×

Jums ir jautājumi par mūsu jauno mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

Ceļojumi uz Krieviju

 

Par valsti

Ceļojumi

Daudzveidīga plaša Krievija, vilina ar savu skaistumu un pazīstamām ievērojamām vietām. Galvaspilsēta – Maskava, iespēju pilsēta. Atbraucot uz šejieni, sāciet savu iepazīšanos ar Sarkano laukumu un Kremli. Obligāti kādu dienu atstājiet Tretjakovas galerijas apmeklēšanai – vairāk nekā 55 000 unikālu mākslas darbu! Un kā neieskatīties Vasilija Blažennogo katedrālēJēzus Kristus katedrālēMauzolejāĢorķogo parkāAleksandra dārzāMaskavas zoodārzā – protams, visu par vienu reizi nav iespējams apskatīt, bet ar katru nākamo ceļojumu uz Krieviju jūs ieraudzīsiet vairāk un vairāk. Galvenais ar kaut ko iesākt!

Sāciet plānot savu neaizmirstamu ceļojumu ar zvanu uz Atlantic Travel: (+371) 67220505!

Autobusu tūres uz Krieviju iekļauj sevī populāro virzienu – uz ziemeļu galvaspilsētu Sanktpēterburgu. Romantiskas baltas naktis, izgriežamie tilti, Ziemas pilsPeterhofsErmitāžaMariinas teātrisPetera un Pāvela cietoksnis,Isaakievas katedrāleSpas na Krovi  – šeit kā Maskavā, katru dienu var doties interesantas ekskursijās un pat par pašu garāko atvaļinājumu nepaspēt visu apskatīt. Protams, viens no pašiem skaistākiem virzieniem – autobusu tūre pa zelta gredzenu, kurā ietilpst tādas pilsētas, kā: Sergiev PassadPereslavlj-ZalesskijRostovaJaroslavlj,KostromaIvanovoSuzdalj un Vladimir.

Bet ja jūs gribat doties pazvejot, vai medībās, vai vienkārši sajust Krievijas dabas skaistumu – brauciet ar mums uzBaikālu vai Karēlijā.

Dodoties autobusu tūre Krievijā vai kruīzā ar kuģi uz Krieviju, neaizmirstiet noformēt vīzu uz KrievijuNoformējot vīzu uz Krieviju Atlantic Travel kompānijā – jūs varat saņemt atlaidi. 

Jūsu ceļojumu ar Atlantic Travel garantē BALTA.  

Cena EUR

Atlasīt