×

Jums ir jautājumi par mūsu mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

Aviotūre uz Vjetnamu ar atpūtu Ņačanā

Vjetnama
nov. 2024 - jan. 2025
cena par ceļojumu
cena par personu
 
RU

Maršruts

Rīga – Stambula – Hošimina – Mekongas upe – Ņačanga – Dalata – Hanoja – Ninh Binh province – Halongas līcis – Hanoja – Stambula – Rīga

Apraksts

1.DIENA
Tikšanās Rīgas lidostā. Lidojums Rīga – Stambula ~11:35 - 16:00

2.DIENA
Lidojums Stambula – Hošimina. Izmitināšana viesnīcā, atpūta

3.DIENA
Brokastis. Apskates ekskursija Hošiminā. Iepriekš pazīstama kā Saigona, par godu tāda paša nosaukuma upei, kuras krastā tā atrodas. Šī pilsēta ir enerģiskas tirdzniecības un savdabīgas kultūras centrs, kā arī valsts attīstības virzītājspēks. Mūsdienu Saigona ir trokšņaina, saulaina un dzīvespriecīga pilsēta ar milzīgu skaitu veikalu, restorānu un kafejnīcu, un visur esošo motobaiku.
Mēs apmeklēsim: Atkalapvienošanās pili un Centrālo pasta nodaļu. Tad mums būs īsa pastaiga pa Dong Hoi iepirkšanās ielu, kas sākas no Notre-Dame katedrāles līdz Hošminas Pašvaldības teātrim (Saigonas operas teātris). Turpinot pastaigu pa Binh Tei tirgu, Tien Hau pagoda (ķīniešu jūras dievietes Mazu templis) apmeklējums.
Atgriezšanās viesnīcā.

4.DIENA
Brokastis. Ekskursija "Mekongas upes Delta" (papildus tiek apmaksātas pusdienās un laivu - 30 €).
Viena no galvenajām Vjetnamas vizītkartēm ir Mekongas delta. Tā ir daļa no valsts dienvidrietumu reģiona, kura teritorijā upe ieplūst Dienvidķīnas jūrā. Šī upe ir īpatnēja, ar to , ka sadalās deviņās daļās pirms ietek jūrā. Kopumā tās delta sastāv no daudziem kanāliem, kuru teritorijā koka mājās dzīvo aptuveni 15 miljoni cilvēku.
Mēs atklāsim dzīvības elpu Mekongas deltā, redzēsim gleznainās Vjetnamas lielākās upes deltas vietas. Šeit ir koncentrēts viss, kas saistīts ar Āziju: rīsu lauki, niedru važas, augļu dārzi, senie tempļi un peldošās mājas ar savu unikālo atmosfēru un kultūru.
Atgriezšanās viesnīcā.

5.DIENA
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Hošiminas - Njačangas iekšējais lidojums.Transfers uz viesnīcu, izmitināšana,
Ņačanga tradicionāli tiek uzskatīta par vienu no labākajiem Vjetnamas pludmales virzieniem.

6.DIENA
Brokastis. Atpūta pie jūras. Ekskursija Ņačangā. Ekskursijas laikā mēs apmeklēsim vairākus populārus tūrisma objektus – torņus, tempļus Budas statujas. Apmeklēsim okeanogrāfijas institūtu (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes), ar milzīgu akvāriju un muzeju, kura galvenais eksponāts - vaļa skelets. Atgriešanās viesnīcā.

7.DIENA
Brokastis. Atpūta pie jūras

8.DIENA
Brokastis. Atpūta pie jūras
Pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursiju braucienu uz Dalatu (piemaksa 65 €, pusdienas un ieejas biļetes tiek apmaksātas papildus 25 €).
Kūrorts atrodas augstu kalnos aptuveni 3 stundu braucienā no Nasangas, to bieži dēvē par “mazo Parīzi” vai “Francijas Šveici”. Ceļš līdz Dalatai ved caur skaistām ielejām, gar rīsu laukiem, ciematiem, palmām un priedēm. Ekskursijas laikā mēs apmeklēsim vienu no slavenākajiem ūdenskritumiem Dalata apkaimē - Prenn Waterfall. Tālāk dosimies pie budistu kompleksa Truc Lam, kas atrodas kalna priežu meža vidū, bet pēc ekskursijas beigām mēs brauksim uz šūto gleznu fabriku (XQ), kur būs iespēja redzēt, kā top apbrīnojamas gleznas. Atgriešanās viesnīcā.

9.DIENA - 11.DIENA
Atpūta pie jūras.
 
12.DIENA
Brokastis. Numuru atbrīvošana. Iekšzemes lidojums Ņačanga - Hanoja
Ierašanās. Apskates ekskursija Hanojā. Sveicināti Hanojā - Vjetnamas galvaspilsētā! Šeit ir tik daudz skaistu un interesantu vietu, ko ir vērts apskatīt. Mēs aicinām jūs uz apskates ekskursiju, lai iepazītos ar svarīgākajiem galvaspilsētas apskates objektiem. Ekskursijas pirmā apskates vieta - Hošimina komplekss. Tas ir viens no lielākajiem tempļiem un svētvietām Hanojā. Šeit atrodas Hošimina mauzolejs un muzejs , kurā apmeklētāji var līdz pēdējam sīkumam uzzināt visu par leģendārā Vjetnamas tautas līdera dzīvi. Blakus mauzolejam atrodas Prezidenta pils un neliela ēka uz pāļiem, kurā kādreiz ir dzīvojis pats Hošimins. Eksursijas turpinājumā dosimies uz skaisto un ainavisko Tran Kuok ezeru un "Temple of Literature" - vēsturisko kompleksu. Pēc tam mēs apmeklēsim Hanojas Seno kvartālu, kas ir viena no pazīstamākajām Hanojas apskates vietām. Šajā kvartālā ir daudz vēsturisku ēku, kuras veido neatkārtojamu seno laiku atmosfēru. Izmitināšana viesnīcā, atpūta

