×

Jums ir jautājumi par mūsu jauno mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

Rayan Hotel Sharjah

Arābu Emirāti, Šārdža (no viļņas)
jan. 1970
LIDOJUMS, TRANSFERS, VIESNĪCA
cena par personu
 

Apraksts

Ekskursiju ceļojums uz Arābu Emirātiem ar dzīvošanu Rayan Hotel Sharjah viesnīcā 


CEĻOJUMA APRAKSTS:

1.DIENA

Tikšanās Rīgas lidostā. Lidojums uz Dubaiju. Ielidošana Dubajā. Transfērs uz viesnīcu. Izmitināšana viesnīcā. Atpūta pie jūras.

 

2.DIENA

Brokastis “zviedru galds”. 
Brīva diena pie jūras vai ekskursijas brauciens uz Mūsdienīgo Dubaiju (pēc vēlēšanās par papildus maksu 69 €). Dubaiju dažreiz sauc par „Persijas līča Parīzi”. Un tas nav velti. Mūsdienīgā Dubaija piedāvā Jūsu uzmanībai labāko no iespējamā. Tā izbrīnis Jūsu iztēli ar visaugstākiem debesskrāpjiem un greznām viesnīcām, apburs ar savu austrumu šarmu. Ekskursija saksies no augstākās ēkas “Burj Halifa”,uzzināsiet par 828 metru augsta debesskrāpja vēsturi, kurš pēc formas atgadina stalagmītu. Tālāk Jūs apmeklēsiet stīlīgu Dubaijas rajonu – Dubai Marina. Šeit atrodas labākās elites dzīvojamās mājas un biroja kompleksi, greznas viesnīcas, daudz tirdzniecības centru, vērums dažādu atpūtas vietu jebkurai gaumei. Dubai Marina rajons – viena no nedaudzām mākslīgi izveidotām būvem mūsu planetā, kura ir redzama no kosmosa ar neapbrūņotu aci. Jūs apmeklēsiet unikālās Palmu salas, kuras darinātas ar rokām (tas ir mākslīgu salu arhipelāgs palmas formā). Tur Jūs varesiet izdarīt satriecošas bildes ar pasaules slavenu viesnīcu Atlantis. Tālāk Jūs apmeklēsiet pasaules lielāko tirdzniecības un izklaides centru Dubai Mall, kurš atrodas Dubaijas downtown’a. Zem Dubai Mall jumta Jūs varēsiet apskatīt lielāko pasaules slēgto akvāriju,kurā mīt vairāk nekā 33 000 zivis un citu jūras dzīvnieku (tajā skaitā ģigantiskais klusā okeana astoņkājis, haizivis un rajas). Tas ir iekļauts Ginesa rekordu grāmātā. Šeit atrodas Jūras pētniecības centrs. Vakarā Jūs varesiet izbaudīt vēl vienu Dubaijas apskates objektu, kurš atrodas pie augstākās Dubaijas ēkas „Burj Halifas” – „stūklaku šovs”, pasakains arhitektu un inženieru meistardarbs, tie ir gaismas,ūdens un skaņas svētki. Šī strūklaka ir viena no lielākām un augstākām pasaulē, strūklas augstums sasniedz 150 metru, kas ir vienāds ar 50. stāvu māju. Šodien strūklaka ir apgaismota ar 50 dažādiem krāsainiem prožektoriem un 600 gaismas avotiem, piedāvājot saviem ciemiem 10 dažādas kompozīcijas. Katru sekundi „Dubaijas brīnums” var pacelt gaisā līdz 83 tūkst. litru ūdens.

Atgriešanās viesnīcā vai ekskursija „Safari džips uz tuksnesi” ar vakariņām (pēc vēlēšanās par papildus maksu 50 €). Safari džips dāvās Jums lielisku iespēju ieraudzīt unikālas īpašības un interesantākās tuksneša vietas, tuvāk iepazīties ar tuksneša iemītniekiem, iegūt neaizmirstamas sajūtas no brauciena ar džipiem. Eksursijas laikā ir ieplānots gan mērens brauciens, gan ātrā nolaišanās no smilšainiem kalniem. Džipa nolaišanās ir iespējamā ne tikai parastā veidā, bet arī sāniski. Šīs darbības rezultātā saceļas smilšaini virpuļi. Rodas sajūta, ka tas ir kontrolēta automobiļa buksēšana. Daudz ir atkarīgs no šofera. Šādu ekskursiju pavada pieredzējuši auto vadītāji, kuriem piemīt veiklība un nepieciešamās prasmes, lai pataisītu braucienu ar džipiem ļoti aizraujošu un mēreni ekstremālu. Ekskursijas beigās tūristiem piedāvās atpūtu teltī, kura atrodas tuksneša vidū beduīnu nometnē. Tas ir noslēdzošais ekskursijas punkts, kur var atpūsties un atslābināties. Teltī ir tradicionālā viesmīlības un laipnības atmosfēra. Būs iespēja pagaršot arābu nacionālus ēdienus (cepts hamurs, rīsu birjaņi, cepti samusi, arābu kafija vai tēja, ka arī aukstas uzkodas). Turklāt, Jūs jau varēsiet izbaudīt skaistu saulrietu. Vēlāk būs pieejama ūdenspīpe un hennas tetovējumi. Jūs ieraudzīsiet arī spilgtu vēderdejas šovu. Atgriešanās viesnīcā. 
Vakariņas viesnīcā (pēc vēlēšanās par papildus maksu). Nakts viesnīcā.

