×

Jums ir jautājumi par mūsu jauno mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

Baikāls ziemas krāsās

Krievija
cena par ceļojumu
cena par personu
 

Maršruts

Irkutska – Ļistjvjanka – Buguldeika – Mazā jūra – Ogoy sala – Oļhonas sala – Irkutska

Apraksts

1. DIENA, SESTDIENA, 14.03. RĪGA – MASKAVA – IRKUTSKA

18:00 tikšanās Rīgas lidostā,
20:05 lidojums Rīga – Maskava 22:40, vēlāk 01:00 lidojums Maskava – Irkutska.

2. DIENA, SVĒTDIENA, 15.03. IRKUTSKA

11:45 ierašanās Irkutskā. Atstāsim mantas viesnīcā un dosimies Irkutskas pilsētas apskatē. Tā ir Austrumsibīrijas lielākā pilsēta. Viena no vecākajām Sibīrijas pilsētām, veidojusies tirdzniecības ceļu krustpunktā. Tās vecpilsēta, dēvēta arī par Sibīrijas Parīzi, lepojas ar īpatnēju koka arhitektūru. Pilsēta devusi iespēju apmesties uz dzīvi dažādu tautību, reliģijas un kultūras cilvēkiem. Tā gādā par neaizmirstamiem iespaidiem un pārsteigumiem ne tikai vasarā, bet arī maigajā Sibīrijas ziemā. Nakts viesnīcā Irktuskā.

3. DIENA, PIRMDIENA, 16.03.  IRKUTSKA – ĻISTVJANKA

Pa ceļam no Irkutskas uz Ļistvjanku atrodas Talci brīvdabas arhitektūras muzejs, kur iepazīsim Sibīrijas pamatiedzīvotāju vēsturi, kā arī nogaršosim  Baikāla ezera garšīgāko zivi – omuli. Baikāla ezera izpētes institūtā uzzināsiet par ezera bagātībām un to perspektīvēm. Baikāla ezeru dēvē par Svēto jūru. Tā ūdenstilpne ar 1637 m dziļumu veido lielāko saldūdens krātuvi pasaulē. Baikāls iekļauts UNESCO aizsargājamo pasaules dabas mantojumu sarakstā. Izvēlei: par papildus samaksu (5 km aptuveni 120 EUR personai) aizraujoša iespēja izbraukāties ar haskijiem vilktu pajūgu taigā pa sniegiem. Nakts viesnīcā Ļistvjankā.

4. DIENA, OTRDIENA, 17.03. ĻISTVJANKA – BUGULDEIKA  

Šodien tradicionālā autobusa vietā, kas pārvietojas pa iekārtotiem ceļiem, ceļojumu turpināsim ar amfībiju uz gaisa spilvena. Šķērsosim Baikāla ezeru no Ļistvjankas līdz Buguldeika ciematam pa ezera rietumu piekrasti, piestājot vairākās gleznainās vietās, kur būs vienreizēja iespēja redzēt un fotogrāfēt neskaitāmas  un neatkārtojamas dabas veidotas skulptūras no dzidra, tīra ledus ar lielākām un mazākām kristāliskām lāstekām un smalkām ledus mežģīnēm; pārsteidzošas alas ar ledus stalaktītiem un stalagmītiem; balta sniega segā tērpto Bolshoe Goloustnoe ciematu; Smilšu līci, kas lepojas ar sniega un ledus pārklātām alām. Fotogrāfējam, fotogrāfējam. Pusdienas uz ledus: Baikāla bagātība – omulis un piedevas, tradicionāla, karsta sibīriešu tēja no spēcinošiem Baikāla ārstniecības augiem. Nakts gleznainā ielejā Baikāla ezera rietumu piekrastē, Buguldeika ciematā.

