×

Jums ir jautājumi par mūsu jauno mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

Fēru salas maija svētkos

Dānija
cena par ceļojumu
cena par personu
 

Maršruts

Rīga - Torshavna - Kirkjubø - Streymoy un Eysturoy salas - Vestmanna

Apraksts

Uz Fēru salām dodas tie, kas tepat Eiropā vēlas atrast neskartu dabu, elpu aizraujošas ainavas, tūristu pūļu nesabojātu, autentisku vidi. Ne velti žurnāla National Geographic lasītāji 2018. gadā arhipelāgu izvēlējās par gada uzvarētāju konkursā Must see! ( Jāredz!).
Ceļojums īsti nav domāts vētrainas naktsdzīves vai pilsētas burzmas mīļotājiem, jo jau izkāpjot no lidmašīnas, tas aizrauj ar dabas patiesumu un varenību.
Ar FlyMeAway ceļojums uz Fēru salām maija brīvdienās ir lieliska iespēja apskatīt dabu, piedalīties ekskursijās Fēru  salās un izbaudīt labāko viesnīcu par pievilcīgi zemu cenu.

Tiešais lidojums Rīga – Fēru salas – Rīga
30.04.2020: Rīga 22:20 23:00 Fēru salas
04.05.2020: Fēru salas 19:20 00:05 Rīga 

30.aprīlis 23:00 transfērs no lidostas uz viesnīcu

01.maijs, Torshavnas apskates ekskursija
09:00 no viesnīcas Pirmās dienas ekskursijā apskatīsim Fēru salu galvaspilsētu un noklausīsimies gida stāstījumu par tās vēsturi. Ievadā apmeklēsim Nacionālo vēstures muzeju, kur iepazīsim fēriešu pagātni. Tālāk ceļš vedīs pa pilsētas ielām. Īpašu vērību pievērsīsim Touršhavnas vecpilsētai Reyni un vienam no pasaules vecākajiem parlamentiem – Tinganes. Ekskursijas ilgums ~3 stundas.
Cena: 55€, iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa muzejā

02.maijs, Viegls pārgājiens un alus darītavas apmeklējums
09:00 izbraukšana no viesnīcas Ar autobusu izbrauksim ārpus Fēru salu galvaspilsētas uz vietu, no kurienes sāksies pārgājiens. Vispirms dosimies pakalnā, no kura paveras plašs skats pāri Torshavnai. Ceļš turpināsies pāri lēzeniem pakalniem, kur zied pļavu puķes un mājo putni. No šejienes paveras skats uz Kolturas un Hestojas salām. Mūsu ceļš noslēgsies Kirkjubø – salas vecākajā kultūras centrā. Te apskatīsim 13.gs. būvētā Sv. Magnusa katedrāles drupas un 11. gs baznīcu, kas joprojām darbojas. Apskatīsim arī 900 gadus veco bīskapiju, kas tiek uzskatīta par vecāko saglabājušos koka māju Eiropā – tajā dzīvo jau 17. iemītnieku paaudze. Atpakaļceļā uz viesnīcu iegriezīsimies Okkaras alus darītavā Ekskursijas ilgums ~5 stundas Svarīgi: aicinām paņemt līdzi kādu sviestmaizi un dzērienu, jo ekskursijas laikā ēdināšana nav paredzēta un apkārtnē nebūs pieejami pārtikas veikals vai kafejnīca.
Cena: 90 €, iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa kultūras centrā, alus degustācija

03.maijs, Ekskursija uz Ziemeļu salām
09:00 izbraukšana no viesnīcas Ekskursijas sākumā brauksim pa ziemeļu tuneļiem un šķērsosim tiltu, kas savieno Streymoy un Eysturoy salas. Tad pa zemūdens tuneli brauksim uz otro lielāko Fēru salu pilsētu – Klaksviku, kas ir arī šo salu arhipelāga zvejniecības galvaspilsēta. Klaksvikā apskatīsim pilsētu, īpašu vērībū pievēršot Kristiešu baznīcai, kas tiek uzskatīta par vienu no pašām skaistākajām baznīcām Fēru salās. Tās pagrabā ir eksponēts pazīstamā mākslinieka Edvarda Fuglø darbs. Pēc Klaksvikas apskates apmeklēsim Kunoju, kura lepojas ar skaistiem apstādījumiem. Pēc tam pa kalnu ceļu atgriezīsimies galvaspilsētā. Ekskursijas ilgums ~7 stundas
Cena: 110 €, iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa baznīcā un pusdienu kastīte

04.maijs, Vestmanna putnu klintis
09:00 izbraukšana no viesnīcas No viesnīcas dosimies uz Vestmannu, kur kāpsim kuģītī. Divu stundu brauciena laikā apskatīsim tūristu visplašāk apmeklēto vietu Fēru salās – Vestmanna putnu klintis. Brauksim cauri jūras šaurumiem, apmeklēsim grotas un pietuvosimies 2000 pēdu augstām piekrastes klintīm, kur daudzi no putniem, kas sastopami Fēru salās, vij savas ligzdas. Pēc atgriešanās krastā ieturēsim pusdienas un tad gar piekrasti dosimies uz Leynar ciematu, pa 4.9km garo tuneli zem Vestmanna jūras šauruma nonākot Vagara salā. Šeit izbrauksim cauri vairākiem salas ciematiem, tostarp Bo un Gasadaluru, un vērosim fantastiskus dabas skatus. Pirms atpakaļceļa uz galvaspilsētu apskatīsim Múlafossur ūdenskritumu. Ekskursijas ilgums ~ 6,5 stundas.
Cena: 140 €, iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, kuģīša biļete, pusdienas

16:30 Transfērs no viesnīcas uz lidostu
19:20 Izlidošana uz Rīgu


Cena 749 EUR: lidojums, transfērs un 4 naktis divvietīgā istabā 4* viesnīca Hotel Foroyar ar brokastīm, grupas vadītāja pakalpojumi

Cena 399 EUR: tikai lidojums
Lasīt pilnu aprakstu...
Pieprasiet savu paketi jau tagad, ātri, ērti, izdevīgi, maksājot tikai pēc rezervācijas apstiprināšanas!

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums, uzrakstiet mums, mēs piemeklēsim īsto!

Līdzīgas tūres