×

Jums ir jautājumi par mūsu mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

Ceļojumi uz Rumāniju

 

Par valsti

Ekskursiju ceļojumi

Ceļojiet pa Rumāniju kopa ar Atlantic Travel! «RumānijaTransilvānija,  Drakulas dzimtene. Dodoties uz turieni obligāti ieleciet čemodānā apses mietus un ķiplokus.» - tā apgalvo simtiem nofilmētas kinolentes par vampīriem. Bet kā tad Rumānijā nav ko apskatīt, ka tikai Drakulas pili Atlantic Travel atvērs jums šo valsts no dažādām pusēm!

Sāciet plānot savu neaizmirstamu ceļojumu ar zvanu uz Atlantic Travel: (+371) 67220505!

Valsts Rumānija izveidojas Osmaņu impērijas teritorijā 1859.gadā. Uz doto momentu iedzīvotāju skaits ir vairāk kā 21 miljons cilvēku. Lielākas pilsētas: BukaresteJassiTimišoaraKonstancaGalacKluz-Napoka. Rumānija, neskatoties uz savām nelieliem izmēriem, var piedāvāt jebkura veida atpūtu. Šeit ir jūraezeriminerālu ezeri,kalnibaļneoloģiskie kūrorti,  sanatorijas un daudz vēstures pieminekļu. Dodoties lētā autobusu tūrē Rumānijā, atrodiet laiku apskatīt kaut ko no pazīstamām ievērojamākam vietām:

  • Karpatus (lieliskus kalna maršrutus),
  • Vismaz vienu baļneoloģisku kūrortu no 160 pieejamām,
  • Apmeklēt vietējas pilis un cietokšņus, un , protams, sākt ar Bran pili – Drakulas rezidenci,
  • Pavizināties ar kuģīti pa Donavu,
  • Apskatīt alas, obligāti aizbraukt uz Melno jūru.

Bet dodoties karstajā ekskursiju tūrē Rumānijā, obligāti apskatiet: Beile Fēliksa, Sibiu, Fēgerašas kalni, Biļas ezers, Kurtja de Ardžeša, Bukareste, Konstanca, Nesebra, Saules Krasts, Sinaija, Brana, Sigišoāra, Viskri, Brašova, Voroneca, Moldovica, Ieuda, Birsana, Sepinca, Čenstohova

Jūsu ceļojumu ar Atlantic Travel garantē BALTA. 

Cena EUR

Atlasīt