×

Jums ir jautājumi par mūsu jauno mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

Provansā smaržo

Francija
jun. 2020
cena par ceļojumu
cena par personu
 

Maršruts

Alpi - Marseļā - Lavandas Valensoles ciemata -Mustjēsentmarī - Verdonas aiza - Senkruā ezeris - ornitoloģiskais parks-Saintes-Maries-de-la-Mer -Aigues-Mortes-Ansī - Toskānas termās Bādšandavā

Apraksts

1. diena
Izbraukšana no Rīgas. Tranzīts caur Latviju, Lietuvu un Poliju.
Nakšņošana viesnīcā pie Čehijas un Polijas robežas.

2. diena
Brokastis viesnīcā. Jau šodien būsim Itālijā! Ceļā redzēsim Čehijas Beskidi kalnus, Alpu pļavas, Austrijas kalnu nogāzes un Itālijas ziemeļu Alpus. Austrijā ieplānota pietura nacionālās virtuves restorānā, kur varēsiet nogaršot tipiskus vietējas virtuves ēdienus, no skatu laukuma paveras skaists panorāmas skats (lieliska vieta fotogrāfijām).
Nakšņošana viesnīcā Itālijā.

3. diena
Brokastis viesnīcā. Ierašanās Marseļā. Marseļas raksturiezīmes slēpjas pilsētas senajās ielās, kur vējā plivinās no logiem izkārta koša veļa, dzirdamas baložu dūdas un dobjas, melodiskas zvanu skaņas. Jūras vējiņš drosmīgi sajauc ziepju veikaliņu, ceptās zivs un ķiploku aromātus. Ēku fasādes un šauru ielu gaiteņus nomaina omulīgi laukumi. Visur valda okera krāsa, siltie toņi, saules mirgas pat ēnā un ieliņu vēsumā. Noslēpumi? Noslēpumi šeit ir ik uz soļa - vien jāatskatās. Tie pieejami nesteidzīgam ceļotājam: keramiķu bodes, santonu darbnīcas, dizaineru galerijas, radošie mākslinieki… Nepaejiet garām 13 stūru laukumam, jo tam ir sava vēsture. Noteikti ieklausieties kaiju stāstos pie ieejas Marseļas ostā. Ir tikai jānoskaņojas un pilsēta pati aicinās uz sarunu.
Nakšņošana viesnīcā.

4. diena
Brokastis viesnīcā. Ekskursija «Lavandas paradīze un Provansas ciematiņi». Lavandas paradīze Valensoles ciemata apkaimē. Lavanda zied no jūnija vidus līdz augusta vidum. To ziedēšanas laikā acis priecēs lavandas lauki violetās nokrāsās. Īpaši krāšņi tie izskatās kontrastā ar dzeltenajiem saulespuķu laukiem. Vārdos to nevar aprakstīt, ir jāredz!
Turpinām ceļojumu uz Mustjēsentmarī. Neilga pietura un pilsētas apskate. Viens no Provansas gleznainākajiem ciematiem, kas iekarojis pasaules slavu, pateicoties fajansa ražošanai, ko arī mūsdienās apglezno rokdarbā.
Tālāk dosimies izbraucienā pa Verdonas aizu (Gorges du Verdon) ar skaistām ainavam un skatiem uz Sainte- Croix-du-Verdon ezeru. Būs pietura, lai dotos izbraucienā ar katamarānu starp aizu pa ezera tirkīzzilo ūdens virsmu. Ezerā varēs nopeldēties. Esam pārliecināti, ka diena sniegs pozitīvas emocijas un neaizmirstamus iespaidus, atmiņās paliks saulainās Provansas daļiņa!
Nakšņošana viesnīcā.

5. diena
Brokastis viesnīcā. Ekskursija «Mana savvaļas Provansa». No rīta dosimies uz ornitoloģisko parku - milzīgu parka teritoriju veido purvi, kanāli un sālsūdens dīķi. Parks ir ideāla vieta, kur vērot dažādu sugu putnus, to skaitā simtiem rozā flamingi to dabiskajā vidē.
Saintes-Maries-de-la-Mer - izmantojiet pieturu, lai veldzētos Vidusjūrā vai doties pastaigā pa pilsētu.
Aigues-Mortes nokļūsim viduslaikos, izejot cauri pilsētas-cietokšņa sienām un ieliņām, kas atrodas visās varavīksnes krāsās zaigojošo sāls fermu ielenkumā. Ja paveiksies, tad redzēsim melnos Kamargas buļļus un unikālus, tikai šeit mītošus sniegbaltus zirgus.
Nakšņošana viesnīcā Lionas apkaimē.

6. diena
Brokastis viesnīcā. Pārbrauciens pie Francijas skaistākā ezera - Ansī ezera. Pastaiga Ansī. Ansī ir Alpu Venēcija, īsta, ka šodien moderni teikt - «autentiska» pilsēta, saglabāja savu tēlu kopš seniem laikiem. Pasaulslavena viduslaiku pilsēta glabā atmiņas par vēsturiskiem notikumiem, ar kuriem mēs Jūs iepazistināsim. Pēc pilsētas iepazīšanas var doties izbrauciena ar katamarānu pa Ansī ezeru.
Ceļš uz Vāciju. Nakšņošana viesnīcā Vācijā.

7. diena
Brokastis viesnīcā. Pārbrauciens uz Saksijas federālo zemi. Lai nedaudz atpūstos, mēs apmeklēsim Toskana Therme Bādšandavā. Toskānas termās valda uzskats, ka vienkārša peldētava ir vakardiena. Termās piedāvā izmēģināt sajūtu pasauli. Jūsu prāts baudīs gaismas un skaņas harmoniju, bet ķermenis relaksēsies siltajā sālsūdenī. Pēc termām dodamies uz viesnīcu Polijā. Nakšņošana viesnīcā.

8. diena
Brokastis viesnīcā. Ceļš uz Rīgu. Tranzīts caur Poliju, Lietuvu un Latviju.
Ierašanās laiks Rīgā ir atkarīgs no ceļa apstākļiem, aptuvenais laiks - pusnakts.


Ceļojuma cenā ietilpst:
- Visas izbraukuma ekskursijas;
- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
- Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
- Grupas vadītāja pakalpojumi;

Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”:
- Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem - 5 € (līdz 65 gadiem) / 10 € (65+);
- Ornitologijas parks - 7,50 €;
- Katamarans Ansī - 24 € (5 cilvēki);
- Toskana Terme - 15 € (Termas + sauna + Sound Temple)
- Austiņas – 10€

Lasīt pilnu aprakstu...
Pieprasiet savu paketi jau tagad, ātri, ērti, izdevīgi, maksājot tikai pēc rezervācijas apstiprināšanas!
Datums no/lidz Dienas Cena
20.06.2020
27.06.2020
8 d. 449 € pieprasīt

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums, uzrakstiet mums, mēs piemeklēsim īsto!