×

Jums ir jautājumi par mūsu jauno mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

Amerikas Zelta izlase un Ņujorka

ASV
cena par ceļojumu
cena par personu
 

Maršruts

Losandželosa – Lielais kanjons – Monumentu ieleja – Antilopes kanjons – Braisa kanjons – Zion nacionālais parks  Lasvegasa – Nāves ieleja – Josemītu nacionālais parks  Montereja – Sanfrancisko  Ņujorka

Apraksts

1. DIENA, OTRDIENA, 14.04. RĪGA – HELSINKI – LOSANDŽELOSA

Ap 12:30 tikšanās Rīgas lidostā,
14:20 lidojums Rīga – Helsinki, turpinājumā 16:40 lidojums Helsinki – Losandželosa.
Vēlā pēcpusdienā ierašanās Kalifornijas štatā un Eņģeļu pilsētā – Losandželosā. Kādreiz šo apvidu apdzīvoja tongvas cilts indiāņi, bet šodien tā ir viena no mūsdienu pasaules izklaides industrijas kino un mūzikas centriem. Nakts viesnīcā Losandželosā.

2. DIENA, TREŠDIENA, 15.04. LOSANDŽELOSA

Pēc brokastīm dosimies visas dienas ekskursijā pa Losandželosu. Ekskluzīvais Beverly Hills rajons, kur mājo pasaules slavenības, pastaigāsim pa zvaigžņoto slavenību aleju Hollywood Boulevardaiziesim uz ekskluzīvajiem rajoniem Santa Monika un Marina del ReyNakts viesnīcā Losandželosā.

3. DIENA, CETURTDIENA, 16.04. LOSANDŽELOSA

Šodien pabūsim brīnumainajā filmu tapšanas pasaulē Universal Studios – no specefektiem un dekorācijām, līdz negaidītām situācijām un pārsteigumiem no populārām filmām. Nakts viesnīcā Losandželosā.

4. DIENA, PIEKTDIENA, 17.04. LOSANDŽELOSA – PALM SPRINGS – BULLHEAD CITY

Atvadīsimies no Losandželosas un dosimies ceļā caur Majove tuksnesim, šī nacionālā parka teritorijā aug savdabīgie Joshua Tree koki. Tālāk ceļš vedīs uz Palm Springs, sēdīsimies gaisa tramvajā un no augšas apskatīsim kalnus un ieleju, sasniedzot 2595 m augstumu. Nakts viesnīcā Bullhead city.

5. DIENA, SESTDIENA, 18.04. BULLHEAD CITY – LIELAIS KANJONS – TUBA

Dosimies cauri Kolorado plato pa vēsturisko 66. autoceļu uz Lielo Kanjonu – vienu no iespaidīgākajiem pasaules ģeoloģijas brīnumiem. Pastaiga gar kanjona Dienvidu krauju, vērojot Kolorado upes plūdumu no pusotra kilometra augstuma. Šķērsojot Navaho indiāņu rezervātu, piestāsim skatu laukumā. Izvēlei: lidojums ar helikopteru virs Lielā kanjona (no 190 USD). Nakts viesnīcā Tubā.

6. DIENA, SVĒTDIENA, 19.04. TUBA – MONUMENTU IELEJA – ANTILOPES KANJONS – KANABA

Ceļš vedīs tālāk pa Navaho reģionu cauri daudzkrāsaino smilšu tuksnesim Painted Desert un tumšsarkano kalnu masīvam uz Monumentu ieleju - vairāku desmitu kvadrātkilometru tuksnešains līdzenums, pār kuru izslējušies gigantiski, laika zoba drupināti smilšakmens veidojumi. Turpinājumā dosimies uz Peidžas ciematu, kur apskatīsim savdabīgo Antilopes kanjonu. Nakts viesnīcā Kanabā.

7. DIENA, PIRMDIENA, 20.04. KANABA – BRYCE CANYON – ZION NACIONĀLAIS PARKS – LASVEGASA

Šodien šķērsosim Braisa kanjonu - vienu no pārsteidzošākajiem Jūtas dabas parkiem ar nebeidzami mainīgajām krāsu un formu spēlēm. Pastaiga Braisa kanjonā, baudot krāsu nianses un formu dažādību. Foto pauze pie Sārtajām klintīm un dodamies tālāk aplūkot 1000 metrīgās smilšakmens klintis Zion nacionālajā parkā. Vakarā ieradīsimies Lasvegasā. Izvēlei: populāru mākslinieku koncertšovi un izrādes. Nakts viesnīcā Lasvegasā.

8. DIENA, OTRDIENA, 21.04. LASVEGASA

Brīva diena Lasvegasā. Iespēja apskatīt šo uguņos ņirbošo pilsētu, neskaitāmās viesnīcas un spēļu zāles, iepirkšanās centrus un restorānus, atrakcijas un brīvdabas šovus. Nakts viesnīcā Lasvegasā.

9. DIENA, TREŠDIENA, 22.04. LASVEGASA – NĀVES IELEJA – BAKERSFIELD

Brauciens cauri svelmainajam Nevadas tuksnesim uz Nāves ieleju. Karstāko sausāko un zemāko punktu ASV – tāds ir Nāves ielejas raksturojums. 86 m zem jūras līmeņa izsaka daudz. Šķērsosim kalnu grēdas un nonāksim Kalifornijas centrālajā ielejā. Nakts viesnīcā Bakersfieldā.

