×

Jums ir jautājumi par mūsu mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

ИТАЛИЯ- ФРАНЦИЯ

Itālija
cena par ceļojumu
cena par personu
 

Maršruts

Milāna/Roma, Florence, Venēcija, Dženova, Boloņa) un Francija (Azūra krasts, Burgundija, Parīze, Luāras ieleja);
- Šveices apmeklējums (Ženēva).

Apraksts

CENĀ NAV IEKĻAUTS LIDOJUMS!

1. diena
Milāna
Sestdiena

Ierašanās Milānā. Tikšanās lidostā ar uzņēmuma pārstāvi. Transfērs un izmitināšana viesnīcā. Brīvais laiks. Nakšņošana viesnīcā.

2. diena
Milāna
Svētdiena

Brokastis viesnīcā. Tikšanās ar grupas vadītāju. Ekskursija pa Milānu kājām ar krievu valodā runājošu gidu, kas ietver ekskursiju pa pilsētas centrālo daļu, viduslaiku cietokšņa Sforcas pils apmeklējumu, pastaigu pa centrālo Dantes ielu, turklāt apskatīsim gotikas mākslas šedevru - Doma katedrāli no ārpuses, izstaigāsim pasaulslaveno Viktora Emanuela II iepirkšanās galeriju un ekskursiju noslēgsim pie leģendārās operas La Scala, kas tiek uzskatīta par pasaules klasiskās mūzikas centru. Brīvais laiks. Tiem, kas vēlēsies, tiek organizētas papildu ekskursijas: La Scala teātra muzejs, kur daļa no ekskursijas būs pašas teātra zāles apmeklējums. Ekskursija gida pavadībā pa Dumas katedrāli. Ekskursija uz Maggiore ezeru ar pastaigu pa ūdeni un Isola Bella salas apmeklējumu ar tās apbrīnojamo botānisko dārzu un Borromeo hercogu pili. Atgriešanās viesnīcā. Brīvais laiks. Nakšņošana viesnīcā.

3. diena
Boloņa
Pirmdiena

Brokastis viesnīcā. Transfērs uz Boloņu. Pastaiga pa Boloņu grupas pavadībā. Brīvais laiks. Izmitināšana viesnīcā Boloņas nomalē. Nakšņošana viesnīcā.

4. diena
Venēcija
Otrdiena

Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks. Pēc izvēles ekskursija uz Venēciju - vienu no skaistākajām pilsētām pasaulē. Jums tiks piedāvāta ekskursija pa pilsētu gida pavadībā. Jūs redzēsiet Sanmarko laukumu, Sanmarko baziliku, Kampaniļu - augstāko ēku Venēcijā. Un, protams, neaizmirstiet par gondolām - eksotisko Venēcijas transporta veidu, braucot ar tām, jūs noteikti iegremdēsieties Venēcijas Republikas tālā pagātnē. Pēc izvēles tiek organizētas ekskursijas uz Svētā Marka katedrāli un Svētā Lazara salu. Atgriešanās viesnīcā. Nakšņošana viesnīcā.


5. diena
Florence-Dženova
Trešdiena

Brokastis viesnīcā. Transfērs uz Florenci. Florence ir viena no lielākajām un skaistākajām Itālijas pilsētām, renesanses dzimšanas vieta. Šeit dzīvoja un radīja tādi slaveni cilvēki kā Leonardo da Vinči, Dante, Mikelandželo un daudzi citi. Pastaigu ekskursija pa Florences vēsturisko centru ar krievu valodā runājošu gidu (Piazza della Signoria un Palazzo Vecchio, Katedrāles laukums, Santa Maria del Fiore katedrāle, Santa Croce katedrāle - slaveno florenciešu - Mikelandželo, Makiavelli, Galea - kapenes). Brīvais laiks. Izbraukšana uz Dženovu. Pastaiga pa Dženovu. Izmitināšana viesnīcā. Nakšņošana viesnīcā.

6. diena
Dženova - Nīče - (Montekarlo)
Ceturtdiena

Brokastis viesnīcā. Transfērs uz Nicu, pa ceļam Fragonard smaržu fabrikas apmeklējums. Pēc izvēles ekskursija uz Montekarlo (Monako Firstiste). Monako vecais cietoksnis ir kā vēsturiskas filmas uzņemšanas vieta ar īstu princi un apsardzi. Pasaulē slavenākajā kazino var veikt nelielu likmi un justies kā Rokfelleram. Izmitināšana viesnīcā. Nakšņošana viesnīcā Nicā.