3. DIENA

Brokastis “zviedru galds”.  Brīva diena. 
Atpūta pie jūras vai ekskursijas brauciens uz Musandanu ar pusdienām un kruīzi pa Indijas okeānu pēc vēlēšanās par papildus maksu 65 €). Brauciens uz Musandanu atstās tikai spilgtas un neaizmistramas atmiņas. Jūs varēsiet ieraudzīt staltus un bargus kalnus Al-Hadžars augstumā līdz diviem tūkstošiem metriem, skaistākās vietas uz pussalas Musandams, kā arī debešķīgu okeāna zemūdens pasauli. Jūs apmeklēsiet sultanāta Omāna ziemeļdaļu – nelielu pilsētiņu Dibba. Apmeklēsiet zvejnieku ciemus, kuri izvietoti starp kalniem un jūru, varēsiet izpeldēties skaistajā līcī ar masku un pleznām. Ja paveiksies – ceļojuma laikā satiksiet delfīnus, bruņurupučus, barakudas, rajus un rifa haizivjus. Šis kruīzs notiek uz modernas divklāju jahtas, kura ir aprīkota ar dušas kabīnēm. Tiks piedāvāts ekipējums snorklingam (peldēšanas veids ar masku un elpošanas cauruli, kā arī pleznām , ūdens virsmā). Šis brauciens – ir unikāla iespēja tuvāk iepazīt ar daudzējādu Indiešu okeāna zemūdens pasauli, atrast gliemiežvāku ar pērli un satikties ar jūras iemītniekiem. Jums arī būs iespēja doties uz makšķerēšanu.Apģērba veids – ērts un ikdienišķs. Nepieciešams līdzi paņemts pasi, saules aizsardzības līdzekli, cepuri, peldkostīmu un dvieli. Pusdienas, dzērieni un ūdens ekipējums ir iekļauti ceļojuma cenā.  Atgriešanās viesnīcā. 
Vakariņas viesnīcā (pēc vēlēšanās par papildus maksu). Nakts viesnīcā.

4. DIENA 
Brokastis “zviedru galds”. Brīvais laiks vai ekskursijas brauciens uz Dubaiju ar ziedu parku apmeklējumu “Miracle Garden” un izstāžu-izklaides kompleksa “Global Village” (pēc vēlēšanas par papildus maksu 45 €, ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi ~45 AED). Ziedu dārzs ''Dubai Miracle Garden'' - tas ir lielākais ziedu pars pasaulē. Tas aizņem teritoriju 70 000 m2 platībā un gājēju celiņu garums sasniedz 4 km. Šeit ir sastādīti vairāk nekā 43 milj. ziedu. Sēklas tika vestas uz no visas pasaules. Parks tika atvērts 2014. gada 14. februārī un jau ieguva populārākās ģimenes pastaigu un romantisku randiņu vietas statusu. Visgarākā ziedu siena, kura atrodas parkā ir iekļauta Ginesa rekordu grāmātā. Šeit Jūs ieraudzīsiet daudz unikālu ziedu kompozīcīju, starp kuriem īpaši izceļas diezgan neparastā un tajā paša laikā emirātiem raksturīga, kur patiesā cieņā ir tradicījas, ziedu kompozīcija – AAE dibinātāja portrets ar septiņām sirdīm no ziediem, kuri simbolizē valstīs, kuras iekļautas emirātos. ''Global Village'' - izstāžu-izklaides komplekss, kurš savieno vairākus desmitus paviljonus, kuri demonstrē spilgtas tradicījas un dažādu pasaules tautu sasniegumus, un tajā arī ir izvietota milzīgs koncertu laukums, kurā norisinās dažādas izrādes un konkursi. Īpašs akcents ir uz teātrālām, gastronomiskām, mākslinieciskām, mūzikalām izrādem. Katrs no 39 tematiskiem paviljoniem ir veltīts kādai konkrētai valstij vai reģionam. Katru vakaru šeit norisinās unikālais Aqua Fantasia šovs, kurā ir izmantoti dejojušajā fontanā, lāzera un gaismas mūzika, ka arī uguņošana. Izrāde ilgst 30 minūtes un vakaros, tiek atkārtots vairakkārt. «Global Village» teritorijā strādā 50 kafejnīcas un restorāni, kuri piedāvā nacionālus arābu ēdienus un labākus mielastus no dažādām nacionālajām virtuvēm. Atgriešanās viesnīcā. 
Vakariņas viesnīcā (pēc vēlēšanās par papildus maksu). Nakts viesnīcā. 

