Aloft Al Mina
cena no 729 €
Komfortabli un mūsdienīgi Urban stila numuri ar modernu interjeru, spilgtām krāsām un ekstravagantu skatu uz Dubaijas centru. Uz viesnīcas jumta atrodas infinity baseins ar skatu uz gleznaino Dubaijas horizontu.
Par viesnīcu
atklāta 2021. gadā.Viesnīca – viena 6 stāvu ēka ar 192 numuriem:
Aloft Room (skats uz pilsētu, divvietīgā gulta vai 2 vienvietīgās gultas, maks. 2+2 vai 3 cilv., 36 m2).
Ir numuri cilvēkiem ar ierobežotām kustību spējām (2), numuri nesmēķētājiem (visi), connection numuri (31).
Pakalpojumi un ērtības
Teritorija
baseini: 1 (atklātais, uz jumta, ar temperatūras kontroles režīmu)
autobuss līdz tirdzniecības centriem (uz Dubai Mall, pēc saraksta): bez maksas
autostāvvieta: bez maksas
lifts
veļas mazgātava: maksas pakalpojums
ārsta izsaukums: maksas pakalpojums
interneta kafejnīca: bez maksas
Wi-Fi: bez maksas
biznesa centrs (24 h)
restorāni: 1 (brokastis – zviedru galds; pusdienas un vakariņas – no menu )
saulessargi, atpūtas krēsli pie baseina:: bez maksas
bāri: 2
dvieļi pie baseina:: bez maksas
SPA centrs (maksas pakalpojumi)
konferenču zāles: 4
Izklaide un sports
trenažieru zāle: bez maksas
biljards: bez maksas
Pludmale
autobuss līdz pludmalei: (2 reizes dienā): bez maksas
pilsētas (La Mer pludmale – 4,5 km no viesnīcas)
smilšu
saulessargi, atpūtas krēsli pludmalē :: maksas pakalpojums
Mazi bērni, vecumā no 8 mēnešiem līdz 3 gadiem
bērnu krēsliņi restorānā: ir
baby cot:: bez maksas
Numurā
piederumi tējas/kafijas pagatavošanai
čības
vanna vai duša
kondicionētājs: ir
balkons nav
ūdens pudelēs (katru dienu,): bez maksas
Internets: Wi-Fi,: bez maksas
pirts piederumi
grīda: paklāju segums
halāts
numura uzkopšana: katru dienu
fēns: ir
seifs: numurā, (elektroniskais): bez maksas
room service: ir
gludināmais dēlis: ir: bez maksas
telefons
televizors: ir
gludeklis: ir: bez maksas
veļas nomaiņa: katru dienu
minibārs: maksas pakalpojums
Ēdināšana
HB
FB
RO
BB
Numuru tipi
Aloft Room
Atrašanās
atrodas 11 km no Dubaijas starptautiskās lidostas (DXB), 63 km no Dubaijas lidostas (DWC), 35 km no Šārdžas lidostas (SJH), 147 km no Abū Dabī lidostas (ABU DHABI). Tuvākā metro stacija (ADCB) – 3 km, autobusu pietura – 200 m.
QUEEN ELIZABETH 2
cena no 873 €
Moderna un oriģināla viesnīca uz 13 klāju kuģa, kas savulaik bija lielākais, greznākais un ātrākais pasažieru kuģis pasaulē un šodien ir vienīgā peldošā viesnīca Dubaijā. No klāja var baudīt satriecošus pilsētas un ostas skatus, kā arī daudzas ērtības, tostarp iekštelpu baseinu un trenažieru zāli. Nobaudīt viesu slavētos ēdienus elegantajā restorānā vai atpūsties ar kādu gardu kokteili bārā! Viesi novērtē viesnīcu ar draudzīgu un izpalīdzīgu personālu, ērtu izmitināšanu elegantos numuros un kvalitatīvu apkalpošanu.
Piedāvājuma priekšrocības
Viesnīca ir iekārtota uz noenkurota kuģa
Iekštelpu baseins un trenažieru zāle
Restorāns ar skatu uz Persijas līci
Tuvu Dubaijas populārākajiem apskates objektiem
ATRAŠANĀS VIETA: DUBAIJA, apmēram 600 m attālumā no bāriem, restorāniem un veikaliem, 8 km attālumā no Burj Khalifa. Apmēram 12 km attālumā no Dubaijas lidostas. Attālums līdz autobusu pieturai apmēram 1,5 kmPLUDMALE: La Mer, apmēram 5 km attālumā no viesnīcas, publiska, smilšu pludmale, saulessargi un sauļošanās krēsli par maksuVIESNĪCA: Oficiālā kategorija – 4 zvaigznes, celta 1965. gada, renovēta 2018. gadā. 447 numuri, 13 stāvi, lifti, vestibils, diennakts reģistratūra, restorāns, bārs, konferenču centrs, bezvadu internets (Wi-Fi) Par papildu samaksu: veikals, ārsts pēc izsaukuma, veļas tīrīšanas pakalpojumi Ierodoties viesnīcā, papildus jāapmaksā tūrisma nodoklis NUMURS: divvietīgs (maks. 2 personām), apmēram 17 m², centrālais gaisa kondicionieris, vannas istaba (vanna vai duša, WC; fēns, halāti), satelīttelevīzija, telefons, bezvadu internets (Wi-Fi), kafijas/tējas pagatavošanas komplekts, seifs Par papildu samaksu: mini bārsSPORTS UN IZKLAIDE: iekštelpu baseins, trenažieru zāle, teātris: periodiski notiek izklaides pasākumi pieaugušajiem