×

Jums ir jautājumi par mūsu mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

Balkānu laika mašīna

Albānija, Melnkalne
jūl. - sep. 2023
cena par ceļojumu
cena par personu
 

Maršruts

Tirāna - Cobo vīna darītava - Berata - Duresa - Kruja - Škodra - Podgorica - Cetine - Njeguši - Budva - Kotora - Perasta - Dubrovnika - Ulcinj

Apraksts

Ekskursija uz Balkāniem un skaisto Dalmācijas piekrasti ir lieliska iespēja iepazīties ar reģiona kultūras dārgumiem. Programmā iekļauti svarīgākie vēstures pieminekļi, no kuriem lielākā daļa ir iekļauti UNESCO mantojuma sarakstos, unikālas pilis, kuru stāstus vēsta leģendas. Ceļojuma maršrutā - noslēpumainā Albānija, pilsētas ar īpašu atmosfēru: Kotora, Budva un Dubrovnika - Adrijas reģiona pērles, kā arī multikulturālā Ulcinj Melnkalnē. Vietas, kas bagātas ar lielo impēriju seno atmosfēru,aizvedīs jūs tālā pagātnē. Mēs aicinām jūs pavadīt nedēļu iespaidīgajos Balkānos, kur to daba aizrauj ar savu skaistumu un unikalitāti. Vairāk atpūtas mirkļu nodrošinās brauciens gar Dalmācijas piekrasti - Dubrovnikā un ap Lokruma salu (pēc pieprasījuma un par papildu samaksu). Maršruta garums apmeklētajās valstīs: aptuveni 1150 km.

1. DIENA.
Dalībnieku tikšanās lidostā. Tiešais lidojums uz Tirānu. Ekskursija ar autobusu uz viesnīcu. Atkarībā no ierašanās laika: reģistrēšanās viesnīcā, atpūta, vakariņas, nakšņošana.

2. DIENA.TIRĀNA – COBO VĪNA DARĪTAVA – BERATA (attālums: apmēram 130 km)
Brokastis. Izrakstīšanās.Pastaiga pa TIRANAS centru, Justiniāna cietokšņa un divstāvu mākslas ēkas apmeklējums - aukstā kara laikmeta bunkurs, kas tagad ir pārvērsts par muzeju, piesaistot visu tūristu uzmanību. Ceļojums uz COBO VĪNA DARĪTAVU, iepazīšanās ar vietējā vīna pagatavošanas procesu un degustācija. Brauciens uz BERATU – pilsētu ar tūkstoš logiem, kas iekļauta UNESCO mantojuma sarakstā. Tās senās vēstures lieciniece ir pils, kas sniedzas virs pilsētas. Bizantijas laikmeta Beratas viduslaiku cietokšņa apmeklējums, kura teritorijā atrodas arī Vissvētākās Jaunavas Marijas aizmigšanas katedrāle, kur šodien atrodas Onufriusa muzejs. Nākamais ir Mangalemas un Goricas rajonu apmeklējums. Ekskursija ar autobusu uz viesnīcu, vakariņas, nakšņošana.

3. DIENA. DURESA – KRUJA – ŠKODRA (attālums: apmēram 230 km)
Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. Transfērs uz DURESU. Ekskursijas: IV-V gadsimta pirms mūsu ēras nocietinājumu objekti, Romas teātris, Venēcijas tornis. Transfērs uz KRUJA. Skanderbergas Baltā pils - Albānijas lielākā nacionālā varoņa - pils apskate, vietējā tirgus apmeklējums, atpūta. Došanās uz seno pilsētu ŠKODRU.Rozafas pils apmeklejums, kur, saskaņā ar leģendu, tika nogalināta sieviete vārdā Rosaphy (tulk. - laimīgā roze). Pastaiga pa centru. Nakšņošana viesnīcā, brīvais laiks. Vakariņas.

4. DIENA. PODGORICA – CETINE – NJEGUŠI – BUDVA (attālums: apmēram 300 km)
Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. Brauciens ar autobusu caur PODGORICA - Melnkalnes galvaspilsētu - ir skaists ar panorāmas skatiem. Ekskursija ar autobusu uz Melnkalnes veco galvaspilsētu CETINE. Pastaigas pa pilsētu, apmeklējot kādu no muzejiem. Neliela NJEGUŠI apgabala apmeklējums, kas ir slavens ar vietējo žāvēto šķiņķi un rakiju, degustācija. Ceļojums uz Melnkalnes tūrisma centru – BUDVA. Pastaiga pa skaisto vecpilsētu. Kā vēsta leģenda, šo vietu atklāja grieķu jūrnieks vārdā Boutoua. Ekskursija ar autobusu uz viesnīcu,vakariņas, nakšņošana.

