×

Jums ir jautājumi par mūsu jauno mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!Mūsu tūristu drošība ir mūsu prioritāte! Mēs aktīvi sadarbojamies ar tūrisma operatoriem un uzņemošiem partneriem lai noskaidrotu aktuālāko informāciju par ieceļošanas un izceļošanas prasībām un par drošības pasākumiem, kas tiek piemēroti lidostās, lidojumu un transfēru laikā, kā arī viesnīcās.
Uzmanību! Šajā lapā apkopotā informācija nav oficiāls avots. Turklāt noteikumi mainās ļoti strauji. Tāpēc pirms ceļojuma mēs stingri iesakām sazināties ar mums, kā arī pārbaudīt drošības prasības tās valsts oficiālajās mājas lapās, uz kuru dodieties.


ATGRIEŽOTIES LATVIJĀ:

  no zema riska valsts (ES, EEZ,  trešās valstis) no augsta riska valsts 
(ES, EEZ)
no augsta riska valsts 
(ārpus ES, EEZ)
no īpaši augsta riska valsts

VAKCINĒTI un PĀRSLIMOJUŠI  (ir elektronisks sertifikāts vai apstiprinājums papīra formātā)

covidpass.lv aizpildīšana VAJADZĪGS VAJADZĪGS VAJADZĪGS VAJADZĪGS
Tests pirms iebraukšanas Latvijā  NAV VAJADZĪGS NAV VAJADZĪGS NAV VAJADZĪGS VAJADZĪGS
Tests pēc iebraukšanas Latvijā  NAV VAJADZĪGS NAV VAJADZĪGS NAV VAJADZĪGS VAJADZĪGS
Pašizolācija NAV VAJADZĪGS NAV VAJADZĪGS NAV VAJADZĪGS VAJADZĪGS

PĀRĒJIE (NEVAKCINĒTI un NEPĀRSLIMOJUŠI)

covidpass.lv aizpildīšana VAJADZĪGS VAJADZĪGS VAJADZĪGS VAJADZĪGS
Tests pirms iebraukšanas Latvijā  VAJADZĪGS VAJADZĪGS VAJADZĪGS VAJADZĪGS
Tests pēc iebraukšanas Latvijā  NAV VAJADZĪGS NAV VAJADZĪGS VAJADZĪGS VAJADZĪGS
Pašizolācija NAV VAJADZĪGS VAJADZĪGS VAJADZĪGS VAJADZĪGS


 * Vakcinācijas vai pārslimošanas faktu apliecina tikai sadarbspējīgs ES sertifikāts - vakcinācijas vai pārslimošanas apliecinājums (viedierīcē vai izdrukāts).  Pārslimošanas apliecinājums ir derīgs 11 līdz 180 dienu kopš saslimšanas sākuma. Ja personas rīcībā nav šāda sertifikāta, uz to attiecas uz nevakcinētām vai nepārslimojušām personām attiecināmas prasības. 

 * Var veikt šādu testu: PCR tests 72 h pirms iekāpšanas pārvadātāja transportlīdzeklī vai ieceļošanas Latvijā vai antigēna testu 24 h pirms iekāpšanas pārvadātāja transportlīdzeklī vai ieceļošanas Latvijā.


PIRMS DOŠANĀS UZ GRIEĶIJU:
 ⇒ Jāuzrāda apliecinājums par negatīvu PCR COVID-19 testu, kas veikts ne ātrāk kā 72 h pirms ierašanās Grieķijas lidostā. Tests nav jāveic: bērniem līdz 5 gadu vecumam (ieskaitot), pilnībā vakcinētiem ceļotājiem ar oficiālu sertifikātu angļu valodā, COVID-19 izslimojušām personām (jāuzrada pozitīvs PCR vai antigēnu tests, kas veikts ne mazāk kā 2 mēnešus un ne vairāk kā 9 mēnešus pirms ieceļošanas Grieķijā) 
 ⇒ 48 stundu laikā pirms iekāpšanas lidmašīnā uz Grieķiju jāaizpilda ceļotāja iebraukšanas veidlapa Passenger Locator Form.  


PIRMS DOŠANĀS UZ BULGĀRIJU:
 ⇒ Jāuzrāda apliecinājums par negatīvu PCR COVID-19 testu, kas veikts ne vairak kā 72 h pirms ierašanās Bulgārijā vai arī antigēnu RAT testu, kas veikts ne vairāk kā 48 h pirms ierašanās Bulgārija. Tests nav jāveic: bērniem līdz 5 gadu vecumam (ieskaitot), pilnībā vakcinētiem ceļotājiem ar oficiālu sertifikātu angļu valodā
Pasažieriem, kuri no 15 līdz 180 dienām pirms ierašanās Bulgārijā ir inficējušies ar COVID-19 vīrusu un kuru PCR vai antigēnu RAT tests joprojām ir pozitīvs - tiks atļauts ceļot uz Bulgāriju. Šiem pasažieriem jāuzrāda ārsta izziņa Nr. 027/u angļu valodā vai medicīnisks dokuments, kas apliecina, ka persona ir izslimojusi ar COVID-19 laika posmā no 15 līdz 180 dienām pirms ierašanās Bulgārijā, kā arī pozitīvs Covid 19 tests.
 ⇒ Jāaizpilda ceļotāja iebraukšanas veidlapa


PIRMS DOŠANĀS UZ TURCIJU:
 ⇒ Ierodoties Turcijā jāuzrāda apliecinājums par negatīvu PCR COVID-19 testu, kas veikts ne ilgāk kā pirms 72 h vai arī antigēnu RAT testu, kas veikts ne ilgāk kā pirms 48 h pirms ielidošanas Turcijā. Tests nav nepieciešams bērniem līdz 6 gadu vecumam, personām, kuras ir pilnībā vakcinētas (pagājušas vismaz 14 dienas pēc vakcinācijas procesa noslēguma) un var uzrādīt vakcinācijas sertifikātu angļu valodā, ka arī personām, kas pēdējo 6 mēnešu laikā pārslimojušas Covid-19.
 ⇒ Jāaizpilda ceļotāja iebraukšanas veidlapa Traveler Entry Form. Veidlapu nepieciešams aizpildīt 72 stundu laikā pirms ierašanās Turcijā. Pēc veidlapas aizpildīšanas tiks izveidots HES kods, ko ceļotāji varēs uzrādīt ieceļojot Turcijā un viesnīcā. Bērniem, kas jaunāki par 2 gadiem, HES kods nav nepieciešams.


PIRMS DOŠANĀS UZ MELNKALNI:
 ⇒ Ierodoties Melnkalnē jāuzrāda apliecinājums par negatīvu PCR COVID-19 testu, kas veikts ne ilgāk kā pirms 72 h. Bērniem līdz 5 gadu vecumam, pilnā apjomā vakcinētiem tūristiem, kuri var uzrādīt vakcinācijas sertifikātu un COVID-19 izslimojušām personām, kuras var uzrādīt dokumentu ar pozitīvu IgG antivielu testu, izdotu ne vairāk kā 30 dienas pirms ielidošanas, tests nav jāveic.