×

Jums ir jautājumi par mūsu mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

VERONA HIT CLASSIC

Itālija, Ekskursiju tūres
jan. 1970
LIDOJUMS, TRANSFERS, VIESNĪCA
cena par personu
 

Apraksts

Ekskursiju tūre pa Itāliju ar aviopārlidojumu līdz Veronai. Interesants maršruts, kurš ietver Itālijas ziemeļu reģionu “mākslas un kultūras pilsētu” apmeklējumu, t.sk. Veronas, Venēcijas, Modenas, kā arī sniedz iespēju doties papildu ekskursijās (uz Neapoli un Pompejiem, Vatikānu). Pavisam 5 viesnīcu maiņas, t.sk. 3 naktis Romā. Pastaigu-ekskursiju skaits ar pavadoni (Verona, Venēcija, Florence, Sjēna, Roma), tāpat ekskursiju skaits, kā arī vīnu un tipisko produktu degustācijas Kjanti reģionā ir iekļautas tūres cenā.

Tūres programma:
1. diena
Sestdiena
Verona
Grupas sapulcēšanās ielidošanas zālē, vietu ieņemšana autobusā. Transfers uz viesnīcu Veronas apkaimē un apmešanās tajā. Pastaiga-ekskursija ar pavadoni pa Veronas vēsturisko centru***. Vakariņas (tiem, kas izvēlējušies HB ēdināšanas tipu).
2. diena
Svētdiena

Verona – Venēcija–Verona
Brokastis viesnīcā. Transfers uz Venēciju (brauciens ar kuteri pa Džidekas (Giudecca) kanālu vai Lielo kanālu jāapmaksā uz vietas). Apskates ekskursija-pastaiga (kopā ar gidu) pa Venēciju. Brīvais laiks. Papildu ekskursija ar gidu uz Dodžu pili**.  Papildu ekskursija-pastaiga pa kanāliem – izbrauciens ar gondolu (~30 min.)**. Papildu ekskursija-pastaiga izbrauciens ar kuteri pa Venēcijas lagūnas salām**. Atgriešanās uz piestātni pa Džidekas (Giudecca) kanālu un vietu ieņemšana autobusā. Iespēja izvēlēties atgriešanās maršrutu uz piestātni pa Lielo kanālu (par piemaksu)**. Atgriešanās viesnīcā Veronas piepilsētā. Vakariņas (tiem, kas izvēlējušies HB ēdināšanas tipu).

3. diena
Pirmdiena
Verona – Мodena– Florence – Montekatīni
Brokastis viesnīcā. Transfers uz Modenu (līdzi ņemot savas mantas no viesnīcas), ekskursija-pastaiga pa pilsētu kopā ar pavadoni. Transfers uz Florenci. Florences aplūka ekskursija-pastaiga ar gidu. Brīvais laiks Florencē. Transfers uz Montekatīni kūrortpilsētu, apmešanās viesnīcā. Vakariņas (tiem, kas izvēlējušies HB ēdināšanas tipu).
4. diena
Otrdiena
Montekatīni – Florence – Sjēna – Roma
Brokastis viesnīcā. Transfers uz Florenci (līdzi ņemot savas mantas no viesnīcas). Brīvais laiks Florencē vai papildu ekskursijas: uz Ufici galeriju vai Piti pili (Palazzo Pitti) – kopā ar gidu (ieejas biļetes iekļautas)**. Pēc pusdienām transfers uz Sjēnu, ekskursija-pastaiga pa pilsētu kopā ar pavadoni. Papildu ekskursija ar gidu pa Sjēnu **. Transfers uz Romu. Pa ceļam – Kjanti reģionā – pietura, lai baudītu šajās vietās darinātos vīnus un tradicionālos produktus.  Apmešanās Romas viesnīcā (5-8 km no centra). Vakariņas restorānā (tiem, kas izvēlējušies HB ēdināšanas tipu).
5. diena
Trešdiena
Roma
Brokastis viesnīcā. Romas aplūka ekskursija ar gidu. Brīvais laiks vai papildu ekskursijas: "Kristīgā Roma", "Kolizejs un Palatīna pakalns" (ar gidu)**. Vakariņas restorānā (tiem, kas izvēlējušies HB ēdināšanas tipu). Papildus ekskursija "Naksnīgā Roma" (ar gidu)**.
6. diena
Ceturtdiena
Roma – (Neapole un Pompeji) – Roma
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks Romā vai papildu ekskursija ar gidu uz Neapoli un Pompejiem (vesela diena)**.  Vakariņas (tiem, kas izvēlējušies HB ēdināšanas tipu) vai papildu vakariņas teātrī-restorānā**.
7. diena
Piektdiena

Roma – Vatikāns– Verona
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks Romā vai papildu ekskursija ar gidu uz Vatikāna muzeju**.  Transfers Veronas virzienā (līdzi ņemot savas mantas no viesnīcas). Apmešanās viesnīcā Veronas apkaimē vai Venēcijas rajonā. Vakariņas (tiem, kas izvēlējušies HB ēdināšanas tipu).

