×

Jums ir jautājumi par mūsu jauno mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

Ceļojumi uz Lielbritāniju

 

Par valsti

Ceļojumi

Ceļojiet uz Lielbritāniju kopa ar Atlantic Travel! Braucot uz šo vietu, obligāti paņemiet līdzi lietussargu.Lai gan ne Šerlokam Holmsam, ne Puaro, ne pat Harijam Poteram vietējie laika apstākļi it nemaz netraucēja, nemaz nerunājot. par Bītliem un Spice Girls, ka arī par viņas majestāti Lielbritānijas karalieni un visiem viņas pietuvinātiem. Braucot uz šejieni, paņemiet līdz arī vairāk laika, jo apskatīt tikai Londonā ievērojamākas vietas – pavisam nav joki. 

Sāciet plānot savu neaizmirstamu ceļojumu ar zvanu uz Atlantic Travel: (+371) 67220505!

Madame TussaudsBig BenTower of LondonBekingemas pilsBritu muzejsHyde Park un daudz kas cits. Bet ja paliks skumji, dodieties uz Skotiju, bagātu rūķu dzimteni, kuri slēpj savas bagātības zem viena no varavīksnes galiem. Kas zina, varbūt tajās laimīgajās zemēs arī pie jums pielips skotu veiksmes kumosiņš

Lidojiet uz Angliju atpūsties ar tiešiem reisiem no Rīgas, dodieties lētās autobusu tūrēs uz Angliju un Skotiju!

Jūsu ceļojumu ar Atlantic Travel garantē BALTA.

Cena EUR

Atlasīt

Ceļojiet uz Lielbritāniju kopa ar Atlantic Travel! Braucot uz šejieni, obligāti paņemiet līdzi lietussargu. Ko teikt, ne Šerlokam Holmsam, ne Puaro, ne pat Harrijam Potteram vietējie laika apstākļi ne maz nemaisīja. Ko jau runāt par Bītliem un Spice Girls, ka arī par viņas majestāti Lielbritānijas karalieni un visiem viņas pietuvinātiem. Braucot uz šejieni, paņemiet līdz arī vairāk laika, jo apskatīt tikai Londonā ievērojamākas vietas – pavisam nav joki. Cik daudz jau mūsdienas slaveno vietu!

Sāciet plānot savu neaizmirstamu ceļojumu ar zvanu uz Atlantic Travel: (+371) 67220505!

Madame TussaudsBig BenTower of LondonBekingemas pilsBritu muzejsHyde Park un daudz kas cits. Bet ja paliks skumji, dodieties uz Skotiju, bagātu rūķu dzimteni, kuri slēpj savas bagātības zem viena no varavīksnes galiem. Kas zina, varbūt tajās laimīgajās zemēs arī pie jums pielipināsies skotu veiksmes kumosiņš?