir apakšējā līmenī; maks. 4 cilv., 32-38 m2); superior rooms LV with sharing pool access (skats uz kalniem vai daļējs skats uz jūru, izeja uz terasi pie kopējā baseina, vienistabas numurs; maks. 3 cilv., 26-30 m2); superior rooms SV sharing pool (skats uz jūru, izeja uz baseinu, kas paredzēts vairākiem numuriem, vienistabas numurs (2 konfigurācijas tipi attiecībā pret baseinu); maks. 2 cilv., 24-30 m2); junior suites LV (skats uz kalniem; jaunie numuri jaunā bloka 1. stāvā ar open tipa vannasistabu vai numuri Main Building teritorijā ar parasta tipa vannu; maks. 3 cilv., 30 m2); junior suites SV (skats uz jūru, var atrasties jaunā bloka 2. stāvā (vienlīmeņa) vai vecajā teritorijas daļā (vienlīmeņa); guļamistaba ar viesistabas zonu, maks. 3 cilv., 30-34 m2); VIP numuri ar papildu servisu (ekskluzīvi vannasistabas piederumi, pludmales dvieļu nomaiņa numurā katru dienu, a la carte restorānu nelimitēts apmeklējums (vakariņās, vietas jārezervē), minibāra papildināšana katru dienu, 1 SPA centra apmeklējums (paketē ietilpst segtais baseins ar apsildi līdz 15. maijam un pēc 15. oktobra; hidromasāža, sauna vai tvaika pirts); reģistrējoties viesnīcā, VIP numuru tūristiem tiek izsniegta melna aproce): superior rooms with independent pool SV (skats uz jūru, vienistabas numurs, terase ar privātu baseinu (12-15 m2, nav apsildāms), maks. 2+1 cilv., 26-30 m2); family room with independent pool SV (skats uz jūru, privāts baseins (12-15 m2, nav apsildāms),  maks. 4 cilv., 34-42 m2; šie numuri ir 2 veidu: vienlīmeņa divistabu numurs – guļamistaba ar durvīm un divvietīgo gultu un papildu guļamistaba ar 2 vienvietīgām gultām; vienistabas numurs – guļamistaba ar viesistabas zonu.

Pludmale: oļu, līča formas. Ir lifts uz pludmali – tālāk celiņš. Ieeja jūrā – akmens plātne. Dušas. Saulessargi, atpūtas krēsli – maksas pakalpojums. 

Pie baseina: saulessargi, atpūtas krēsli – bez maksas. Pludmales dvieļi – bez maksas. 

Numurā: vannasistaba, vannasistabas piederumi, fēns, kondicionētājs, TV, DVD/CD atskaņotājs (pēc pieprasījuma), telefons, seifs (bez maksas), minibārs (papildināšana katru 2. dienu, izņemot Promo numurus), tējas un kafijas pakete, balkons vai terase, numura uzkopšana un dvieļu nomaiņa – katru dienu, veļas nomaiņa – 3 reizes nedēļā, room service (maksas pakalpojums).  

Teritorijā: 3 restorāni (t.sk. 2 a la carte – ķīniešu un gourmet, kuros bērni līdz 6 g.v. netiek ielaisti), 3 bāri, uzkodu bārs, 2 atklātie baseini, segtais baseins (ar džakuzi SPA centrā, maksas pakalpojums), TV zāle, konferenču zāle (maks. 250 cilv.), SPA centrs, veikali, frizētava, valūtas maiņa, ārsta pakalpojumi (izsaukums), veļas mazgātava, autostāvvieta. 

Bērniem: baseins, miniklubs (4-12 g.v.), bērnu krēsliņi restorānā, baby cot (manēžas tipa, pēc pieprasījuma, bez maksas), agrās vakariņas galvenajā restorānā, aukle (maksas pakalpojums, pēc pieprasījuma), pudelīšu sterilizators (pret depozītu).

Izklaide un sports
Bez maksas: trenažieru zāle, tenisa korts, galda teniss, basketbols, ūdenspolo, aerobika, joga, šautriņas, animācija (sporta izklaides programmas), diskotēka, Wi-Fi (lobby), interneta stūrītis.
Maksas pakalpojumi: turku pirts, masāža, sauna, skaistumkopšanas salons,  biljards, daivings (1 reizi nedēļā, nav viesnīcas pakalpojums), tematiskie vakari ar dzīvo mūziku un BBQ.

