×

Jums ir jautājumi par mūsu jauno mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!


Cienījamie tūristi,

Ņemot vērā Veselības ministrijas ieteikumus un informāciju, kas saņemta no ārvalstu partneriem, NOVATOURS nolēma:
   • Turcija, Antālija – atcelt lidojumus līdz 31.10.
   • Grieķija, Rodas, Korfu un Krētas salas  – atcelt lidojumus līdz 31.10.
   • PortugāleLisabona un Madeira  – atcelt līdz 31.10.
   • Tunisija, Enfida – atcelt līdz 31.10. un Džerba – atcelt līdz 10.10.
 

Tūristiem, kuri plānoja brīvdienas Turcijā, Grieķijā, Portugalē vai Tunisija tiek piedāvāts:

   • Mainīt ceļojumu uz Kipras kūrortiem oktobrī -  saskaņā ar lidojuma grafiku pēc aktuālajām cenām sistēmā ar papildu atlaidi 3% 
   • Mainīt ceļojumu uz jebkuru citu galamērķi pēc aktuālajām cenām sistēmā ar papildu 3% atlaidi atpūtas un eksotiskajiem ceļojumiem 
   • Mainīt ceļojumu par tādu pašu cenu uz 2021.gadu to pašu datumu, kas sākotnēji rezervēts (+/- 3 dienas, ja 2021.gadā tajā pašā dienā nav lidojuma)
   • Saņemt ceļojuma vaučeri un izvēlieties jebkuru citu atpūtas, eksotisko vai slēpošanas ceļojumu, ko piedāvā Novatours. Iespējams izvēlēties arī atpūtu Baltijas valstīs
   • Saņemt naudas atmaksu (saskaņā ar Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumu)

! Maiņa par to PAŠU CENU ir iespējama, saglabājot to pašu galamērķi, viesnīcu, numura tipu, ēdināšanu un ilgumu. Ceļojuma cena tiks pārrēķināta, ja jaunizvēlētajam ceļojumam mainīsies vecuma kategorija vai ceļojuma ilgums. Izmaiņas par to pašu cenu ir iespējamas, ja viesnīcai ir iespēja apstiprināt viesnīcas numuru jaunam datumam (pēc viesnīcas pieejamības).
! Izmaiņas par to pašu cenu nav spēkā viesnīcās: Avena Resort & SPA 5*, Maxx Royal Belek Golf Resort 5*, Maxx Royal Kemer Resort, Vonresort Golden Beach 5*, Swandor Topkapi Palace 5*, Saphir 4*, Saphir Resort & SPA 5* Turcijā.
! Rezervācijas Turcijai, kuras sākotnējais rezervācijas datums bija 2020.gada aprīlis, maijs un kuras Covid-19 dēļ tika pārceltas uz 2020.gada septembri-oktobri, par tādu pašu cenu var mainīt tikai uz sākotnējo rezervācijas datumu 2021.gada (aprīli, maiju) nevis uz 2021.gada septembri-oktobri.

-------------------------------------------------

Savukārt ceļojumu operators TEZ TOUR  līdz 31.10. atceļ lidojumus uz Turciju un Grieķiju un piedāvā veikt izmaiņas aktuālajās ceļojumu rezervācijās uz Antāliju, Krētu un Rodas salu, kurām paredzēta izlidošana līdz 31.10.2020.:
  • Saglabājot iepriekšējo cenu, pārrezervēt ceļojumus uz 2021.gadu uz sakritīgiem datumiem (+/- 1-3 dienas) ar atbilstošiem iepriekšējiem nosacījumiem (tūristu uzvārdi, viesnīca, numura un ēdināšanas tips). 
  • Saņemt ceļojuma vaučeri atbilstoši Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likuma 46.panta nosacījumiem un vēlāk izvēlieties jebkuru citu atpūtas, eksotisko vai slēpošanas ceļojumu, ko piedāvā TEZ TOUR. Jaunu komplekso tūrisma pakalpojumu līgumu jānoslēdz līdz 09.06.2021. un ceļojuma izlidošanas datumam jābūt ne vēlākam par 31.12.2021.

! Pārrezervēt ir nepieciešams līdz 31.10.2020.
! Viesnīcas patur tiesības jaunas izmaiņas neapstiprināt.
! Tūristiem, kuru vidū ir bērni – ja viesnīcas cena mainās bērna vecuma dēļ, tad nav iespējams saglabāt iepriekšējo cenu un tiks veikts pārrēķins. 

 

Maksājumi par Ēģiptes un Spānijas rezervācijām tiem ceļojumiem, kuri ieplānoti periodā no 15.10. līdz 15.11.2020., veicami, ievērojot termiņu: līdz 2 (divām) nedēļām pirms ceļojuma sākuma.