×

Jums ir jautājumi par mūsu jauno mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

Ceļojumi uz Peru

 

Par valsti

Čarterlidojumi

Ceļojiet uz Peru kopa ar Atlantic Travel!  Valsts Dienvidu Amerikā – Peru, kuru apskalo Klusais okeāns un tas valsts iedzīvotāju skaits pārsniedz 30 miljonus cilvēku. Klimats Peru var būt ļoti dažāds, tā piemēram piekrastes rajonos gaisa temperatūra visu gadu vidēji ir +16 - +25 grādi, bet Andu virsotnē ziemā temperatūra var pazemināties līdz pat -7 grādiem.

Sāciet plānot savu neaizmirstamu ceļojumu ar zvanu uz Atlantic Travel: (+371) 67220505!

Vai jūs kādreiz dzirdējāt par Inku Impēriju Pateicoties viņiem mēs zinām par kartupeļiem, tomātiem un kukurūzu. Jā, jā. Tieši šeit, Peru kādreiz eksistēja tā Impērija.

Dodoties atpūsties uz Peru, obligāti uzziniet informāciju par ekskursiju tūrēm uz Peru. Ļoti interesantas ekskursijas pa pilsētu Lima – Peru galvaspilsētu. Apmeklējiet Inku Impērijas sirdi – ieroču laukumu Limā. Bet atceraties „Saules templi”, par kuru bija runāts daudzās grāmatās un kinolentēs  Tas vietā ir uzcelts Svēta Dominika dievnams – ir vērts apskatīt arī viņu. Bet vēlāk lidojiet ar lidmašīnu un Kusko pilsētu – dodieties ekskursijā uz Svēto ieleju.

Mūsdienīgiem romantiķiem ir vērts apmeklēt „Mīlestības parku” Limā. No šī parka atveras iespaidīgs skats uz Klusu okeānu. Jo vairāk parkā darbojas 13 brīnišķīgas strūklakas, pateicoties kuriem šīs parks bija ierakstīts Ginesa Rekordu grāmatā.

Virtuve Peru ir ļoti daudzveidīga, ar stipru eiropiešu pamatu. Šeit jums piedāvās ka gaļas ēdienus, tā arī milzīgu izlasi no jūras produktiem. Ar peruānas desertiem esiet uzmanīgi, šeit tos dara pārāk saldus, garšojiet visu maziem kumosiņiem.

Dodoties uz Peru ar avioreisu no Rīgas vai ceļojumā ar prāmi uz Peru, noteikti painteresējieties pie sava operatora no Atlantic Travel par nepieciešamam potēm.

Jūsu ceļojumu ar Atlantic Travel garantē BALTA.  

Cena EUR
Dienas

Atlasīt

Jūs meklējat ceļojumu uz Peru / izlidošana no pilsētas Rīga, ja nav norādīts citādi  /

Mūsu sistēma neatrada ceļojumus pēc Jūsu pieprasījuma.
Pamēģiniet mainīt meklēšanas parametrus vai zvaniet pa tel. +371 67220505

Nosūtiet sava ceļojuma aprkastu un mēs noteikti piemeklēsim labāko piedāvājumu