×

Jums ir jautājumi par mūsu mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

TAIZEMES KARALISTE. EKSKURSIJAS AR ATPŪTU ANDAMANAS JŪRAS PIEKRASTĒ

Taizeme
okt. 2024
cena par ceļojumu
cena par personu
 

Maršruts

Rīga – Stambula - Singapūra - Bangkok - Krabi - Phi-Phi salās - Hong Krabi sala - Puketa - Singapūra - Stambula - Rīga

Apraksts

CEĻOJUMA CENĀ IEKĻAUTS
Lidojums Rīga-Frankfurte-Singapūra-Rīga
Rokas bagāža līdz 8 kg (izmērs: 56 x 45 x 25 cm)
Nododamā bagāža līdz 23 kg
Grupas vadītāja pakalpojumi
Dzīvošana 3* viesnīcās, 12 naktis (viena vieta divvietīgā numuriņā), brokastis saskaņā ar programmu.
Pasažieru nodevas
Lidojums Singapūra – Bangkoka (Rokas bagāža līdz 7kg / Bagāža līdz 15 kg)
Nododamā bagāža līdz 15 kg Singapūra - Bangkoka

EKSKURSIJU-TRANSPORTA PAKETE 399 €
Transporta pakalpojumi
Ekskursija Singapūrā
Apskates ekskursija Bangkokā
Ekskursiju programma „Ziemeļu Taizeme”, kas sastāv no 2 daļās
Ekskursiju programma „Krabi pērles”
Ekskursija Phi Phi salās (salas pieder nacionālajam parkam ar tādu pašu nosaukumu, ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi ~ 400 bātu, papildus tiek apmaksāts arī kuģītis un niršanas aprīkojuma noma - 20 EUR)

EKSKURSIJAS TIEK APMAKSĀTAS UZ VIETAS
(PĒC VĒLĒŠANĀS)
Vakara ekskursija Singapūrā 35.00€
Ekskursijas brauciens ar kuteri uz Hong salu (sala pieder nacionālajam parkam, ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi ~ 400 bātu). 45.00€
Ekskursiju Puketā 30.00€

1. DIENA

Tikšanās Rīgas lidostā

Lidojums Rīga-Singapūra.


2. DIENA

Ierašanās Singapūrā.
Autobusu/ gājēju ekskursija Singapūrā

Singapūra (burtiskā tulkojumā “Lauvas pilsēta”) aizņem 2. vietu pasaulē dzīvošanai drošās pilsētas ietvaros un 1. vietu teritorijas apzaļumošanas ziņā. Tā priecē aci ar tīrību, skaistumu un sakoptību. Te ir augstākais dzīves līmenis līdz ar komfortu un rūpēm par iedzīvotājiem. Singapūras vēsture pārsteidza, tagadne liek sajūsmināties, bet nākotne intriģē.

Iekārtošanās viesnīcā, nakts viesnīcā. Pēc vēlēšanās, piedāvājam vakara ekskursiju Singapūrā (papildu maksa 35 €).


3. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.
Transfērs uz lidostu.

Lidojums uz Bangkoku

Ierašanās Bangkokā. Transfers uz 3*viesnīcu.

Izmitināšana, atpūta.


4. DIENA

Brokastis.

Ekskursija pa Bangkoku.

