×

Jums ir jautājumi par mūsu jauno mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

Ceļojums pa Kaukāzu: Gruzija un Armēnija

Gruzija, Armēnija
jun. - aug. 2020
cena par ceļojumu
cena par personu
 
RU

Maršruts

Rīga - Tbilisi - Batumi - Erevāna - Tbilisi - Rīga

Apraksts

1.DIENA

Satikšanās vieta - Rīgas lidostā.

 

2.DIENA

Ierašanās Tbilisi. Transfērs uz viesnīcu. Brokastis viesnīcā. Apskates ekskursija pa Tbilisi (iekļauta ekskursiju pakā).
Pēc izvēles pusdienas (par papildus samaksu). Nakšņošana viesnīcā Tbilisi

 

3.DIENA

Brokastis viesnīcā, izbraukšana. Brauciens uz Batumi ar vilcienu. Pilsētas apskates ekskursija (iekļauta ekskursiju pakā).
Reģistrēšanās viesnīcā, nakts Batumi

 

4.DIENA

Brokastis viesnīcā. Ekskursija uz adžārijas kalniem (par papildu samaksu) vai brīvais laiks.
Pēc izvēles pusdienas (par papildus samaksu). Nakts Batumi

 

5.DIENA

Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks Batumi. Pēc izbraukšanas no viesnīcas jūs varat atstāt savas mantas viesnīcas glābšanas istabā un paņemt tās pirms aizbraukšanas uz staciju. Transfēra laiku jums norādīs ekskursijas gids. Vakarā izbraukšana uz Tbilisi ar vilcienu, ierašanās pulksten 23.30. Reģistrēšanās viesnīcā Tbilisi

 

6.DIENA

Brokastis viesnīcā
Ekskursijas brauciens uz Kakheti (par papildu samaksu) vai brīvais laiks.

 

7.DIENA

Brokastis, izbraukšana no viesnīcas. Izbraukšana uz Armēniju. Robežas šķērsošana. Akhtala un Akhpat apmeklējums (iekļauta ekskursiju pakā)
Pēc izvēles pusdienas (par papildus samaksu). Pārbrauciens uz Erevānu. Reģistrēšanās viesnīcā, nakts Erevānā

 

8.DIENA

Brokastis viesnīcā. Ekskursija Erevānā un Gegharda ar Garni apmeklējums (iekļauta ekskursiju pakā).
Pēc izvēles pusdienas (par papildus samaksu). Nakšņošana Erevānā

 

9.DIENA

Brokastis viesnīcā. Ekskursijas brauciens uz Etchmiadzin, Zvardnots (iekļauts ekskursiju pakā)

Apskates brauciens uz un Khor Virap (par papildus samaksu). Nakšņošana Erevānā

 

10.DIENA

Brokastis, izbraukšana no viesnīcas. Ekskursijas brauciens uz Diližanu, Ijivanu, Sevanas ezeru un Sevanavankas klosteri (iekļauts ekskursiju pakā)

Atgriešanās Tbilisi. Reģistrēšanās viesnīcā, nakts Tbilisi

 

11.DIENA

Brokastis viesnīcā. Ekskursija uz pirmo galvaspilsētu Mtskheta (iekļauta ekskursiju pakā)

Pēc izvēles pusdienas vai konjaka rūpnīcas apmeklējums (par papildus samaksu). Nakšņošana Tbilisi

 

12. DIENA

Brokastis viesnīcā. Brīva diena Tbilisi. Pēc izvēlēs vakariņas (par papildu samaksu).

Vakarā transfērs uz lidostu

 

13. DIENA

Ierašanās Rīgā

 

CENĀ IEKĻAUTS:

 • Avio lidojums Rīga - Tbilisi - Rīga (airBaltic)
 • Rokas bagāža (max svars 8 kg, max izmērs 55*40*23 сm)
 • Nododāma bagāža: 1 soma (max svars 20 kg)
 • Brauciens tūrista klases autobusā visā ceļojumā garumā
 • Brauciens ar vilcienu Tbilisi - Batumi - Tbilisi
 • Transfērs lidosta - viesnīca - lidosta un viesnīca - dzelzceļa stacija Batumi - viesnīca
 • Grupas vadītāja pakalpojumi Gruzijā un Armēnijā (krievu val.)
 • Izmitināšana 3* viesnīcās, 10 naktis ar brokastīm, 2-vietīga izmitināšana (5 naktis Tbilisī, 2 naktis Batumi, 3 naktis Erevānā)

 

PAPILDUS IZMAKSAS:

 • Ieejas biļetes muzejos un apskates objektos
 • Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personīgie izdevumi
 • Medicīniskā apdrošināšana 