5. DIENA  
Brokastis “zviedru galds”. Brīva diena jūrā vai ekskursijas brauciens Abū Dabī – Apvienotu Arābu Emirātu galvaspilsētu (pēc vēlēšanās par papildus maksu 79 €). Abū Dabī – oficiālā valsts galvaspilsēta, emirātu administratīvais centrs un Prezidenta rezidence. Tas ir viens no lielākājiem emirātiem, kas iekļauts AAE. Pēdējos 20 gados galvaspilsēta krāsi izmainījās. Mūsdienīgais Abū-Dabī – ir viena no visintensīvāk attīstītākajām pilsētām ne tikai valstī, bet visā pasaulē. Kā naftas industrijas centrs ar ultra-mūsdienīgajiem debeskrāpjiem, Abū-Dabī tiek dēvēts par „Tuvo Austumu Manhetenu”. Ekskursija saksies ar „Nākotnes pilsētas” – Masdar City apmeklēšanu. Pilsēta ir viens no AAE pēdējo laiku ambiciozākajiem projektiem. Tā ir augsti tehnoloģiskā eko pilsēta, kuras būvēšanu plāno pabeigt 2023. gadā. Pilsēta ir interesanta ar to, ka šeit nebūs atvērto platību – laukumu un prospektu. Visi arhitektūras elementi cieši saistīti savā starpā. Visas būves tiks izpildītas tehnoloģiski-kosmiskā anturažā, ūdenskritumi un strūklakas būs zaļumos, ielās brauks elektriskie automobiļi, kuru prototipu Jūs būs iespēja aplūkot klātienē. Jūs redzēsiet pašu apaļāko struktūru Persijas līcī – Al Dar biznesa centru. Šī oriģinālā struktūra kalpo ka lielisks atskaites punkts pilsētā, to var redzēt no gandrīz visiem punktiem uz galvenā ceļa no Dubaijas līdz Abū Dabī. 23 stāvu Al Dar celtne, kuras augstums ir 110 metri, atrodas biznesa rajonā Al Dana. Ar savu unikālu izskatu struktūra saņēma balvu «Labākais futūristiskais dizains.» Pēc tam Jūs sagaida pietura pie lielākās mošejas Persijas līča teritorijā — Sheikh Zayed mošeju (Baltā mošeja), kas tika nosaukta par godu Arābu Emirātu pāvestam un pirmajam valdniekam šajā valstī — Zayed Bin Sultan Alnahjānam. Lai apmeklētu mošeju nepieciešams ievērot vietējās ģerbšanas tradīcijas. Sievietēm – gari, necaurspīdīgi apģērbi ar garām piedurknēm, bez izgriezuma, obligāti ar nosegtu galvu. Vīriešiem – bikses vai šorti garāki par ceļgaliem. Ekskursijas turpinājumā galvaspilsēta satiks Jūs ar slīpāku emirāta ēku – viesnīcu Capital Gate.Galvaspilsētas vārti (Сapital Gate) — kulta debesskrāpis, kurš atrodas Abū Dabī blakus Nacionālajam izstādes centram. 160 metrus augsts, ar 35 stāviem — tā ir viena no augstākajām celtnēm pilsētā, kas graciozi lokās 18 grādus uz rietumiem, kas ir četras reizes vairāk nekā slavenais Pizas tornis. 2010. gada jūnijā Abū Dabī noliekušais tornis tika sertificēts Pasaules Ginesa rekordu grāmatā, kā «šķībākais mākslīgais tornis pasaulē.» Brīvais laiks pusdienām, atpūta un iepirkšanās tirdzniecības centrā Abū Dabī – Marina Moll. Atgriešanās viesnīcā. Pa ceļam apstašanās „Ferrari World” – tas ir temātiskais Ferrari parks, kas atrodas Abū Dabī salā Jasa. Parks ir izvietots zem jumta 200 000 m² platībā un ir vislielākais pasaules temātiskais parks telpā. Šajā parkā atrodas visātrākais pasaules pneimatiskais amerikāņu kalns –Formula Rossa. 
Vakariņas viesnīcā (pēc vēlēšanās par papildus maksu). Nakts viesnīcā.