Bangkoka ir viena no apmeklētākajām Dienvidaustrumāzijas pilsētām. Kādreiz tas bija mazs ciematiņš, kurš laikam ejot auga pateicoties tirdzniecībai, un 18. gs beigās pēc Ajutthajas, toreizējās valsts galvaspilsētas nopostīšanas,ieņēma Taizemes galvenās pilsētas lomu. Iepazīšanās ar Taizemes Karalistes galvaspilsētas galveno apskates vietu – Lielo karalisko pili (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~ 500 Bātu). Šobrīd pils tiek izmantota svarīgu ceremoniju veikšanai, Taizemes karalis gan dzīvo citā vietā. Pils kompleksa teritorija ir liela un tajā ir vairāk nekā 20 apskates vietas, starp kurām izceļās Smaragda Budas templis – vissvētākā taizemiešu relikvija Statuja ir veidota no tumšā nefrīta, tās vecums tiek datēts vairāk par 2 tūkstošiem gadu un tā iemieso Taizemes diženumu. Tālāk mēs dosimies uz Vat Phou (Guļošā Budas templis) (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~ 300 Bātu). Figūras izmēri ir iespaidīgi, tās garums sasniedz 45, bet augstums - 15 metri. Budas figūra ir pārklāta ar suspendēto zeltu. Kompleksa teritorijā ir daudz interesantu apskates ,objektu, šeit ir sastopami visdažādākie Buda tēli un akmens statujas. Nākamais mūsu ekskursijas pieturas punkts būs Zelta kalna templis (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~ 50 Bātu) kurš tikaa celts tajos tālajos laikos, kad galvaspilsēta vēl bija Ajutthajas pilsēta. Pastāv uzskats, ka zem kalna, uz kura atrodas dievnams, apglabāti aptuveni 60 tūkstoši cilvēku. Iespējams, ka šim uzskatam ir pamats, jo pēc galvaspilsētas pārcelšanas uz Bangkoku, dievnams tika izmantots kā krematorija. Savulaik templis bija augstākā ēka Čao Praijas upes austrumu krastā.

Atgriešanās viesnīcā. Brīvais laiks, lai iepazītos ar Bangkoku.

Nakts viesnīcā.


5. DIENA

Agrā numuru atbrīvošana.

Ekskursiju programma “Taizemes ziemeļi”.

Ekskursijas laikā jūs iepazīsiet vietējās reliģijas, kultūras un sadzīves īpatnības, kā arī uzzināsiet Taizemes vēsturi.

Mēs dosimies izbraukumā ar laivām pa Damnoen Saduak kanāliem (~ 300 Bat). Ciemats ir slavens ar savu peldošo tirgu, kur tirgotāji piedāvā visdažādākos augļus, suvenīrus, balzāmu un daudz ko citu. Tirgū var nobaudīt arī tradicionālos taizemiešu ēdienus.

Nacionālais parks Eravan (~ 300 Bat).

Nacionālais parks Eravan viens no populārākajiem apskates objektiem Kančanaburi provincē. Tā teritorijā ir: karsta alas, kur uz klints sienām, no aizvēsturiskiem laikiem ir saglabājušies pirmatnējo cilvēku zīmējumi. Ainaviskā Kvajas upe -tropisko mežu ielenkumā, kuros dzīvo lidvāveru kolonijas, tīģeri, ziloņi un pat karaliskās kobras. Taču parka lepnums un rota, atrodas tā pašā sirdī, dziļi zaļajos džungļos - skaistais septiņu kaskāžu ūdenskritums, kura kopējais garums ir 1.7 km. Katras kaskādes pakājē atrodas dabīgs baseins ar smaragda krāsas ūdeni, kurā tik ļoti patīk peldēties tūristiem. Ūdenskritums savu nosaukumu ir ieguvis pateicoties tam, ka tas atgādina vienu no hinduistu seno mītu dzīvniekiem Eravanu - trīsgalvaino ziloni. Ūdenskrituma baseinos sastopamas mazās Garra Rūfa zivtiņas, kuras pie mums daudzi spa-saloni izmanto skasitumkopšanas nolūkos. Mazās zivtiņas veic savdabīgu ķermeņa pīlingu, barojoties ar atrimirušajām ādas daļiņām. Šī procedurā spa-salonā maksā diezgan dārgi, savukārt šeit jūs varēsiet izbaudīt to pilnīgi par brīvu.

Ekskursijas laikā mēs izbaudīsim arī peldi karstājās radonu vannās (~ 60 Bat); pat īslaicīga peldēšana radona avotos rada labvēlīgu veselības uzlabošanas efektu.