5. DIENA, TREŠDIENA, 18.03. BUGULDEIKA – MAZĀ JŪRA

No  rīta, kad gaiss vēl dzidrs un gaisma piemērota labas bildes uzņemšanai, fotogrāfēsim ledus grotas un klintis, kas klātas ar pārsteidzoši smalkiem ledus un sniega veidojumiem. Aizsalušā Baikāla plašums - fotogrāfijās iemūžinātas bezgalības un pasaules skaituma sajūtas. Pēcpusdienā turpināsim mūsu aizraujošo ceļojumu uz Mazo jūru. Pa ceļam vēl vairākas ledus alas un pasakainas Sibīrijas ziemas ainavas papildinās katra ceļotāja fotogrāfiju klāstu. Nakts tūristu apmetnē Mazajā Jūrā.

6. DIENA, CETURTDIENA, 19.03. MAZĀ JŪRA – OĻHONAS SALA

Uyga zemesrags ar milzīgu grotu un pārsteidzošiem ledus veidojumiem ir perfekta vieta saullēkta fotogrāfēšanai. Ir neiespējami atteikties bildēt milzīgās lāstekas, kas pielipušas piekrastes klintīm un laistās saulē kā pasaku pils. Piestāsim Ogoy salā, kurā paslēpta Apgaismības Stupa - budisma ticības simbols. Sala ar grotām un  neatkārtojamas formas klintīm vilina katru ceļotāju bildēt un bildēt. Vakarā saulrieta stari ieslīd Oļhonas salas ledus alās, veidojot pārsteidzošanas ainavas. Šamaņi, leģendas, svētvietas un svētais šamaņu centrs salā rada īpašu magnētisku un sirreālu atmosfēru. Nakts tūristu mītnē Hužirā.

7. DIENA, PIEKTDIENA, 20.03. OĻHONAS SALA – HOBOJAS ZEMESRAGS

Šodien meklēsim visskaitākās Baikāla ziemas ainavas Oļhonas salas ziemeļos: Mazajā salā, kas atrodas Mazajā jūrā; gleznainās Trīs Brāļu klintis un Hoboja zemesragu. Launags pie ugunskura. Foto medības turpinās. Dodamies tālāk apciemot Baikāla ledus karaļvalsti. Pastaigas pa ezera ledu, klinšu atspulgi kristāldzidrajā ledū, caurspīdīgā ledus krāvumi – meklējam, atrodam, bildējam. Nakts tūristu mītnē Hužirā.

8. DIENA, SESTDIENA, 21.03. OĻHONAS SALA – IRKUTSKA

Saullēkts – visvairāk bildētais dabas process. Saullēkts virs vienas no svētākajām vietā pasaulē - Šamankas klints. Laiks atgriezties Irkutskā. Baikāla fotosesija tuvojas noslēgumam. Transfērs uz Irkutsku 6 - 7 stundas. Nakts viesnīcā Irkutskā.

9. DIENA, SVĒTDIENA, 22.03. IRKUTSKA – MASKAVA – RĪGA

No rīta ap 10:30 transfērs uz Irkutskas lidostu.
13:05 lidojums Irkutska – Maskava. Turpinājumā 18:35 lidojums Maskava – Rīga, ap 19:15 ierašanās Rīgā.

Papildus informācija

CEĻOJUMA CENĀ IETILPST:

 • lidojuma biļete Rīga – Maskava – Irkutska – Maskava – Rīga;
 • transporta pakalpojumi ceļojuma laikā;
 • naktsmītnes viesnīcās, kempingos un tūristu bāzēs;
 • 8 brokastis,  8 pusdienas, 8 vakariņas;  
 • aprakstā minētās ekskursijas;
 • grupas vadītāja pakalpojumi latviešu valodā;
 • krievu valodā runājošs vietējais gids;
 • veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam;
 • Krievijas vīzu izmaksas.

CEĻOJUMA CENĀ NEIETILPST:

 • programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas;
 • dzeramnauda šoferiem, gidiem un personālam.

Piemaksa par vienvietīgu numuru – 236 EUR.

Lasīt pilnu aprakstu...
Pieprasiet savu paketi jau tagad, ātri, ērti, izdevīgi, maksājot tikai pēc rezervācijas apstiprināšanas!

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums, uzrakstiet mums, mēs piemeklēsim īsto!