×

Jums ir jautājumi par mūsu mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

Ceļojumi

 

Par valsti

Tūres

Ceļojiet uz Irānu kopa ar Atlantic Travel! Valsts Āzijas Dienvidrietumos – Irāna, ka arī agrāk Persija. Irānu apskaloKaspijas jūra un divi Indijas okeāna līči: Persiešu un Omānu. Irānas klimats ir ļoti daudzveidīgs, vietām temperatūras var pazemināties pat līdz 0 grādiem, bet valsts dienvidos vasarā temperatūra var turēties diezgan augsti +38 grādi.

Sāciet plānot savu neaizmirstamu ceļojumu ar zvanu uz Atlantic Travel: (+371) 67220505!

Atpūta Irānā, tas ir pirmkārt ekskursiju programmas. Ļoti skaistas senas pilsētas, dekoratīvi apgleznotas sienas un bagātākais vēstures mantojums. Irānā ļoti daudz ievērojamāku vietu, kurus protams nav iespējams apskatīt tikai viena ceļojumā laikā. Jūs varat sākt ar apskates ekskursiju pa Teherānu, apmeklējiet arī slavenu persiešu paklāju muzeju un vietējo tirgu.

Bet vēlāk dodieties uz Širāzu ar lidmašīnu – pašu romantiskāko Irānas pilsētu, apmeklējiet dārzus un pili, kā arīHafesa mauzoleju.  

Drosmīgiem ceļotājiem ir vērts atcerēties vienu Irāna īpašību – šeit praktiski nekur nav alkohola un smēķēt ir atļauts tikai speciālās vietās, kuru diemžēl valstī deficīts.

Dodoties ar avioreisu no Rīgas uz Teherānu, atcerieties, ka jums ir jānoformē vīzu uz Irānu, un vienalga esat jūs Latvijas valsts pilsonis, vai nepilsonis.

Jūsu ceļojumu ar Atlantic Travel garantē BTA.  

Cena EUR
Naktis

Atlasīt

Jūs meklējat ceļojumu uz Irāna / izlidošana no pilsētas Rīga, ja nav norādīts citādi  /

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums,

zvaniet 67220505 un 66222220, rakstiet mums uz atlantic@atlantic.lv

vai aizpildiet formu zemāk un mēs piemeklēsim īsto!

Nosūtiet sava ceļojuma aprkastu un mēs noteikti piemeklēsim labāko piedāvājumu