Dodamies uz peldošo viesnīcu.


6. DIENA

Brokastis. Тumuru atbrīvošana.

Ekskursiju programmas “Taizemes ziemeļi” turpinājums - 2. daļa.

Mūs gaida aizraujošs izbrauciens ar plostu, kur ceļojuma laikā būs iespējams izbaudīt neaizmirstamas ainavas.

Pirmais mūsu ekskursijas pieturas punkts - Noasa ūdenskritums (~ 300 Bat). Tā augstums sasniedz 10 metrus, un tā ūdeņi plūst tieši uz Kvajas upi. Arī šeit jūs varēsiet ne tikai izbaudīt ūdenskrituma skaistumu, bet arī izpeldēties tajā.

Tālāk mēs dosimies uz ziloņu ciemu, lai ceļā uz neilgu brīdi pieturēt pie Nāves tilta. Tilts ir visslavenākā Nāves ceļa daļa, kas būvēta Otrā pasaules kara laikā pēc Japānas imperatora pavēles, ar mērķi nodrošināt karaspēkam iespēju nokļūt Birmā. Ceļa būvniecībā tika izmantots katordznieku un karagūstekņu darbs. Vēlāk ceļa būvniecība tika atzīta par kara noziegumu.

Ziloņu ciemats atrodas dziļi džungļos - palmu un mangroves koku ielokā. Ciemā mums būs iespēja izbaudīt ziloņu šovu, kurā gan pieaugušie ziloņi, gan mazie zilonēni iepriecinās mūs dejojot, metot basketbola bumbas grozā un balansējot uz ķebļa. Tiem, kas vēlēsies tiek piedāvāts izbrauciens uz ziloņa (~ 600 Bat).

Ekskursijas turpinājumā apmeklēsim budistu templi (Wat Tham Sua (Tiger cave Temple)), kurā atrodas mumificētās mūka mirstīgās atliekas un tīģera alu, kurā viņš dzīvoja līdz pat nāvei. Pārvarot 200 pakāpienus un nokļūstot tempļa kompleksa virsotnē, jūsu skatienam pavērsīsies pasakains panorāmas skats.

Transfērs uz lidostu. Lidojums Bangkoka - Krabi - piemaksa ~ 150 € (Bangkoka-Krabi / Puketa-Singapūra)

Brauciens uz viesnīcu, iekārtošanās, atpūta.


7. DIENA

Krabi ir viena no Taizemes provincēm, kas atrodas Andamanu jūras piekrastē. Tā ir pazīstama ar pasakainām smilšu pludmalēm, karsta klintīm, kas slejas no ūdens, gleznainām tropu salām, lietus mežiem un neskaitāmām alām.

Brokastis.

Brīva diena pie jūras.

Nakts viesnīcā.


8. DIENA

Brokastis.

Ekskursiju brauciens “Krabi pērles” (papildu maksa 35 €, ieejas biļetes un pusdienas)

Dienas sākumā mēs apmeklēsim “Tīģera alas templi”, tā ir viena no slavenākajām Krabi provinces apskates vietām. Dievnams savu nosaukumu ir ieguvis pateicoties 270 m augstai klintij, kas atgādināja šī zvēra nagu. Šeit ir neskaitāmas Budas un tīģeru statujas, bet vienā no nelielajām alām atrodas Budas pēdas nospiedums. Bet vairums tūristu dodas uz šejieni “apgaismības takas” dēļ, kas atrodas netālu no alas. Taka sākas no kalna pakājes un beidzas tā virsotnē - 600 metru augstumā. Lai paceltos līdz Budas statujai, jācenšas pārvarēt 1237 pakāpienus, nesagatavotam cilvēkam tas var aizņemt 30 -40 minūtes lai uzkāptu. Taču galvenais - ir nesteigties, lai pa ceļam būtu laiks izbaudīt fantastisko ainavu. Uzkāpjot virsotnē, Jūsu acīm pavērsīsies pasakaina panorāma uz Krabi provinci.