Viesnīcas atsauksmes

Pasūtiet savu ceļojumu jau tagad, spiežot pogu "pieprasīt"!
Temp. Numura tips Filtrēt cenu

! Cenā iekļauts:

 √ Pārlidojums
 √ Transfers lidosta - viesnīca-lidosta
 √ Bagaža (saskaņā ar pakalpojuma sniedzēja nosacījumiem)
 √ Dzīvošana izvēlētajā numurā ar attiecīgo ēdināšanas tipu
 √ Cenas norādītas par vienu pieaugušo ar izmitināšanu divvietīgajā numurā
 √ Cenas vienvietīgām, trīsvietīgam numuram, izmitināšanai ar bērniem - pēc pieprasījuma)

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums, uzrakstiet mums, mēs piemeklēsim īsto!

Līdzīgas viesnīcas:

Rethymno Mare Royal & Water Park cena no  881 €
Nana Golden Beach cena no  1 386 €
Atrašanās vieta: jūras krastā, pie smilšu-oļu pludmales, attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 1,5 km (hersonisa), attālums līdz lidostai ir apmēram 25 km (hērakleja) Viesnīca: renovēta 2021 g, numuru skaits galvenajā ēkā – 46, numuru skaits bungalo – 185, galvenais restorāns, a la carte restorāni – 7, brokastu zāle, kafetērija, lobby bārs, pludmales bārs, bārs pie baseina, uzkodu bāri – 5, konferenču zāle, wifi, veikali (par papildus samaksu), bankomāts, frizētava (par papildus samaksu), veļas mazgātavas pakalpojumi (par papildus samaksu), ķīmiskā tīrīšana (par papildus samaksu), ārsts (par papildus samaksu), bagāžas uzglabāšanas telpa, autostāvvieta, automašīnu noma (par papildus samaksu), sauļošanās terase, amfiteātris – 2, baseini – 7, āra džakuzi, iekšējais baseins (tikai pieaugušajiem, par papildus samaksu), atpūtas krēsli pie baseina, atpūtas krēsli pludmalē, saulessargi pie baseina, saulessargi pludmalē, dvieļi pie baseina (pret ķīlu), dvieļi pludmalē (pret ķīlu), viesnīcas oficiālā kategorija – 5* Numurs: Bungalo Deluxe numurs ar skatu uz dārzu: numura platība 25-30 kv.m, ar logiem uz dārza pusi, vanna vai duša, tualete, balkons vai terase, tālrunis, plazmas tv, mini bārs, seifs, wifi, ir iespēja pagatavot tēju, kafiju, maksimāli var izmitināt – 3. Family Suite 2 Bedrooms: numura platība 40, ar logiem uz dārza vai baseina pusi, 2 guļamistabas, vanna, tualete, balkons vai terase, tālrunis, plazmas tv, mini bārs, seifs, wifi, ir iespēja pagatavot tēju, kafiju, maksimāli var izmitināt – 4. Comfort Family Garden View: numura platība 35-40 kv.m, ar logiem uz dārza pusi, guļamistaba (dbl), vanna vai duša, tualete, balkons vai terase, tālrunis, plazmas tv, mini bārs, seifs, wifi, ir iespēja pagatavot tēju, kafiju, maksimāli var izmitināt – 4.   Aktīvā atpūta: aerobika, šaušana ar loku, mini futbols, pludmales volejbols, biljards (par papildus samaksu), šautriņas, trenažieru zāle, lielais šahs, galda teniss (pret kīlu), galda futbols (par papildus samaksu), tenisa korti – 21, apgaismots tenisa korts (par papildus samaksu), tenisa aprīkojums (par papildus samaksu), tenisa apmācība (par papildus samaksu), karaoke, peldēšanas apmācība (par papildus samaksu), zemūdens peldēšanas centrs (par papildus samaksu), snorkelēšanas aprīkojums (par papildus samaksu), ūdens sporta veidi (par papildus samaksu), ūdens motocikli (par papildus samaksu), ūdens aerobika, ūdens polo, masāža (par papildus samaksu), džakuzi (par papildus samaksu), tvaika pirts (par papildus samaksu), sauna (par papildus samaksu),  viesnīcā ir spa centrs (par papildus samaksu),  viesnīcā ir ūdens atrakciju parks,  periodiski notiek izklaides pasākumi Bērniem: bērnu baseins (puse nosegta no saules), bērnu baseini – 2 (galvenajā baseinā), mini klubs, spēļu istaba (par papildus samaksu), datorspēles (par papildus samaksu), rotaļu laukums, mini diskotēka, bērnu gulta, bērnu krēsls restorānā, aukle (par papildus samaksu)
