×

Jums ir jautājumi par mūsu jauno mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

Ceļojumi uz Japānu

 

Par valsti

Čarterlidojumi

Ceļojiet uz Japānu kopa ar Atlantic Travel! Japāna – salu valsts, kura atrodas Japānas arhipelāgā un sastāv no vairāk nekā 6000 salām. Japāna atrodās Klusajā okeānā un klimats te ir ļoti maigs, tajā ļoti skaidri iezīmētas visas četras sezonas.

Sāciet plānot savu neaizmirstamo ceļojumu ar zvanu uz Atlantic Travel: (+371) 67220505!

Atpūta Japānā pārsteigs jūs gan pirmajā reizē, gan simtajā. Šeit pēdējie tehniskie izgudrojumi stāv blakus senajām tradīcijām, tieši tāpēc ekskursiju programmas pa Japānu nevar būt vienmuļīgas.

Jūs gaida ekskursijas pa Tokiju, Japānas galvaspilsētu, kuras laikā jūs redzēsiet: Sindzjuku – debesskrāpju rajonu Tokio, Asakusa Sensodzi – jaunas zāles templis uz zelta pūķa kalna (dibināts vēl 628.gadā), greznu rajonu Gindza un Imperatora pils laukumu. Viss tas – tas pat nav ekskursiju aisberga virsotne. Tokija – nav lēta pilsēta, bet ticiet, tā ir vērta katras jenas. Šeit ir modē rīkot biznesa tikšanasatpūsties un uzlabot savu izskatu, tāpēc ka skaistuma saloni Japāna ir vieni no labākajiem pasaulē. Bet kas attiecas uz drošību, Japāna ir ļoti mierīga valsts.

Šobrīd ļoti populāras ekskursiju tūres pa skaistākajiem Japānas pilsētām un vietām. Īpaši virzienā: Tokija – Macumoto – Hida – Sirakava – Kanadzava – Osaka – Kobe – Okajama – Kurasiki – Hirosima – Mijadzima – Nara – Kioto – Hakone – Kamakura.

Šādos ekskursiju tūrēs jūs varēsiet apskatīt senas Japānas pilisdārzusparkus un tempļus, ka arī iepazīties ar šīs attīstītas valsts pēdējiem zinātnes izgudrojumiem.

Dodoties ar tiešo avioreisu no Rīgas uz Japānu, obligāti precizējiet pie sava speciālista no Atlantic Travel informāciju par ievešanu ierobežojumu, kas attiecas uz naudu un produktiem (cigaretēm, alkoholu un citam ierastām lietām).

Jūsu ceļojumu ar Atlantic Travel garantē BTA. 

Cena EUR
Dienas

Atlasīt

Jūs meklējat ceļojumu uz Japāna / izlidošana no pilsētas Rīga, ja nav norādīts citādi  /

Mūsu sistēma neatrada ceļojumus pēc Jūsu pieprasījuma.
Pamēģiniet mainīt meklēšanas parametrus vai zvaniet pa tel. +371 67220505

Nosūtiet sava ceļojuma aprkastu un mēs noteikti piemeklēsim labāko piedāvājumu