6. DIENA  
Brokastis “zviedru galds”.  Atpūta pie jūras vai atpūta pie jūras vai ekskursijas brauciens uz oāzi Al-Aina ar iespēju izpeldēties karstos dziedinošos avotos (pēc vēlēšanas par papildus maksu 79 eiro). Ekskursija uz oāzi Al-Aina – tā ir lieliska iespēja pastaigāties pa gleznainajiem parkiem, ieraudzīt apbrīnojumus fontānus, unikālu landšāfta arhitektūru un skulptūras, kuras atrodas smilšaina tuksneša centrā. Apmeklējot galveno AAE mantojuma kulturālo centru, Jūs izbaudīsiet lieliskus bulvāru skatus un apskates objektus. Redzēsiet dziedošo dārzu tuksneša vidū – sabiedrisko parku Al-Ainas centrā ar ziedu dažadību un strūklakam. Jūs pārsteigs kontrasts starp košo zaļu oāzi un žilbinošs sarkano smilšu atspīdums. Jūs varēsiet iepazīt beduīnu valdnieku ģimeņu vēsturi, šeihu dzīves īpatnības, apmeklējot NacionāloZaeda šeiha muzeju. „Emirātu tēva” muzejā ( tā viņu sauca pateicīgi tautieši) savākti un izstādīti eksponāti, kuri tik un tā bija saistīti ar viņa dzīvi, viņa vēsturi un Arābu Emirātu vēsturi.  Te Jūs varēsiet arī ieraudzīt pārstāvīgus šeiha mašīnas, ieročus, dažādas dāvanas, daudz fotogrāfiju un portrētus, kuri stāsta par viņa valdīšanas laiku. Blakus ar muzeju Jūs varēsiet pastaigāties pa ēnaino vēsu oāzi un ieraudzīt senas zemkopības tehnologijas. No Džebel Hafita kalna ( 1000 metri virs jūras līmeņa) Jums atvērsies  lieliskā panorāma uz desmitiem tūkstošiem kilometriem. Šo vientuļi stāvošu kalnu smilšu vidū, var labi saskatīt no visām Al-Ainas pusēm, jo tas ir vislielākais kalns Emirātos. Kalna pakājē Jūs gaidā  vēl viens dabas brīnums – dziedinoši karstie avoti, kur visi grībētāji varēs izbaudīt dabas minerālus ūdeņus (pēc vēlēšanas par papildus maksu). Pēc tam mēs apmeklēsim tirdzniecības centru Al-Ainā, kur Jums būs brīvais laiks pusdienām un nopirkt suvenīrus. Tālāk mēs dosimies uz kolorītu kamieļu tirgu. Šajā eksotiskajā vietā varēsiet ieraudzīt visdažādāko izmēru un sugu kamieļus un kumeļus.  Atgriešanās viesnīcā. 
Vakariņas viesnīcā (pēc vēlēšanās par papildus maksu). Nakts viesnīcā. 

7. DIENA 
Brokastis “zviedru galds”. Numuru atbrīvošana. Brīva diena vai ekskursijas brauciens Šardžā un ekskursijas bruaciens uz seno Dubaiju (pēc vēlēšanās par papildus maksu 79 €). Ekskursija Šardžā davās Jums lielisku iespēju tuvāk iepazīties ar Tuvo austrumu kultūru. Šardža ir trešais lielākais emirāts. Tā ir lieliska austrumu pilsēta, kuru vēl sauc par pilsētu „no pasakas par Šaherizādi”. Ekskursija Šardžā – tas ir neaizmirstamas pastaigas pa lieliskiem parkiem un lagūnām, daudz vēsturisku un arhitektūras pieminekļu.  Šardža ir godāta kā „arābu pasaules kultūras galvaspilsēta”. Šo titulu 1998. gadā piešķira UNESCO, jo šajā pilsētā atrodas liels muzeju skaits – vairāk nekā 17.  Jūs varesiet ieraudzīt skaistāko AAE mošeju un Balto (vai Veco) ostu Aļ Hosn (Al Hosn Fort), kurš tika uzcelts vēl 1820. gadā kā valdnieku rezidence. Tagad šeit atrodas muzejs, kura eksponātu vidū ir daudzi ieroči, monetas, senas dārglietas un īsti rīki pērļu medīšanai. Jūs apmeklēsiet slavenu visa pasaulē Zelta tirgu, Zivju un Veco tirgu, daudzkrāsainu audumu tirgu, austrumu dārzeņu un augļu tirgu. Jūs ieraudzīsiet lielisku Karaļa Feisala mošeju (King Faisal Mosque), kura ir pati lielākā ne tikai Arabu Emirātos, bet arī Tuvajos Austrumos. Vienlaicīgi mošejā var atrasties trīs tūkstoši cilvēku. Šī varenā ēka ir Šardžas lepnums un galvenais simbols. Šī Katedrāles mošeja ir pilsētas dāvana no Saūdu Arābijas galvas – karaļa Feisala (par godu kuram arī nosaukta). Pēc Katedrāles mošejas apskates Jūs dosieties uz galveno Raundebautas laukumu, kur atrodas interesantākais un vienīgais pasaulē piemineklis Svētām Koranām. 7 metru augsts monuments atspoguļo divas atvērtas lapaspuses no galvenās musulmaņu grāmatas. Pēc tam Jūs izstaigasiet pilsētu. Valdības laukumā Jūs varesiet ieraudzīt 15 metru augstu pieminekli Progresam, kurš simbolizē Šardžas attistības garu, tās musulmaņu ticības un islama tradīcīju cieņu, tiekšanās pie gaišas nākotnes. Tāpāt laukumā ir „Vienotības” memoriāls, kurš atgadina par valsts federālu uzbūvi. Pēc tam Jūs aizbrauksiet uz ostu – burulaivu „dou” stāvvietu, kur Jūs apbrīnosiet lielisku skatu uz baltām būrām azūra ūdenī, apskatīsiet slavenu strūklaku (trešais augstākais pasaulē), kura strūkla sit no lagūnas ūdeņiem. Pēc sava augstuma tas piekāpjās tikai divām strūklākām – Džedā un Ženēvā.