STELLA PALACE AQUA PARK RESORT cena no  991 €
Grecotel CARAMEL BOUTIQUE RESORT cena no  1 571 €
Boutigue viesnīcai pieder jauka un mājīga apzaļumotā teritorija – tā tūristiem, kuri atpūtīsies, baudot modernās kūrortviesnīcas ērtības un smalko eleganci, liks aizdomāties arī par Krētai raksturīgo ciematu nepiespiesto un samērīgo dzīves ritmu. Viesnīcai ir plašs piedāvājums attiecībā uz suite numuriem un villām, kuras dizainētas oriģinālā stilā un atbildīs arī prasīgāko viesu gaumei. Numuru individuāli veidotajos interjeros ir izmantoti dizaineru izstrādāti audumi, mēbeles ar kokgriezumiem, kā arī ekscentriski akcenti un aksesuāri. Iesakām atpūtai romantiski noskaņotiem pāriem.  Autobusu pietura – blakus viesnīcai. Vakara izklaides – arī Retimno (6 km)Viesnīca: atrodas 70 km no Iraklijas lidostas, 6 km no Retimno pilsētas, pie jūras. Pēdējā pilna renovācija – 2014. gadā. Viesnīca – Main Building korpuss, bungalow komplekss un Villas. Kopā 69 Famous Class numuri: open plan junior suites SV (skats uz jūru; atrodas Main Building; vienistabas numurs, guļamistaba ar viesistabas zonu, karaliskā izmēra gulta (180x200 сm), papildu gulta – vienvietīgā gulta,  maks. 2+1 cilv., 35 m2); open plan junior suites with private garden (skats uz dārzu; atrodas "Atrium" spārnā, pirmajā stāvā; vienistabas numurs, guļamistaba ar viesistabas zonu,  karaliskā izmēra gulta (180x200 сm), papildu gulta – vienvietīgā gulta, maks. 2+1 cilv., 40 m2); caramel junior suites (atrodas main building korpusā "Atrium" spārnā; guļamistaba ar viesistabas zonu, open plan – vannasistaba, karaliskā izmēra gulta (180x200 сm), garderobe, maks. 2 cilv., 40 m2); family suites main house (atrodas "Atrium" spārnā; guļamistaba un viesistaba ar atbīdāmām durvīm, divvietīgā gulta (180x200 сm), papildu gultas  – 2 dīvāni, vannasistaba, papildus WC, maks. 2+2 cilv., 50 m2); open plan bungalow suites (atrodas bungalow zonā; guļamistaba ar plašu viesistabas zonu, karaliskā izmēra gulta (180x200 сm), papildu gulta – dīvāngulta, garderobe, maks. 2+1 cilv., 50 m2); luxury bungalow suites (atrodas bungalow zonā; guļamistaba un viesistaba ar atbīdāmām durvīm, izeja uz aprīkotu terasi vai balkonu, karaliskā izmēra gulta (180x200 сm), papildu gultas – 2 dīvāngultas,  maks. 2+2 cilv., 55 m2); 2 bedrooms beach villas SF (divlīmeņu villas ar tiešu skatu uz jūru; atrodas uz pludmales līnijas; 1. stāvā: open plan viesistaba un guļamistaba, karaliskā izmēra gulta (200x210 сm), papildu gulta – dīvāns, izeja uz individuāli aprīkotu terasi; 2. stāvā: guļamistaba ar divvietīgu gultu (200x210 сm), maks. 4+1 cilv., 65-85 m2); 3 bedrooms luxury villas (divlīmeņu villas; 1. stāvā: viesistaba un ēdamistabas zona, atsevišķa guļamistaba ar karaliskā izmēra gultu (200x210 сm), plaša vannasistaba; 2. stāvā: 2 guļamistabas, karaliskā izmēra gulta, vannasistaba. Viena no guļamistabām caurstaigājama. No dažām villām ir tieša izeja uz pludmali, maks. 6+2 cilv., 125 m2); 4 bedrooms villas on the beach SF (divlīmeņu villas ar tiešu skatu uz jūru; atrodas uz pludmales līnijas; 1. stāvā: open plan ēdamistaba ar viesistaba, atsevišķa guļamistaba ar karaliskā izmēra gultu (200x210 сm), vannasistaba,  izeja uz individuāli aprīkotu terasi; 2. stāvā: 2 guļamistabas ar divvietīgu gultu, kopēja vannasistaba. Atsevišķa guļamistaba ar karaliskā izmēra gultu un vannasistabu, maks. 8+2 cilv., 165 m2).Viesiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām teritorijā ierīkoti pandusi. Speciāli invalīdiem aprīkotu numuru nav. Famous Class kategorijas serviss: personāls guest relations dienests; express check-in