Tālāk mūs gaida termālo avotu apmeklējums (ieejas biļetes tiek apmaksātas papildus).

Avoti satur vērtīgas minerālvielas, un katram no tiem ir dažāda ūdens temperatūra (no 28 līdz 45 grādiem). Pelde šajos ūdeņos palīdz noņemt stresu, uzlādēties ar pozitīvu enerģiju un atjaunot spēkus pēc kāpšanas uz Tīģera templi. Maršruta finālpunkts - Smaragda ezera apmeklējums (ieejas biļetes tiek apmaksātas papildus). Ezers atrodas gleznainajā teritorijā, caur kuru vijas mazi koka tiltiņi. Smaragda ezeram ir mākslīga izcelsme, vietējie iedzīvotāji to izrakuši kalnu iežos, dabiskās upes straumes ceļā. Ūdenstilpne ir piepildīta ar apbrīnojamas smaragda krāsas ūdeni, kurš piesātināts ar minerālvielām. Ieejot kompleksā, pirmais objekts, ko redzēsim, būs Kristāla ezers.

Atgriešanās viesnīcā, atpūta.


9. DIENA

Ekskursija Phi-Phi salās (salas ir iekļautas nacionālā parka teritorijā, ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi ~ 400 bat papildus tiek apmaksāts arī kuģītis, niršanas aprīkojuma noma - 20€)

Šī ekskursiju programma ir viena no populārākajām tūristu vidū. Mēs redzēsim Maya Bay lagūnu , kur tika filmēti skati no Leonardo Di Caprio filmas „Pludmale”. Dosimies uz Vikingu alu – gleznainu vieta, kur dzīvo neskaitāmi daudz bezdelīgu. Pa ceļam uz nākamo salu apstāsimies, lai izbaudītu zemūdens pasakainās ainavas snorkojot. Nākamais pieturas punkts - lagūna Pile, kuru dēvē arī par mūžīgās jaunības lagūnu. Kā vēstī leģenda, katrs kurš nopeldēsies šīs lagūnas ūdeņos atgūs savu jaunību. Lagūna ir paslēpta no ziņkārīgo acīm aiz klintīm un džungļu košā zaļuma.

Mūsu ekskursijas noslēgumā dosimies uz pasakaini skaito Bambusa salu (Bamboo Island). Iespējams, ka tieši balto smilšu un neskaitāmo palmu dēļ šo vietu salīdzina ar Bounti salu no populārās reklāmas.

Atgriešanās viesnīcā. Atpūta

Nakts viesnīcā


10. DIENA

Brīva diena ar atpūtu pludmalē. Tiem, kas vēlēsies piedāvājam Ekskursijas brauciens ar kuteri uz Hong Krabi salu (piemaksa - 45 €).

Mēs apmeklēsim mazās un gleznainās Pak-Bia un Lao Lading saliņas, kuras apskauj romantiskas lagūnas ar kristāli dzidru ūdeni. Šeit mēs pieturēsim pludmalē , lai atpūstos un izbaudītu snorkingu un skatu uz stāvajām kaļķakmens klintīm, zaļajiem džungļiem, balto pludmali ar tirkīza zilo ūdeņi.

Tālāk ceļš ved mūs uz Hong Krabi salu. Tāpat kā kaimiņos esošā Phi-Phi sala, arī Hong Krabi sala ir iemūžināta uz kino ekrāna, šeit tika filmētas vairākas pasaulē populāras filmas

Ekskursijas programmas nobeigumā mēs apmeklēsim pludmali ar romantisko nosaukumu Paradise.

Nakts viesnīcā.


11. DIENA

Brokastis. Numuru atbrīvošana.

