×

Jums ir jautājumi par mūsu jauno mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

Mežonīgā Korsika Lieldienās

Francija
apr. 2020
cena par ceļojumu
cena par personu
 

Maršruts

Rīga – Bastija - Ile Rousse -  Kapkorsas pussalas -  Bonifačio -  Rīga

Apraksts

Rīga – Bastija - Rīga
11.04.2020: Rīga 05:05 07:15 Bastija
15.04.2020: Bastija 01:15 05:15 Rīga

Noslēgtā, lepnā Korsika ir kalnainākā Vidusjūras sala. Kā robots jūras ezis tā slejas ārā no Vidusjūras siltajiem ūdeņiem. Korsika nav īsti franciska, jo pievienojusies Francijas republikai tikai deviņpadsmitā gadsimta vidū, bet tajā pat laikā devusi Francijai tās dižāko vadoni Napoleonu Bonapartu. Korsika arī nav līdz galam dienvidnieciska, jo, peldoties tirkīza zaļuma ūdeņos, Jūsu skatiem paveras robotas un sniegotas kalnu virsotnes. Šī trešā lielākā Vidusjūras sala ir tās mežonīgākā un patiesākā daļa.

11.aprīlis, Bastijas pilsētas ekskursija
09:00 no viesnīcas. Bastijas pilsētas ekskursijas laikā aplūkosim ievērojamākās Bastijas vecpilsētas vietas - Sannikolā laukumu, Sanžana Batista katedrāli, gleznaino Veco Ostu, kā arī Citadeli. Pēc ekskursijas gida pavadībā tiks dots brīvais laiks. Atgriešanās viesnīcā - 15.00.
Cena: 55 EUR
Cenā iekļauts: autobuss, krieviski runājoša gida pakalpojumi.

12.aprīlis, Kalvi un Balaņjas ciematiņu ekskursija

09:00 no viesnīcas. Ekskursijas ievadā mūsu ceļš vedīs uz piejūras pilsētiņu Ile Rousse. Tā atrodas Korsikas pašos ziemeļrietumos, un savu vārdu dabūjusi pateicoties apkārtesošajām sārtās nokrāsas klintīm. Pēc pusdienām dosimies uz Korsikas brīvdienu galvaspilsētu Kalvi. Te interesanta ir Notre Dame de la Serra katedrāle un 13. gs. uzbūvētā Dženoviešu citadele, ko mēs apskatīsim. Kalvi tiks dots arī brīvais laiks. Atgriešanās viesnīcā -18:30.
Cena: 95 EUR
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (vīns un ūdens iekļauts).

13.aprīlis, Kapkorsas pussalas ekskursija
09:00 no viesnīcas. Ekskursijas iesākumā autobus piestās zvejnieku ciematā Erbalunga, kas atrodas Kapkorsas pussalas piekrastē, apmēram 10km no Bastijas uz ziemeļiem. Tālāk pieturēsim Macinadžio, kas savu nosaukumu ir parādā vietējām vējdzirnavām. Tā ir lielākā Korsikas ostas un to izmantoja kā militāro ostu senie romieši. Šeit arī pusdienosim. Turpinoties ekskursijai, apstāsimies St Florentē, senajā dženoviešu pilsētā, kas tagad ir atjaunota un kļuvusi populārs piejūras kurorts. Tās jūras piestātne ir iemīļota vieta pastaigām un te atrodama virkne kafejnīcu un restorānu. Ap 17:30 mūs gaidīs Patrimornio vīna darītavā, kur tikai 20 ha lielajā vīna dārzā tiek audzēti vīnogulāji, no kuriem darinātais baltvīns pirmais no Korsikas vīniem tika atzīts atbilstošs Francijas vīna darināšanas standartiem. Šeit degustēsim vietējo ražojumu. Atgriešanās viesnīcā - 19.00.
Cena: 95 EUR
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts), vīna degustācija.

14.aprīlis, Patrimonio Bonifacio ekskursija
08:30 no viesnīcas. Pilnas dienas ekskursijas laikā dosimies apskatīt Korsikas pašu tālāko dienvidu punktu – Bonifačio. Ekskursijas pirmā pietura būs Aleria, kas mūsdienās ir svarīgs tūrisma un kultūras centrs Korsikas austrumdaļas līdzenumā. Tālāk dosimies uz Bonifačio. Bonifačio pilsētā vispirms dosimies uz ostu, lai ar kuģīti apbraukātu piekrastes alas un grotas. (Tikai labvēlīgos laika apstākļos!) Pēc tam brauksim gan ar minivilcieniņu, gan arī iesim kājām gida pavadībā, lai apskatītu pilsētas ievērības cienīgākās vietas. Atgriešanās Bastijā - 19:30.
Cena: 115 EUR
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, biļete kuģītim un minivilcieniņam, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts). 

15.aprīlis
plkst. 22:30 transfers no viesnīcas uz lidostu.


Cena: 379 EUR - lidojums, lidostu nodokļi, 6 kg rokas bagāža un 15 kg reģistrētā bagāža, uzkodas. 

Cena: 649 EUR -  lidojums + Best Western Bastia Centre 3* viesnīca, lidojums, lidostu nodokļi, 6 kg rokas bagāža un 15 kg reģistrētā bagāža, uzkodas.
Lasīt pilnu aprakstu...
Pieprasiet savu paketi jau tagad, ātri, ērti, izdevīgi, maksājot tikai pēc rezervācijas apstiprināšanas!
Datums no/lidz Dienas Nosaukums Cena
11.04.2020
15.04.2020
5 d. Lidojums 379 € pieprasīt
11.04.2020
15.04.2020
5 d. Lidojums + Best Western Bastia Centre 3* viesnīca 649 € pieprasīt

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums, uzrakstiet mums, mēs piemeklēsim īsto!