un check-out; viesu VIP sagaidīšana, šampanietis, apsveikums bērniem; ierašanās dienā numurā  – groziņš ar augļiem, ūdens, vīns, atspirdzinošie dzērieni un grieķu saldumi; minerālūdens un laika prognoze  katru dienu; svaigi augļi numurā (katru otro dienu); numura uzkopšana – divas reizes dienā; ekskluzīva kosmētika vannasistabā un bērnu kosmētika; tējas un kafijas pakete; individuāls paviljons-nojume pludmalē (tikai villas numuru viesiem); pludmales soma ar pludmales aksesuāriem un dvieļiem; pludmales serviss (minerālūdens, augļi, aukstā tēja); vakariņas a la carte restorānā bērniem (speciāla ēdienu karte bērniem); divi ielūgumi nedēļā uz a la carte vakariņām (ar speciālu menu) noteiktos viesnīcu restorānos (ja atpūtas periods ir vismaz 7 naktis; vietas iepriekš jārezervē). . Papildu informācija Dress Code  Dienas laikā: ikdienai piemērots apģērbs. Dress Code brokastu un pusdienu laikā: apģērbs, kas apsedz peldkostīmus un pludmales tērpus. Restorānos un bāros  jebkurā diennakts laikā ieeja tikai apavos.Vakara laikā: elegants ikdienas apģērbs – netiek rekomendēti šorti, sporta vai pludmales tērpi; vīriešiem obligātas garās bikses un krekls ar garām vai īsām piedurknēm.Pludmale: smilšu un oļu, lēzena ieeja jūrā. Ir aprīkota ar sniegbaltām nojumēm – paviljoniem (visām villām – bez maksas). Saulessargi, atpūtas krēsli, dvieļi – bez maksas. Papildu serviss (10:00 – 18:30) – maksas pakalpojumsPie baseina: saulessargi, atpūtas krēsli-gultas (lilijas zieda formas veidolā), dvieļi – bez maksas. Numurā: vannasistaba, vannas piederumi, halāts, čības, fēns, centrālais kondicionētājs ar individuālu kontroli, TV, telefons, CD/DVD atskanotājs, minibārs (maksas pakalpojums), seifs (bez maksas), Wi-Fi (bez maksas), tējas un kafijas pakete, pludmales soma ar dvieļiem, balkons vai terase, numura uzkopšana – katru dienu, divas reizes dienā, veļas un dvieļu nomaiņa – ekosistēma, room service (07:00-23:00, maksas pakalpojums).Teritorijā: 2 restorāni (t.sk. 1 – a la carte), alus pabs, 2 bāri, baseins ar jūras ūdeni (700 m2), džakuzi, TV zāle, ārsta pakalpojumi, SPA centrs, valūtas maiņa, autostāvvieta. Bērniem: klubs ”Grecoland” (3-12 g.v.) noteiktās stundās (no rīta, vakarā), spēles, sacensības, radošās darbnīcas, makijāžas kursi (jūlijs – augusts, noteiktos datumos, bez maksas), aņgļu skolas British Study Centers, angļu valodas kursi viesnīcā Creta Palace (transfērs bez maksas) : Ģimenes programma ”Vacation & Language” (no 04.07 – 27.08., maksas pakalpojums), restorāns "Tasty Corner" (3-12 g.v; bērnu ēdienkarte un dzērieni neierobežotā daudzumā 11:00 – 17:00 bez maksas), a la carte menu (maksas pakalpojums), aukle (pēc pieprasījuma, maksas pakalpojums), animācija."GrecoBaby" piedāvā: vēl līdz ierašanās laikam viesnīcā pasūtīt (tikai pēc iepriekšēja pieprasījuma) bez maksas: baby cot, augstos krēsliņus (tikai restorānos), sedziņas, pudelīšu sildītājus, sterilizatorus, el. tējkannu; par papildus samaksu: ratiņus (sporta), radioaukli, palikni pārtīšanai, podiņu, sēdeklīti, bērnu vanniņu, pārnēsājamo sēdeklīti.Izklaide un sportsBez maksas: aerobika, ūdensaerobika, rīta vingrošana, pilates, strečings, galda teniss, vakara šovu programmas un dzīvā mūzika (6 reizes nedēļā), Wi-Fi (visā teritorijā).Maksas pakalpojumi: skaistumkopšanas salons.Pakalpojumi, kas tiek piedāvāti blakus esošajās “Grecotel” viesnīcās (transfers bez maksas): tenisa korts un tā apgaismojums, tenisa inventārs, tenisa apmācība, velonoma, ūdensvelosipēdi un kanoe, daivinga centrs (PADI), ūdenssporta veidu centrs, SPA un fitness, ajūrvēdas procedūras.
×
Par šo viesnīcu interesējās 669 cilvēki