Otrā diena daļā ekskursijas brauciens uz Seno Dubaiju. Ekskursija uz Seno Dubaiju – tā ir lieliska iespēja iepazīt pilsētu ar to vēsturisko un kulturālo mantojumu un svēti glābtām Seno Austrumu tradīcijām. Šī ekskursija dāvinās Jums iespēju izbaudīt lielisku Dubaijas Krika krastmalas līča panorāmu, apmeklēt Forta Al Fahidi muzeju ar unikālam vaska figūrām, kurš atrodas Bastakijas rajonā ( vissenākā pilsētas daļa, kur sākas Dubaijas emirāta vēsture). Te atrodas dzīvojamas tirgotāju mājas ar vēja torņiem, kuri tiek izmantoti kā kondicionēšanas sistēmas. Jūs varēsiet ieraudzīt Dubaijas valdnieka ģimenes Pili, uzzināt interesantus faktus par visaugstāko un visgreznāko viesnīcu visā pasaulē – Burj Al Arab , kura ir uzbūvēta uz mākslīgi veidotas salas. Apskatīt mošeju Džumeira – lielisks islāmu arhitektūras paraugs un pilsētas vizītkarte. Pēc tam uz tradīcionālas arābu koka laivas „abra” varēsiet tikt caur Dubaijas līci Deirā uz garšvielu tirgu. Un ekskursija beigsies slavenajā Gold Souk – zelta tirgū, kur atved zeltu un dārgakmeņus no 36 pasaules valstīm. Rotaslietu dažadība un pieejamas cenas Jūs patīkami pārsteigs.  Brīvais laiks, kurā gaitā Jūs varēsiet izbaudīt pastaigu uz tradīcionālas arābu laivas ar vakariņām (pēc vēlēšanās par €35). Pastaiga dāvinās vispatīkāmos iespaidus un dos daudz pozitīvas enerģijas. Romantisku vakariņu laikā, braucot pa Dubai Creek līci, Jūs varēsiet izbaudīt vakara Dubaijas skaistumu, paskatīties uz modernām celtnām un debesskrāpjiem, uz senām mājām, kuri pastāstīs Jums savas leģendas. Jums piedāvās izmēģināt vienu no senām vietēju iedzīvotāju arābu tradīcijām – kaljanu. Arī Jūs varēsiet novērtēt nacionālā ansambļa meistarību, paklausīties jautras un romantiskas arābu dziesmas, nogaršot ne tikai arābu virtuves ēdienus, bet arī ēdienus no kontinentālas virtuves. 
Transfērs uz lidostu.  Lidojums Dubaija – Rīga.

8. DIENA  
Atgriešanās Rīgā.

 
CENĀ IEKĻAUTS:
 • Lidojums Rīga - Dubaija - Rīga
 • Nododamā bagāža 1 soma (līdz 25 кg)
 • Rokas bagāža 1 soma (līdz 5 кg)
 • Lidostas nodevas
 • Тransfērs lidosta - viesnīca - lidosta
 • Izmitināšana 4* viesnīcā Rayan Hotel Sharjah*(Sharjah), 6 naktis ar brokastīm, divvietīga izmitināšana
 • Izmitināšana 3* viesnīcā City Max*(Sharjah), 6 naktis ar brokastīm, divvietīga izmitināšana (uz 23.12. - 30.12.2016 un 30.12. - 06.01.2017)
 
EKSKURSIJU PAKETE (3 ekskursijas) - 237 €:
 • Ekskursija uz Seno Dubaiju un Šardžu
 • Ekskursijas brauciens uz Abu Dabī
 • Ekskursijas brauciens uz Al-Ainu

EKSKURSIJAS:
 • Transfērs uz Ferrari Parku - 15 €
 • Ekskursijas brauciens uz Dubaiju ar Miracle Garden un Global Village apmeklējumu - 30 € (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi ~ 45 AED)
 • Pastaiga uz tradicionālās arābu laivas ar vakariņām - 35 €
 • Safari džips ar vakariņām - 50 €
 • Ekskursijas brauciens uz Musandamu (Omāns) ar kruīzi un vakariņām - 65 €
 • Ekskursijas brauciens uz mūsdienīgo Dubaiju ar „strūklaku šova” apmeklējumu - 69 €
 • Ekskursija uz Seno Dubaiju un Šardžu - 79 €
 • Ekskursijas brauciens uz Abu Dabī - 79 €
 • Ekskursijas brauciens uz Al-Ainu - 79 €
 