 

EKSKURSIJU PAKETE, 9 ekskursijas, 140 EUR:

 • Apskates ekskursija pa Tbilisi
 • Apskates ekskursija pa Batumi
 • Akhtala un Akhpat apmeklējums
 • Ekskursija Erevānā
 • Gegharda ar Garni apmeklējums
 • Ekskursijas brauciens uz Etchmiadzin, Zvardnots
 • Ekskursijas brauciens uz Diližanu, Ijivanu
 • Ekskursijas brauciens uz Sevanas ezeru un Sevanavankas klosteri
 • Ekskursija uz pirmo galvaspilsētu Mtskheta

 

 

EKSKURSIJAS

 • Apskates ekskursija pa Tbilisi: (Iekļauta EKSKURSIJU PAKETE)

Tbilisi – lieliska Kaukāza pilsēta. Pilsētai nacās piedzīvot daudz savas pastavēšanas laikā, kas ilgst jau 1500 gadus, tās ir gan uzvaras, gan sakāves. Vēsturiskais Tbilisi centrs, kurš atrodas Mtacminda kalna pakajē. Pamatā cilvēki dzīvo divstāvu un trīsstāvu mājās, no kieģeļiem un akmeņiem. Sakumā iepazīsimies ar lielāku Gruzijas klosteri – Svētās Trīsvienības katedrāle (Sameba). Tas ir Gruzijas valsts vienotības simbols. Vahtanga Gorgasali pieminekļa teritorijas apskate – karalis, kurš panāca Gruzijas pareiztīcīgo baznīcas autokefaliju (5 gs.), mūsdienu Gruzijas galvaspilsētas dibinātājs.Ar gondolam piebrauksim (~1€/cilv.) pie Narikala cietokšņa, kurš dibināts ap IV gs., tas ir vienā vecumā ar pilsētu, bet iespējams arī vecāks par to. No šejienes Jūs varesiet baudīt skatus uz senlaicigo Tbilisī. Pacelsiemies pie Mātes Gruzijas pieminekļa. Nolaišanās uz vecu pilsētu ar kajām. Seru vannu teritorija – ieverojams objekts, kurš kļuvis par Gruzijas galvaspilsētas pamatu. Kajamgajēju ekskursija pa vecpilsētas ieliņām. Sargo Paradžanova piemineklis – Antonio Mikelandželo rakstīja, ka visu laiku atradās Paradžanova gleznu estetikas gūstā, it īpaši „Granatābola krāsas”. Daudzi vareni pēdējās desmitgades režisori, kuri pielika lielas pūles, lai Meistars iegūst brīvību, un saskaroties ar viņa mākslas darbiem, izjūta tas pašas emocijas. Pasaules tilts – ir viens no 13 neparastākiem arhitektūras meistardarbiem pasaulē. Skaists pulkstenis pie Rezo Gabriadze leļļu teātra! Atgriešanas viesnīcā. Atpūta. Brīvais laiks.

 • Ekskursija Mchetā: (Iekļauta EKSKURSIJU PAKETE)

Mcheta – pirmā Gruzijasgalvaspilsēta – dibināta senātnē, pirmās tūkstoš gades otrajā pusē. Svetichoveli tempļa apmeklējums – šeit ir apglabāts Kristus hitons. Templis ir slavens ar savām leģendām par kurām mēs noteikti Jums izstastīsim! Tālāk Džavari tempļa apmeklējums.Džavaristā vpieaugstas klints malas un lieliski iekļaujas kopējā ainavā arskārbu, bet ļoti māksliniecisku apkartējo dabu. No lejas atnāk Kuras un Aragvi šalkoņas – divas populārākās Gruzijas upes. Pretī paveras Mchetas panorama. Vējainas Džvari nogāzēs aug Vēlmju koks, uz kura svētceļotāji liek lientītes un iedomājas vēlēšanas.

 • Apskates ekskursija pa Batumi: (Iekļauta EKSKURSIJU PAKETE)

Batumi - Gruzijas pilsēta (no 1878. gada), Adžarijas galvaspilsēta, osta Melnajā jūrā. Nosaukums celies no grieķu Batis – kas ir „dziļš līcis”. Batumi bija populāra arī Senājā Romā, ka liela ostas pilsēta. Mūsdienās Batumi ir vienā no ātri augošām pilsētām Melnas jūras piekrastē. Attīstīta infrastuktūra, liels daudzums ievērojamu objektu, izklaides vietas un restorānu nevienu neatstās vienaldzīgu. Azartspēļu cienītajiem būs interesanti apmeklēt vietējos kazino.