Pārbrauciens Krabi - Puketa
Piedāvājam apskates ekskursiju Puketa (maksa 30 €). Phuketa ir sala, kurā tropu klimats, koloniālā arhitektūra un savvaļas daba saplūst veidojot īpašu un neatkārtojumu atmosfēru. Šī ir lielākā Taizemes sala, ko bieži dēvē par “dārgumu salu”. Lai baudītu fantastiskos skatus no putna lidojuma augstuma, dosimies uz Phuketas vistālāko dienvidu punktu — Promtepa zemes ragu, kas tulkojumā no taizemiešu valodas nozīmē “Dieva zemes rags”. No kalna virsotnes jūsu skatienam pavērsies satriecoša panorāma uz Andamanu jūru un daļu no Phuketas.

Pēc tam dosimies uz Čalongas rajonu, kur Nakakedas kalnā, lotosa pozā cēli slejas sniegbaltā marmora Buda, un sargā tam veltīto dievnamu. Statuja redzama no visiem salas nostūriem, un tas nav nekas pārsteidzošs, jo tā paceļas gandrīz 0,5 km augstumā!

Taizemē tradicionālā medicīna ir ļoti iecienīta, un jums būs iespēja iegādāties dabīgās kosmētikas līdzekļus vienā no karaliskajām aptiekām..

Ekskursijas noslēpumā mūs sagaida pastaiga pa vecpilsētas ieliņām. Apskatīsim krāsaino Ķīnas-Portugāles arhitektūru, iepazīsim vietējo iedzīvotāju ikdienu un uzzināsim pilsētas vēsturi
Atgriešanās viesnīcā. Atpūta


12. DIENA

Brokastis.

Brīva diena pie jūras.

Nakts viesnīcā.


13. DIENA

Brokastis.

Brīva diena pie jūras.

Nakts viesnīcā.


14. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Transfērs uz lidostu.

Lidojums Puketa – Singapūra

Lidojums Singapūra - Stambula


15. DIENA

Lidojums Stambula - Rīga

Ierašanās Rīgā.


PAPILDUS JŪS VARAT IEGĀDĀTIES
Lidojums Bangkoka – Krabi/Puketa-Singapūra (Bagāža (1 soma) līdz 15 kg; Rokas bagāža līdz 7 kg) 150.00€
Obligāta piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā numuriņā viesnīcās 300.00€

PĒC PIEPRASĪJUMA
Fiksētas vietas autobusā (15€)
Piemaksa lidojumiem no Tallinas no 500€

PAPILDUS TIEK APMAKSĀTS
Taizemē jāveic nodeva par ATTA un IATA licenci aptuveni 5 € no personas
Taizemē ir pieņemts pateikties vadītājiem un gidiem dzeramnaudu, aptuveni 15 dolārus par visu tūri.

APMAKSA UZ VIETAS
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
Tūrisma nodeva, kura tiek ieturēta no visiem tūristiem, kas iebrauc un uzturās valstī. Nodevas apmērus nosaka konkrētās valsts vietējās municipalitātes administrācija


SVARĪGA INFORMĀCIJA

Latvijas pilsoņiem ieceļošanai Taizemes Karalistē līdz 30 dienām vīza nav nepieciešama, ja ieceļošanas mērķis valstī ir tūrisms. Pasei jābūt derīgai vēl 6 mēnešus pēc plānotā ceļojuma beigām.

Latvijas nepilsoņiem ieceļošanai Taizemē ir jānoformē vīza Latvijai akreditētājā Taizemes vēstniecībā Stokholmā, Zviedrijā 

Lasīt pilnu aprakstu...
Pieprasiet savu paketi jau tagad, ātri, ērti, izdevīgi, maksājot tikai pēc rezervācijas apstiprināšanas!
Datums no/lidz Dienas Nosaukums Cena
10.10.2024
24.10.2024
15 d. Dzīvošana 3* viesnīcās ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā) Iegādājoties ekskursiju paketi 1299 € pieprasīt
10.10.2024
24.10.2024
15 d. Dzīvošana 3* viesnīcās ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā) Bez ekskursijas paketes iegādes 1678 € pieprasīt

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums, uzrakstiet mums, mēs piemeklēsim īsto!

Līdzīgas tūres