SVARĪGA INFORMĀCIJA:
 • Tūristu datu maiņu, kuri ir reģistrēti ceļojumam, ir iespējams veikt ne vēlāk kā 14 dienas pirms ceļojuma sākuma.
 • Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu.
 • Grupas vadītājs - latviešu un krievu valodā.
 • Grupas vadītajam ir tiesības mainīt ekskursiju kārtību.
 • Lai ekskursijas notiktu nepieciešams minimālais cilvēku skaits - 30 cilvēki
 • Pases derīguma termiņš – minimums 6 mēneši pēc ceļojuma beigām.
 • Ekskursijas braucienam uz Abu Dabī sievietēm nepieciešams ievērot vietējās ģērbšanas tradīcījas - necaurspīdīgas garas kleitas vai svārki, un nosegt plecus. Mošejas apmeklēšanai nepieciešamas zeķes un galvas lakati (sievietēm). 
 • Ieteicamā valūta personīgajiem tēriņiem – dolāri un dirhāmi.
   
Vīzu režīms AAE:
 • Latvijas Republikas pilsoņiem vīza nav nepieciešama.
 • Tiem, kuri iepriekšējo 6 mēnešu laikā ir apmeklējuši Izraēlu, lūgums ievērot, ka viņus var neielaist AAE.
 • Latvijas Republikas nepilsoņiem nepieciešama vīza: piedāvājam vīzu noformēšanu šim ceļojumam, cena 210.00 € un obligāts nosacījums rezervēt 5* viesnīcu.
 

Viesnīcas atsauksmes

Pasūtiet savu ceļojumu jau tagad, spiežot pogu "pieprasīt"!
Temp. Numura tips Filtrēt cenu

! Cenā iekļauts:

√ Pārlidojums;
√ Transfers lidosta-viesnīca-lidosta;
√ Bagaža (saskaņā ar pakalpojuma sniedzēja nosacījumiem);
√ Dzīvošana izvēlētajā numurā ar attiecīgo ēdināšanas tipu;
√ Cena ir noradīta par vienu personu.

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums, uzrakstiet mums, mēs piemeklēsim īsto!

Līdzīgas viesnīcas:

Sharjah Palace cena no  725 €
CORAL BEACH RESORT SHARJAH cena no  899 €
Viena no populārākajām Šārdžas viesnīcām. Plaša apzaļumota parka teritorija. Neoficiālā kategorija – 4*. Piemērota mierīgai, ekonomiskai atpūtai ģimenēm un cilvēkiem, kam apnikusi pilsētas jezga. Logi numuros nav atverami. Kā depozīts – pase. Atrašanās: atrodas 30 km no Dubaijas lidostas, 5 km Šārdžas pilsētas centra, pie Persijas līča. Viesnīca: IETILPST VIESNĪCU GRUPĀ "CORAL INTERNATIONAL”. Uzcelta 1975. gadā. Pēdējā renovācija – 2009. gadā. Viesnīca – 6 stāvu Main Building korpuss (bez balkoniem): 86 standard city view (maks. 2+1 cilv., 26 m2); 70 standard sea view (maks. 2+1 cilv., 26 m2).    Teritorija: konferenču zāles: 4, valūtas maiņa, A la carte restorāni: 2, diētisko ēdienu menu, saulessargi, atpūtas krēsli, matrači pie baseina: bez maksas, Wi-Fi bez maksas, veļas mazgātava maksas pakalpojums, bankomāts, baseini: 2, no content for on current language no content for on current language, dvieļi pie baseina: bez maksas, autostāvvieta bez maksas, restorāni: 1, ārsta izsaukums, veikali, frizētava, bāri: 1, veģetāro ēdienu menu, autobuss līdz tirdzniecības centriem maksas pakalpojums Izklaide un sports: trenažieru zāle bez maksas, biljards maksas pakalpojums, masāža maksas pakalpojums, džakuzi bez maksas, tenisa korts maksas pakalpojums, tenisa apmācība maksas pakalpojums, tenisa inventāra noma maksas pakalpojums, skaistumkopšanas salons maksas pakalpojums, volejbols pludmalē bez maksas, galda teniss maksas pakalpojums, ūdenssporta veidi maksas pakalpojums Numurā: vanna vai duša, el. tējkanna, telefons, seifs: numurā, bez maksas, minibārs maksas pakalpojums, halāts, room service: 24 h, maksas pakalpojums, gludeklis: pēc pieprasījuma, veļas nomaiņa: katru dienu, Internets: Wi-Fi, kondicionētājs: centrālais, čības, numura uzkopšana: katru dienu, Krievijas kanāli: 12, gludināmais dēlis: pēc pieprasījuma, fēns: ir, televizors: ir Bērniem: bērnu baseins: atklātais, ēdienkarte bērniem restorānā, aukles pakalpojumi pēc pieprasījuma, maksas pakalpojums, bērnu klubs bez maksas Pludmale: privātā, dvieļi pludmalē: bez maksas, saulessargi, atpūtas krēsli, matrači pludmalē: bez maksas, smilšu Mazi bērni, vecumā no 8 mēnešiem līdz 3 gadiem: baby cot: pēc pieprasījuma, bez maksas, bērnu krēsliņi restorānā: ir
COPTHORNE HOTEL SHARJAH cena no  735 €
Atrašanās vieta: līdz smilšu pludmalei ir apmēram 3,5 km, attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 3 km (Sardža), attālums līdz lidostai ir apmēram 75 km (Al Maktouma), 140 km (Abū Dabī),  līdz pludmalei noteiktā laikā kursē transports,  noteiktos laikos kursē autobuss līdz iepirkšanās centriem Šardžā Viesnīca: atvērta 2013 g, numuru skaits – 255, galvenais restorāns, kafetērija (par papildus samaksu), konferenču zāle (par papildus samaksu), biznesa centrs, wifi, veļas mazgātavas pakalpojumi (par papildus samaksu), ķīmiskā tīrīšana (par papildus samaksu), ārsts (pēc pieprasījuma, par papildus samaksu), bagāžas uzglabāšanas telpa, autostāvvieta, baseins uz jumta, atpūtas krēsli pie baseina, saulessargi pie baseina, dvieļi pie baseina, dvieļi pludmalē (pret kīlu), viesnīcas oficiālā kategorija – 4*,  viesnīcā nav pieejami alkoholiskie dzērieni Numurs: Superior King Size Bed: numura platība 26-33 kv.m, king-size gulta, vanna, tualete, fēns, gaisa kondicionētājs, tālrunis, plazmas tv, mini bārs (par papildus samaksu), seifs, wifi, gludināmais dēlis un gludeklis (pēc pieprasījuma), ir iespēja pagatavot tēju, kafiju, maksimāli var izmitināt – 2+2,  ir numuri savienoti ar durvīm,  ir iespējams pasūtīt tikai vienu ekstra gultu numurā, iepriekš rezervējot. Superior Twin Bed: numura platība 26-33 kv.m, atsevišķas gultas, vanna, tualete, fēns, gaisa kondicionētājs, tālrunis, plazmas tv, mini bārs (par papildus samaksu), seifs, wifi, gludināmais dēlis un gludeklis (pēc pieprasījuma), ir iespēja pagatavot tēju, kafiju, maksimāli var izmitināt – 2+2,  ir numuri savienoti ar durvīm,  ir iespējams pasūtīt tikai vienu ekstra gultu numurā, iepriekš rezervējot.   Aktīvā atpūta: trenažieru zāle, tvaika pirts (par papildus samaksu), sauna,  atsevišķi pakalpojumi viesnīcā var būt atsevišķi vīriešiem un sievietēm (fitnesa zāle, sauna, tvaika pirts) Bērniem: bērnu gulta, bērnu krēsls restorānā
SHERATON SHARJAH BEACH RESORT & SPA cena no  899 €