 • Ekskursija uz Kalnu Adžariju:

Botāniska dārza apmeklēšana (6 eiro Ieeja no cilv.), kuru 1880. gadā dibināja A. Krasnovs, un kurš atrodas vienā no skaistakām Adžarijas malām – Zaļājā ragā, kura klinšainās nogāzes visu gadu ir zaļas. Par Botāniska dārza arhitektūras pamatu bija leģendārie Seramīdas dārzi. Augu kolekcija pārsniedz 5000 sugas un ir savākta no visām pasaules malām. Mahunceti ūdenskrituma apmeklējums, Jūs ieraudzīsiet ar kastiltu, kurš uzbūvets karalienes Tamaras laikā XIIgs. un saglabājies līdz mūsdienam Gonio-Apasaros cietoksnis. Tikai 15 km attālumā no Batumi atrodas ļoti vērtīgs atradums vēstures pieminekļu cienītājiem. Tās vēsture sniedzas tūkstošiem gadu senā pagātnē. Senākie arheologu atsegtie slāņi cietokšņa teritorijā datējas ar XV-XVII gs.p.m.ē. Pastāv leģenda, ka nosaukums Apasaros cēlies no sengrieķu mīta par argonautiem. Cietokšņa teritorijā atrodas kapenes, kas līdz šai dienai tiek uzskatītas par Svētā Mateja atdusas vietu – vienu no Jēzus Kristus apustuļiem. Mūsdienās Gonio-Apasaros cietoksnis tiek uzskatīts par Adžārijas vēstures romiešu perioda pieminekļiem.

 • Ekskursija Kahetija, Bodve, Signagi:

Pirmais ko mēs apmeklēsim Kahetijā – tas ir Cinandali muzejs! Muiža izbrīno visus ar savu „brīnumainu dārzu”, pili un lieliskiem skatiem, kas veras uz Azalijas ieleju. Šeit ciemojas A. Puškins, M. Ļermontovs, bet A. Griboedovs bija šīs ģimenes znots un tieši šeit pirmoreiz izlasīja „Gudra cilvēka nelaime”. Cinandales muižu saņēma mantojumā gruzīnu romantisma pamatlicējs, sabiedriskais cilvēks Aleksandrs Čavčavadze (1786-1846). Viņs izaudzis Sanktpēterburgā karaļa muižā. Viņš bija Ekaterinas II un Aleksandra I krusttēvs. Šeit mēs degustēsim 4 vīna veidus, apskatīsim muzeju un parku.

Tālāk Bodbe – slavens klosteris Gruzijā. Pusdienas klosterī (pēc vēlēšanās par papildus maksa - €15), ienākumi no kura tiek ieguldīti jauna klostera būvniecībai svētās Nino godā. Pēc pusdienām Jūms būs iespēja paklanīties sv. Nino kapam un iedomāties

vēlēšanos. Brauciens uz Signagi – skaistu mīlestības pilsētu, šeit dzīvo tikai 2000 cilvēki. Mīlestības pilsēta, šeit strādā dzimsarakstu nodaļa, kur var noformēt savas attiecības jebkurā laikā, aizdomajieties! Ekskursija pilsētā.

 • Nacionāla šovu programma ar vakariņam restorānā:

Vakarā Jūs sagaida nacoinālais šovs ar vakariņam gruzīnu restorānā, kur Jums būs iespēja pagaršot gruzīnu ēdienus, iedzert tradicionālu vīnu un izbaudīt programmu! Gruzijas tautas dziesmas un dejas ir tik par daudzveidīgas kā Gruzijas daba un Gruzījas iedzīvotāju ikdienas dzīve. Daudzbalsīga gruzīnu dziesma un temperamentīgas gruzīnu dejas mākslinieciski un reālistiski atspoguļo tautas domas un jūtas.

 

Lasīt pilnu aprakstu...
Pieprasiet savu paketi jau tagad, ātri, ērti, izdevīgi, maksājot tikai pēc rezervācijas apstiprināšanas!
Datums no/lidz Dienas Nosaukums Cena
10.06.2020
22.06.2020
13 d. Ceļojums bez ekskursiju paketes 809 € pieprasīt
18.08.2020
30.08.2020
13 d. Ceļojums bez ekskursiju paketes 829 € pieprasīt
10.06.2020
22.06.2020
13 d. Ceļojums ar ekskursiju paketi (9 ekskursijas) 879 € pieprasīt
18.08.2020
30.08.2020
13 d. Ceļojums ar ekskursiju paketi (9 ekskursijas) 899 € pieprasīt

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums, uzrakstiet mums, mēs piemeklēsim īsto!