×

Jums ir jautājumi par mūsu jauno mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

Ķīnas dabas un mazpilsētu šarms

Ķīna
cena par ceļojumu
cena par personu
 

Maršruts

GUANGZHOU – KUNMIŅA – DALI – LIJIANG – ŠANGRILA – GUANGZHOU

Apraksts

1. DIENA, TREŠDIENA 25.03. 
RĪGA – HELSINKI – GUANGZHOU

11:30 pulcēšanās Rīgas lidostā. 
13:35 lidojums Rīga – Helsinki. Vēlāk 
17:00 lidojums Helsinki – Guangzhou, nakts lidmašīnā.

2. DIENA, CETURTDIENA 26.03. GUANGZHOU

No rīta ierašanās Guangzhou pilsētā, Ķīnas robežas šķērsošana. Iepazīsim vienu no Ķīnas lielākajām pilsētām nelielā pilsētas apskates braucienā. Brīvs vakars un  nakts viesnīcā Guangzhou.

3.DIENA, PIEKTDIENA 27.03. GUANGZHOU – KUNMIŅA

No rīta turpināsim mūsu ceļu uz Ķīnas dienvidiem, lidojums Guanzghou - Kunmiņa. Ceļosim uz Junnaņas provinces galvaspilsētu – Mūžīgā Pavasara pilsētu Kunmiņu. Pilsētā atrodas 1,892 m vjl. un lepojas ar vairāk kā 2400 gadu seno vēsturi. Vakariņas un nakts viesnīcā Kunmiņā.

4. DIENA, SESTDIENA 28.03. KUNMIŅA

Pēc brokastīm brauksim uz Šilinu kur apskatīsim dabas radīto pasaules brīnumu - leģendām apvīto klinšu skulptūru galeriju Akmens mežuPēc pastaigas un akmens meža iepazīšanas, atgriezīsimies Kunmiņā kur apskatīsim vietējo iedzīvotāju atpūtas vietu - Zaļā Ezera parku. Nakts viesnīcā Kunmiņā.

5. DIENA, SVĒTDIENA 29.03. KUNMIŅA – DALI

Dosimies tālāk no Kunmiņaspa Chuxiong Yi autonomo apgabalu uz senatnes un miera apņemto vēsturisko Dali pilsētu. Apmeklēsim Dali pilsētas emblēmā iemūžinātās trīs pagodas, no kurām vecākā celta 836.gadā un paceļas 69 m augstumā. Nakts viesnīcā Dali.

6. DIENA, PIRMDIENA 30.03. DALI

No rīta dosimies izbraucienā pa auss formā veidojušos Er Hai ezeru, ko dēvē arī par sudraba un smaragda ezeru, kuģosim pa to un baudīsim apkārtējās ainavas. Pēc ezera apmeklējuma redzēsim Dali vecpilsētu ar tās mūri un savdabīgo apbūvi. Šobrīd liels skaits vietējo ceļotāju apmeklē šo šarmanto pilsētu, kas ar savu arhitektūru un iekārtojumu rada īstas Ķīnas mazpilsētas sajūtu. Nakts viesnīcā Dali.

7. DIENA, OTRDIENA 31.03. DALI – LIJIANG

Turpināsim mūsu ceļojumu uz Xizhou pilsētu, kas izslavēta ar unikālo dekoratīvo baju arhitektūru. Pēc ciemata apmeklējuma dosimies uz UNESCO sarakstā iekļauto Lijiang pilsētu. Šī ir viena no iespaidīgākajām senajām Ķīnas pilsētām. Apbūve tikai dažu stāvu augstumā, tipiskie ķīniešu māju jumti un šaurās ielas ir Lijiang vizītkarte. Nakts viesnīcā Lijiang.

8. DIENA, TREŠDIENA 01.04. LIJIANG

Šo dienu pavadīsim apskatot Lijiang un tās apkārtni, savām acīm redzēsim Nefrīta Pūķa Sniega kalnu. Skats uz šo kalnu ir viena no slavenākajām Ķīnas fotogrāfijām. Pēc tā dosimies ārpus pilsētas uz Shuhe ciematu, kur baudīsim lauku vidi un nesteidzīgo dzīves ritmu. Nakts viesnīcā Lijiang.

9. DIENA, CETURTDIENA 02.04. LIJIANG – ŠANGRILA

Pēc brokastīm ceļosim dziļāk Himalaju kalnos, pa ceļam nobrauksim gar Tīģera Lēciena Aizuko sauc par pasaules dziļāko aizu, kur Jandzi upe pārvar 34 krāces. Jandzi upes pirmais līkums atrodas pavisam tuvu. Turpināsim ceļu uz tibetiešu apdzīvoto un noslēpumaino Šangrilā, kas atrodas 3200 m vjl. augstumā. Pa ceļam vērosim tradicionālās tibetiešu stila ēkas un ja reizēm ir redzami arī jaku ganāmpulki. Nakts viesnīcā Šangrilā.

10. DIENA, PIEKTDIENA 03.04. ŠANGRILA

Šodien ceļosim uz kalniem – Balagezong ainavu apvidu. Šī vieta atrodas netālu no Šangrila un ir izveidota ar mērķi baudīt apkārtējās dabas un kalnu skaistumu. Atgriežoties Šangrilā, redzēsim savdabīgo Guishan jeb bruņurupučuparku un kalnukur atrodas pasaulē lielākais lūgšanu rats, iegriezīsim lūgšanu ratu savos nodomos. Nakts viesnīcā Šangrilā.

11. DIENA, SESTDIENA 04.04. ŠANGRILA – GUANGZHOU

Pēc brokastīm dosimies uz Ganden Sumtseling klosteri, ko mēdz dēvēt par Mazo Potalu tradicionālā Tibetas arhitektūras stila dēļ, aiz kura mūriem dzīvo ap 600 mūku. Šis ir viens no iespaidīgākajiem Tibetas budistu klosteriem. Pēc tā dosimies uz lidostu un atgriezīsimies ceļojuma sākumpunktā. Lidojums Šangrila – Guangzhou. Nakts viesnīcā Guangzhou.

12. DIENA, SVĒTDIENA 05.04. GUANGZHOU – HELSINKI – RĪGA        

Brauciens uz lidostu un 09:50 lidojums Guangzhou – Helsinki, 
pēc tā lidojums uz Rīgu, ierašanās ap 17:20.

Papildus informācija

CEĻOJUMA CENĀ IETILPST:

 • lidojuma biļete Rīga – Guangzhou – Rīga;
 • ātrvilciena biļete un iekšējais lidojums;
 • transporta pakalpojumi ceļojuma laikā;
 • naktsmītnes 3*/4* viesnīcās divvietīgā numurā;
 • 10 brokastis, 9 pusdienas un 7 vakariņas;
 • aprakstā minētās ekskursijas un objektu apmeklēšanas;
 • Ķīnas vīza;
 • grupas vadītāja pakalpojumi latviešu valodā un angliski runājošs vietējais gids. 

CEĻOJUMA CENĀ NEIETILPST:

 • programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas, t.sk. ar norādi Izvēlei;
 • veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam, kas jāiesniedz pirms vīzas kārtošanas;
 • dzeramnaudas šoferiem, gidiem un apkalpojošajam personālam.

Piemaksa: par vienvietīgu numuru 375 EUR.

Lasīt pilnu aprakstu...
Pieprasiet savu paketi jau tagad, ātri, ērti, izdevīgi, maksājot tikai pēc rezervācijas apstiprināšanas!

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums, uzrakstiet mums, mēs piemeklēsim īsto!