Viesnīca atrodas sniegbaltajā Jumeirah Beach rajona pludmalē, tās teritoriju ieskauj tropu dārzi, bet pašā teritorijā ir vairāk nekā 200 palmu. Pludmales atpūtas kūrortviesnīca atrodas pavisam netālu no The Walk promenādes Dubai Marina rajonā, kur atrodas daudzi modes, izklaides un tirdzniecības centri. Viesnīca būs lieliski piemērota darījumu cilvēkiem, ceļotājiem, jaunlaulātajiem un ģimeņu atpūtai, t.sk. kopā ar bērniem. Daudzveidīga ēdināšana un plašs piedāvāto izklaižu klāsts. Reģistrējoties jāiemaksā depozīts. Atrašanās: Atrodas 35 km no Dubaijas starptautiskās lidostas (DXB), pie Jumeirah Beach pludmales joslas, tiešā iecienītās “The Walk” promenādes tuvumā, 15 minūšu braucienā no populārā t/c “Mall of the Emirates” un 5 minūšu braucienā no t/c "Ibn Battuta Mall", tikai 2 km attālumā – "Emirates" golfa klubs un "Wild Wadi" akvaparks.   Viesnīca: IETILPST VIESNĪCU GRUPĀ "MARIOTT INTERNATIONAL". Atklāta 1999. gadā, renovēta 2011. gadā. Viesnīca – viena 9 stāvu ēka ar 256 numuriem:  122 Deluxe Room Walk View (vienistabas, skats uz “The Walk” promenādi, 12 numuri ar balkonu / terasi, king size gulta / 2 queen tipa gultas, maks. 3 cilv., 36 m2); 80 Deluxe Room Sea View (vienistabas, skats uz jūru, 12 numuri ar balkonu / terasi, king size gulta / 2 queen tipa gultas, maks. 3 cilv., 36 m2); 15 Club Room Walk View (vienistabas, skats uz “The Walk” promenādi, 4 numuri ar balkonu / terasi, king size gulta / 2 queen tipa gultas, Club privilēģijas, maks. 3 cilv., 36 m2); 16 Club Room Sea View (vienistabas, skats uz  jūru, 4 numuri ar balkonu / terasi, king size gulta, Club privilēģijas, maks. 3 cilv., 36 m2); 9 Junior Suite Walk View (guļamistaba un viesistabas zona, skats uz “The Walk” promenādi, king size gulta, maks. 3 cilv., 55 m2); 7 Junior Suite Sea View (guļamistaba un viesistabas zona, skats uz jūru, king size gulta, maks. 3 cilv., 55 m2); 3 divlīmeņu Garden Suite (1. stāvā – viesistaba + virtuve + terase ar skatu uz dārzu un baseinu; 2. stāvā – 2 guļamistabas + 2 vannasistabas, durvis starp istabām, king-size gulta + 2 queen-size gultas, maks. 4 cilv., 105-108 m2); 1 Royal Suite (panorāmas skats uz jūru; guļamistaba + viesistaba + ēdamistaba + virtuve + vannasistaba (duša + vanna ar džakuzi funkciju), durvis starp istabām, balkons un terase, king-size gulta, maks. 3 vai 2+2 cilv., 105-108 m2). Ir speciāli aprīkoti numuri cilvēkiem ar ierobežotām kustību spējām (4; Deluxe Room Walk View), connect numuri (60; Deluxe Room Walk View / Sea View) un numuri nesmēķētājiem (149, visi numuru tipi). Numurā: room service: 24 h, maksas pakalpojums, televizors: ir, numura uzkopšana: katru dienu, veļas nomaiņa: ik pēc 2 dienām, kondicionētājs: centrālais, minibārs maksas pakalpojums, čības, piederumi tējas/kafijas pagatavošanai, Krievijas kanāli: 1, grīda: flīžu, telefons, gludeklis: ir, seifs: numurā, bez maksas, halāts, gludināmais dēlis: ir, Internets: Wi-Fi, bez maksas, fēns: ir, vanna Pludmale: bārs pludmalē: maksas pakalpojums, smilšu, saulessargi, atpūtas krēsli, matrači pludmalē: bez maksas, dvieļi pludmalē: bez maksas, privātā (150 m gara) Bērniem: rotaļlaukums (atklātā tipa), bērnu baseins: atklātais, bērnu klubs bez maksas, ēdienkarte bērniem restorānā maksas pakalpojums Izklaide un sports: galda teniss bez maksas, volejbols pludmalē bez maksas, skaistumkopšanas salons maksas pakalpojums, trenažieru zāle bez maksas, minifutbols bez maksas, skvošs bez maksas (2 segtie korti, ar kondicionētāju), SPA procedūras maksas pakalpojums, masāža maksas pakalpojums, sauna maksas pakalpojums, turku pirts (hamams) maksas pakalpojums, ūdenssporta veidi maksas pakalpojums Teritorija: lounge (“Bliss Lounge”, pludmalē), A la carte restorāni: 3 (“The Peacock Chinese Restaurant” – ķīniešu ēdieni; “Al Hadiqa Restaurant & Shisha Tent” – arābu ēdieni; “Ciao Ristorante”– itāļu ēdieni), baseini: 1 (atklātais ar temperatūras režīma kontroli), konferenču zāles: 2 (40 cilv.), frizētava (maksas pakalpojums), restorāni: 1 (“Palm Garden Restaurant & Terrace” – internacionālās virtuves ēdieni: brokastis, pusdienas, vakariņas – zviedru galds; iespējams samainīt pusdienas pret vakariņām), dvieļi pie baseina: bez maksas, SPA centrs (maksas pakalpojumi), valūtas maiņa, kafejnīca 1, autobuss līdz tirdzniecības centriem bez maksas ("Dubai Outlet Mall", "Mall of the Emirates"; pēc saraksta)), suvenīru veikals, autonoma, autostāvvieta bez maksas (atklātā tipa), veļas mazgātava maksas pakalpojums (24 h), Wi-Fi bez maksas (teritorijā), saulessargi, atpūtas krēsli, matrači pie baseina: bez maksas, no content for on current language no content for on current language, bāri: 3, ārsta izsaukums (maksas pakalpojums, 24 h), banketa zāles: 1 (350 cilv.), Interneta kafejnīca “Link@Sheraton Café” (24 h, maksas pakalpojumi) Mazi bērni, vecumā no 8 mēnešiem līdz 3 gadiem: bērnu krēsliņi restorānā: ir
×
Par šo viesnīcu interesējās 1495 cilvēki