8. diena
Sestdiena
Verona
Brokastis viesnīcā. Transfers ar autobusu uz Veronas lidostu (līdzi ņemot savas mantas no viesnīcas).

Cenā  iekļauts:
  - Lidojums Rīga - Verona - Rīga
  - Izmitināšana viesnīcās:  Veronas apkaimē (2 n.); Montekatīni (1 n.); Roma (5-8 km no pilsētas centra (3 n.); Veronas vai Venēcijas apkaimē (1 n.)
  - Ēdināšana (pēc izvēles) – tikai BB (ar brokastīm) vai HB (brokastis un vakariņas)
  - Ekskursijas ar gidu: Venēcija, Milāna
  - Ekskursijas-pastaigas un apmeklējumi pavadoņa pavadībā: Verona***; Мodena
  - Vīnu un tradicionālo produktu degustācija Kjanti reģionā
  - Pavadonis

Cenā nav iekļauts:
  - Rezervējot HB: vīns, sulas, minerālūdens vakariņu laikā; dzeramnaudas
  - Pilsētas nodoklis
  - Privātas audioaustiņas ērtākai informācijas uztveršanai ekskursijās kopā ar gidu – 15,00€ / par tūri
  - Brauciens ar kuteri Venēcijā līdz Sv. Marka laukumam:
• pa Džidekas kanālu (turp un atpakaļ) – 20,00 €
• pa Džidekas kanālu (turp) un pa Lielo kanālu (atpakaļ) – 30,00 €

Papildus ekskursijas ar gidu un pastaigas**:
 - Ekskursija uz Dodžu pili – 14,00 € + ieejas biļete 16,00 €
 - Brauciens ar gondolu pa Venēcijas kanāliem – 20,00 €
 - Ekskursija ar kuteri pa Venēcijas lagūnu – 25,00 €
 - Ekskursija ar gidu uz Ufici galeriju vai Piti pili (Palazzo Pitti); (ieejas biļetes iekļautas) – 35,00 €
 - Piemaksa par Sjēnas ekskursiju (ar gidu) – 15,00 €
 - Ekskursija ar gidu "Naksnīgā Roma" – 25,00 € 
 - Ekskursija ar gidu "Kristīgā Roma" – 35,00 €
 - Ekskursija ar gidu "Kolizejs un Palatīna pakalns" – 35 €
 - Ekskursija ar gidu uz Neapoli un Pompejiem (visa diena) – 70,00 €
 - Vakariņas teātrī-restorānā (minerālūdens un vīns iekļauti) – 47,00 €
 - Ekskursija ar gidu "Vatikāna muzejs" 


Papildu informācija
** cenas papildus grupu ekskursijām ir aprēķinātas grupām, kurās ir vismaz 25 cilvēki. Ja grupā ir mazāk cilvēku, cenas mainās, un par to uz vietas informē gids; jeb arī ekskursija tiek atcelta.
**** izmitināšana Milānā. Laikā, kad Milānā tiek rīkotas izstādes, tūristi tiek izmitināti Milānas apkaimes vai piepilsētas viesnīcās, nemainot tūres cenu un neizmaksājot kompensāciju.
*** pastaiga-ekskursija pa Veronu. Tiek organizēta tūres pirmajā vai pēdējā dienā – kopā ar transferu no lidostas/uz lidostu (atkarībā no lidojumu saraksta). Gadījumā, ja ielidošana Veronā notiek vēlā laikā vai izlidošana agri, tad tā var tikt atcelta bez kompensācijas. 

Programmas virzieni var tikt mainīti – arī pretējā secībā; ekskursiju un ekskursiju-pastaigu norises secība (tūres diena, izbraukšanas laiks) var tikt mainīta. 
Norādītajām ieejas biļešu cenām (spēkā uz 07.09.2015.) ir informatīvs raksturs – laika gaitā tās var mainīties. Ieejas biļešu cenas precizējamas pie kompānijas darbinieka (pavadoņa), kas pavada grupu tūres laikā. Šī programma nav oficiāla ekskursiju tūres programma un nevar būt par pamatu reklamācijām. Ir iespējamas izmaiņas tūres programmas saturā un tās norises kārtībā un secībā

Viesnīcas atsauksmes

Pasūtiet savu ceļojumu jau tagad, spiežot pogu "pieprasīt"!
Temp. Numura tips Filtrēt cenu

! Cenā iekļauts:

 √ Pārlidojums
 √ Transfers lidosta - viesnīca-lidosta
 √ Bagaža (saskaņā ar pakalpojuma sniedzēja nosacījumiem)
 √ Dzīvošana izvēlētajā numurā ar attiecīgo ēdināšanas tipu
 √ Cenas norādītas par vienu pieaugušo ar izmitināšanu divvietīgajā numurā
 √ Cenas vienvietīgām, trīsvietīgam numuram, izmitināšanai ar bērniem - pēc pieprasījuma)

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums, uzrakstiet mums, mēs piemeklēsim īsto!

Līdzīgas viesnīcas:

×
Par šo viesnīcu interesējās 1314 cilvēki