7. diena
Dižona
Piektdiena

Brokastis viesnīcā. Transfērs uz Dižonu. Brīvais laiks. Dižonas pilsēta, kas atrodas pie Ušas upes, Burgundijas galvaspilsēta - iespējams, viena no skaistākajām Francijā, mākslas un brīnišķīgas arhitektūras pilsēta, skulptūru pilsēta, kas elpo ar vēsturi. Pastaiga pa vēsturisko centru grupas pavadībā. Iepazīšanās ar Burgundijas hercoga pili, Svētā Benīka katedrāli un Svētā Miķeļa Dievmātes baznīcu. Izmitināšana Dižonas viesnīcā. Brīvais laiks. Nakšņošana viesnīcā.

8. diena
Parīze
Sestdiena

Brokastis viesnīcā. Transfērs uz Parīzi. Pilsētas apskates ekskursija ar autobusu, kurā varēsiet apskatīt Luvru, Bastīlijas laukumu, Operas namu, Notre Dame katedrāli un citas Parīzes apskates vietas. Fragonard smaržu fabrikas apmeklējums. Brīvais laiks, pēc izvēles fakultatīva ekskursija Notre Dame un Latīņu kvartāls - šeit karaliskie musketieri cīnījās duelēs. Apskatīsim slaveno Sarbona universitāti, Klūni termas, Luksemburgas dārzu ar strūklakām un baltā marmora statujām, Marijas Mediči pili, Panteonu.

9. diena
Parīze
Svētdiena

Brokastis viesnīcā. Brīva diena. Iespējamās fakultatīvās ekskursijas no rīta uz Versaļu un Monmartru - Parīzes augstāko punktu. Mēs redzēsim sniegbalto Sacre Coeur katedrāli. Cilvēks, kas iet cauri sienai, Mīlestības siena, Dalidas māja, vējdzirnavas, slavenais Moulin Rouge kabarē. Radošie bohēmas pārstāvji mīlēja šo kvartālu un bieži uzkavējās vietējās kafejnīcās, kur saglabājušās izkārtnes ar viņu vārdiem: Monē, Renuārs..... Pēcpusdienā pēc izvēles kruīzs pa Sēnu, vakara izrādes apmeklējums kabarē Moulin Rouge un ekskursija Nakts Parīze. Atgriešanās viesnīcā. Nakšņošana viesnīcā.


10. diena
Luāras-Buržas pilis
Pirmdiena

Brokastis viesnīcā. Izbraukšana no viesnīcas. Brauciens uz Luāras ieleju. Gar Luāru, vienu no skaistākajām Francijas upēm, kā goda sardze ir izkārtotas neparasta skaistuma mūra pilis, un katra no tām ir pati par sevi vēsture. Tā ir karaliskās Francijas vēsture. 2 piļu apmeklējums. Izmitināšana viesnīcā netālu no Buržas. Nakšņošana viesnīcā.

11. diena
Ženēva (Šveice)
Otrdiena

Brokastis viesnīcā. Transfērs uz Ženēvu. Tiem, kas vēlēsies, tiek organizēta fakultatīvā ekskursija pa Ženēvu, pastaigāsimies pa Ženēvas ezera krastmalu, kas nosaukta sniega baltās Monblāna virsotnes vārdā, kur skaistā Sisi - Austrijas imperatore un Ungārijas karaliene - izgāja pastaigā un kur viņa tika nogalināta. Pēc tam mūs gaida izbrauciens pa Ženēvas ezeru! No kuģa mēs redzēsim starptautisko organizāciju kvartālu, vēsturiskās ēkas un parkus. Pie slavenās ikoniskās Žē-Do strūklakas uzzināsiet, kāpēc tā kļuvusi par Ženēvas simbolu. Gids jums pastāstīs par pilsētu, tās leģendām un slavenajiem iedzīvotājiem. Kruīza beigās pastaiga pa vecpilsētu. Brīvais laiks. Nakšņošana viesnīcā Ženēvas nomalē.

12. diena
Milāna

Trešdiena
Brokastis viesnīcā. Transfērs uz Milānu. Izmitināšana viesnīcā. Brīvais laiks. Nakšņošana Milānas viesnīcā.

13. diena
Milāna
Ceturtdiena

Brokastis viesnīcā. Transfērs uz lidostu.


Lasīt pilnu aprakstu...
Pieprasiet savu paketi jau tagad, ātri, ērti, izdevīgi, maksājot tikai pēc rezervācijas apstiprināšanas!

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums, uzrakstiet mums, mēs piemeklēsim īsto!