5. DIENA. KOTORA – PERASTA (attālums: apmēram 100 km)
Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. Brauciens uz KOTORU, viduslaiku pilsētu, kas atrodas skaistajā Kotoras līcī, kas atgādina Ziemeļvalstu fjordu. Kotora kopā ar apkārtējo ainavu ir iekļauta UNESCO kultūras un dabas mantojuma objektu sarakstā. Pastaiga pa gleznaino vecpilsētu, kur atrodas svarīgākie monumentālie objekti, starp tiem - 1166 m, Sv. Triphonas katedrāle, senais pilsētas mūris, kas stiepjas 4,5 km garumā. Transfērs uz gleznaino ostas pilsētu PERASTU un brauciens pa līci uz Klinšu Dievmātes salu. Ekskursija ar autobusu uz viesnīcu, vakariņas, nakšņošana.

6. DIENA. DUBROVNIKA (attālums: apmēram 100 km)
Brokastis. Vecpilsētas DUBROVNIKAS vecāko pieminekļu apskate,kas iekļauti UNESCO mantojuma sarakstā: nocietinājuma objekti, galvenā iela, baroka Sv. Jāņa Kristītāja baznīca. Blazhiey baznīca, XIV gs. Franciskāņu klosteris ar vecāko aptieku Balkānos. Brīvais laiks vai brauciens pa Dalmācijas piekrasti Dubrovnikā un ap Lokruma salu (pēc pieprasījuma un par papildu samaksu uz vietas). Šī ir lieliska iespēja apbrīnot Dalmācijas piekrastes skatus no jūras puses. Atgriešanās viesnīcā, vakariņas, nakšņošana.

7. DIENA. ULCINJ (attālums: apmēram 290 km)
Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. Skatu torņa apmeklējums, no kura paveras skats uz Sv. Stefana salu. Brauciens uz ULCINJ - albāņu kopienas centru Melnkalnē, ko 5. gadsimtā p.m.ē. dibinājuši ilīrieši. Šeit valdījušas dažādas dinastijas - Romas impērija, Bizantija un Venēcijas Republika, kas ietekmēja tās vēsturi un kultūru, radot unikālu vietējo atmosfēru.Ulcinj ir arī Melnkalnes dienvidu pilsēta. Ekskursijas: gleznainā vecpilsēta un vietējās 13 km garās smilšainās Lielās pludmales apmeklējums. Transfērs ar autobusu uz viesnīcu, izmitināšana, vakariņas, nakšņošana.

8. DIENA.
Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. Brīvais laiks (atkarībā no lidojuma laika atpakaļ). Transfērs uz Tirānas lidostu. Tiešais lidojums uz Rīgu.
Personām, kas pagarina ceļojumu: brokastis, transfērs uz izvēlēto viesnīcu.


CENĀ IEKĻAUTS:
  • 7 naktis / nakšņošana 3*-4* viesnīcās, divvietīgos numuros 
  • Ēdienreizes: 7 brokastis, 7 vakariņas 
  • Lidojums 
  • Ekskursijas gida pavadībā pēc programmas 

PIEZĪMES:
  • Obligātie maksājumi uz vietas: biļetes uz apskates objektiem, vietējo gidu pakalpojumi, degustāciju programma: 132 EUR. Dzeramnauda: 5 EUR/personai dienā.
  • Pēc izvēles: izbrauciens pa piekrasti ap Dubrovnikas mūriem un Lokruma salu: €15; minimālais dalībnieku skaits: 15, ilgums aptuveni 40 min.
  • Programma, apmeklējumu secība, maksas atrakciju skaits vai cenas var mainīties.
Lasīt pilnu aprakstu...
Pieprasiet savu paketi jau tagad, ātri, ērti, izdevīgi, maksājot tikai pēc rezervācijas apstiprināšanas!
Datums no/lidz Dienas Cena
17.08.2023
24.08.2023
8 d. 829 € pieprasīt
31.08.2023
07.09.2023
8 d. 829 € pieprasīt
03.08.2023
10.08.2023
8 d. 829 € pieprasīt
14.09.2023
21.09.2023
8 d. 829 € pieprasīt
20.07.2023
27.07.2023
8 d. 829 € pieprasīt

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums, uzrakstiet mums, mēs piemeklēsim īsto!