×

Jums ir jautājumi par mūsu jauno mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

Ceļojumi uz Brazīliju

 

Par valsti

Čarterlidojumi

Ceļojiet uz Brazīliju kopa ar Atlantic Travel! Lielāka valsts Dienvidu Amerikā – Brazīlija. Apskalo to Atlantijas okeāns un Brazīlija atšķiras ar karstu klimatu, pat ziemā, pašā aukstakāja vieta temperatūra šeit nepazemināsies zemāk par +10 grādiem. 

Sāciet plānot savu neaizmirstamu ceļojumu ar zvanu uz Atlantic Travel: (+371) 67220505!

Atpūta Brazīlijā izceļas ar savu spožumu. Ja jums nepietiek jautrības, dzīves karnevāla – dodaties tieši uz Brazīliju. Un pirmā pieturvieta protams būs RioRio de Žaneiro. Bijušā Brazīlijas galvaspilsēta, kura sit rekordus pēc apmeklējumiem.  Viesnīcas šeit bieži sākas ar 3 zvaigznēm, un biežāk tas ir augstceltnes.

Iepirkties uz Brazīliju ir vērts doties tikai pēc dārgakmeņiem vai ādas izstrādājumiemBrazīlijas virtuve – miks no Āfrikas, Indijas un Eiropas ēdieniem. Slaveni augļu kokteiļi un labākais alus kontinentā ir pieejami jebkura bārā.

Bet ja jūs sapņojat tikt uz Brazīlijas karnevālu – neuztraucieties, tas notiek visās Brazīlijas pilsētās, parasti 40 dienas pirms Lieldienām.

Dodoties ceļojumā ar prāmi uz Brazīliju vai ar avioreisu no Rīgas uz Brazīliju, neaizmirstiet noformēt vīzu uz Brazīliju – tā ir nepieciešama Latvijas nepilsoņiem un Krievijas Federācijas pilsoņiem.

Jūsu ceļojumu ar Atlantic Travel garantē BALTA.  

Cena EUR
Dienas

Atlasīt

Jūs meklējat ceļojumu uz Brazīlija / izlidošana no pilsētas Rīga, ja nav norādīts citādi  /

Mūsu sistēma neatrada ceļojumus pēc Jūsu pieprasījuma.
Pamēģiniet mainīt meklēšanas parametrus vai zvaniet pa tel. +371 67220505

Nosūtiet sava ceļojuma aprkastu un mēs noteikti piemeklēsim labāko piedāvājumu