10. DIENA, CETURTDIENA, 23.04. BAKERSFIELDA – JOZEMĪTU NACIONĀLAIS DABAS PARKS – HANFORD

Pēc brokastīm ceļosim uz Yosemite National Park – vienu no Kalifornijas dabas parkiem ar spirgtām alpu pļavām, priežu un sekvoju mežiem, ūdenskritumiem un baltām klintīm. Pavadīsim laiku šajā Kalifornijas populārajā parkā, bet dienai noslēdzoties, dosimies lejup no Sjerra Nevada uz auglīgo Kalifornijas centrālo ieleju uz Hanford pilsētu. Nakts viesnīcā Hanford.

11. DIENA, PIEKDIENA, 24.04. HANFORD – KA RMELA /MONTEREJA – MARINA

Šodien pārbrauksim uz Klusā okeāna piekrasti ar kontrastainām dabas ainavām. Brauksim pa Kalifornijas Klusā okeāna piekrastes autoceļu Nr.1, kas vietām atklās krasta ainavas ar Karmelu – vienu no pazīstamākajām reģiona pilsētām, kā arī rakstnieka Džona Steinbeka romānos aprakstīto Kalifornijas pirmo galvaspilsētu Montereju. Vēlāk pēcpusdienā dosimies uz Marinas ciematu. Nakts viesnīcā Marinā.

12. DIENA, SESTDIENA, 25.04. MARINA  SANFRANCISKO

No rīta dosimies uz vienu no ASV visvairāk apmeklētajām pilsētām – Sanfrancisko, kas ir arī viena no pasaulē visvairāk fotografētajām, filmētajām un dokumentētajām pilsētām. Sanfrancisko sajaukušās sūrā vēsture ar mūsdienu izsmalcinātību. Pilsēta izvietojusies uz vairākiem pakalniem okeāna līča krastos. Apskatīsim darījumu kvartālusUnion Square un rosīgos ostas kvartālus. Nokļūsim uz Golden Gate tilta, kas ir atpazīstamākā Sanfrancisko vizītkarte un inženierbūves šedevrsNakts viesnīcā Sanfrancisko.

13. DIENA, SVĒTDIENA, 26.04. SANFRANCISKO

Diena Sanfrancisko, grupas vadītājas pavadībā iepazīsim pilsētu. Nakts viesnīcā Sanfrancisko.

14. DIENA, PIRMDIENA, 27.04. SANFRANCISKO  ŅUJORKA

Brokastis viesnīcā un pēc tā brauciens uz lidostu, lidojums Sanfrancisko – Ņujorka, vakarā ierašanās ASV lielākajā pilsētā Ņujorkā. Brauciens un nakts viesnīcā Manhetenā Ņujorkā.

15. DIENA, OTRDIENA, 28.04. ŅUJORKA

No rīta sāksim iepazīt vienu no pasaules slavenākajām lielpilsētām – Ņujorku un tās centru Manhetenas salu. Izmantosim vienu no ērtākajiem Ņujorkas iepazīšanas veidiem, kāpsim divstāvīgos autobusos, vērosim pilsētu un apmeklēsim galvenās Ņujorkas piesaistes vietas - reklāmās ņirbošo Times Squarepiekto AvēnijuCentrālparku un Rokefellera centru. Nakts viesnīcā Manhetenā Ņujorkā.

16. DIENA, TREŠDIENA, 29.04. ŅUJORKA

Turpināsim Ņujorkas iepazīšanu. Manhetenas dienvidu daļa ar Finanšu kvartālu jeb Wall street, kurā notiekošais ietekmē visas pasaules finanšu dzīvi. Apmeklēsim 11. Septembra memoriālu, kas uzcelts vietā, kur agrāk slējās Dvīņu torņi. Iziesim caur Battery parkam un sēdīsimies kuģī un brauksim uz skulptora Bartholdi un inženiera Eiffel būvēto Brīvības statuju, piestāsim arī Ellis salā un apmeklēsim vēsturisko Imigrācijas muzeju, caur kura posteņiem no 1892. -1954. gadam valstī ieradušies 12 miljoni imigrantu. Nakts viesnīcā Ņujorkā.

17. DIENA, CETURTDIENA, 30.04. ŅUJORKA

Rīts pilsētā, ap plkst. 16:00 brauciens uz Ņujorkas lidostu, 19:05 lidojums Ņujorka – Helsinki, nakts lidmašīnā.

18. DIENA, PIEKTDIENA, 01.05. HELSINKI – RĪGA

No rīta ap 10:10 ierašanās Helsinkos, turpinājumā 12:45 Helsinki – Rīga, ap 13:55 ierašanās Rīgā.

Papildus informācija

CEĻOJUMA CENĀ IETILPST:

 •  aviobiļetes Rīga – Losandželosa/Sanfrancisko – Ņujorka/Ņujorka - Rīga;
 •  transporta pakalpojumi ceļojuma laikā;
 •  naktsmītnes 3*/3+* viesnīcās divvietīgā numurā;
 •  16 brokastis un 8 pusdienas;
 • aprakstā minētās ekskursijas un objektu apmeklēšanas;
 • ASV iebraukšanas atļaujas ESTA;
 • grupas vadītāja pakalpojumi latviešu valodā un angliski runājošs vietējais gids/šoferis.

CEĻOJUMA CENĀ NEIETILPST:

 •  programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas, t.sk. ar norādi Izvēlei;
 •  veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam;
 •  ASV vīza, ja ir būts Irānā un ESTA ir nederīga (ap 175 EUR);
 •  dzeramnauda šoferiem, gidam un apkalpojošajam personālam (apt. 100 USD).

Piemaksapar vienvietīgu numuru – 960 EUR.

Lasīt pilnu aprakstu...
Pieprasiet savu paketi jau tagad, ātri, ērti, izdevīgi, maksājot tikai pēc rezervācijas apstiprināšanas!

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums, uzrakstiet mums, mēs piemeklēsim īsto!