13.DIENA
Brokastis. Ekskursijas brauciens uz Ninh Binh provinci, kas atrodas Vjetnamas ziemeļos, aptuveni 100 km attālumā no Hanojas. Šeit Jūs varēsiet izbaudīt ne tikai fantastiskas ainavas, bet arī iepazīt vēsturiski nozīmīgos objektus. (papildus tiek apmaksātas pusdienas un laiva – precīza informācija par izmaksām būs nedaudz vēlāk). Mūsu ekskursija sākas ar UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā iekļauto Trang An rezervāta apmeklējumu. Rezervāts ir populārs ar neskaitāmām stalaktīdu un stalagmītu alām. Ekskursijas laikā mēs apmeklēsim vienu no populārākajām un skaistākajām alām. Tālāk mēs dosimies uz seno pilsētu Hao Lu – kādreizējo Vjetnamas galvaspilsētu, lai iepazītu Vjetnamas kultūras vēsturi un apskatītu arhitektūras pieminekļus, piemēram, Dinh un Le dinastijas tempļus, ainavisku lotosa dīķu un pasakainu kalnu ainavu ielenkumā. Tiem, kas vēlēsies, piedāvājam apmeklēt vienu no aizraujošākajām vietām - leļļu teātri uz ūdens (cena tiks precizēta nedaudz vēlāk). Atgriešanās viesnīcā.

14.DIENA
Brokastis. Brīvais laiks
Tiem, kas vēlēsies mēs piedāvājam doties aizraujošā vienas dienas ekskursijā uz Halongas līci (piemaksa 79 €, pusdienas tiek apmaksātas papildus 20 €).
Halongas līcis Kuang Nin provincē tiek dēvēts par astoto pasaules brīnumu. Ceļā līdz līcim mēs šķērsosim Bak Nin un Haj Zjangas provinces, lai dotos kruīzā pa Halongas līci ar tā neskaitaimajām dīvaino formu salām. Kruīza laikā mēs izbaudīsim pasakainos skatus uz slavenajām salām, kā arī apmeklēsim stalaktīda un stalagmīta alas Thien Cung un Dau Go. Ja laika apstākļi būs labvēlīgi, tūristiem būs iespēja izpeldēties jūrā. Izsaudījuši dabas skaistumu, mēs dosimies atpakaļ uz Hanoju.

15.DIENA
Brokastis. Numuru atbrīvošana. Brīvs laiks Hanojā. Vakarā transfērs uz lidostu.
Aviolidojums Hanoja - Stambula ~22:30 - 05:30

16.DIENA

Aviolidojums Stambula - Rīga ~15:45 - 18:00


CEĻOJUMA CENĀ IEKĻAUTS
 • Aviolidojums Rīga - Hošmina; Hanoja - Rīga (rokas bagāža līdz 8 kg, nododamā bagāža līdz 23kg, pasažieru nodevas)
 • Iekšējais lidojums Hanoja - Ņačanga / Ņačanga - Hanoja (Rokas bagāža līdz 7kg, izmēri - 56x36x23 cm)
 • 13 naktis 3* viesnīcās ar brokastīm (izmitināšana divvietīgos numuros)
 • Grupas vadītāja pakalpojumi

EKSKURSIJU-TRANSPORTA PAKETE 399 €
 • Apskates ekskursija Hanojā
 • Ekskursiju brauciens uz Ninh Binh provinci
 • Ekskursija Ņačangā
 • Apskates ekskursija Hošminā
 • Ekskursija '' Mekongas upe Delta''
 • Transporta pakalpojumi

EKSKURSIJAS TIEK APMAKSĀTAS UZ VIETAS (PĒC VĒLĒŠANĀS)
 • leļļu teātris uz ūdens 25.00€
 • Ekskursija uz Halongas līci 79.00€
 • Ekskursiju brauciens uz Dalatu 65.00€

PAPILDUS VAR IEGĀDĀTIES:
 • Ja Jūs ceļojat viens, obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā 300.00€
 • Nododamā bagāža līdz 20kg, iekšējiem lidojumiem Hanoja-Ņačanga 50.00€
 • Nododamā bagāža līdz 20kg, iekšējiem lidojumiem Njačangas-Hošiminas 50.00€
 • Fiksētas vietas autobusā (15€)

APMAKSA UZ VIETAS
 • Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
 • Tūrisma nodeva, kura tiek ieturēta no visiem tūristiem, kas iebrauc un uzturās valstī. Nodevas apmērus nosaka konkrētās valsts vietējās municipalitātes administrācija

SVARĪGA INFORMĀCIJA
 • Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
 • Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu
 • Brīvs laiks būs paredzēts, ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
 • Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām. Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
 • Ekskursijas notiek gida pavadībā krievu valodā


Lasīt pilnu aprakstu...
Pieprasiet savu paketi jau tagad, ātri, ērti, izdevīgi, maksājot tikai pēc rezervācijas apstiprināšanas!
Datums no/lidz Dienas Nosaukums Cena
28.01.2025
12.02.2025
16 d. Iegādājoties ekskursiju paketi 1599 € pieprasīt
02.11.2024
17.11.2024
16 d. Iegādājoties ekskursiju paketi 1599 € pieprasīt
28.01.2025
12.02.2025
16 d. Bez ekskursijas paketes iegādes 1978 € pieprasīt
02.11.2024
17.11.2024
16 d. Bez ekskursijas paketes iegādes 1978 € pieprasīt

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums, uzrakstiet mums, mēs piemeklēsim īsto!

Līdzīgas tūres