×

Jums ir jautājumi par mūsu jauno mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

Brīnišķīgā Sanktpēterburga

Krievija
cena par ceļojumu
cena par personu
 

Maršruts

Pleskava - Sanktpēterburga - Carskoe selo (Puškina) - Pavlovska - Pēterhofāa

Apraksts

1. diena.

No rīta izbraukšana no Rīgas. Uzzināsiet interesantus stāstus par mūku dzīvi un par klostera dzīvi ekskursijā  pa Pleskavas-Pečoras vīriešu klosteri. Senā pilsēta Pleskava, Pleskavas Kremļa apmeklējums.  Vakarā ieradīsimies Krievijas ziemeļu galvaspilsētā - Sanktpēterburgā. Nakts viesnīcā Sanktpēterburgā.

2. diena.

Brokastis viesnīcā. Daudz interesantu stāstu no slavenu muižnieku dzīves, par kultūras un arhitektūras  pieminekļiem, vēsturiskā centra apskate, Kazaņas katedrāle, Ņevas prospekts, Marsa laukums, Vasaras darzs, kanāli un tilti  pilsētā pie Ņevas, ziemeļu Venēcijā – tas viss Jūs gaida apskates ekskursijā pa pilsētu . Pētera un Pāvila cietokšņa apmeklējums. Pētera un Pāvila katedrāli apmeklējums  pēc vēlēsanas un par papild. samaksu.  Kā arī apmeklēsim pērli starp pasaules muzejiem – slaveno Ermitāžu. Vakarā piedāvājam izbraukt ar kuģīti pa Ziemeļu Venēcijas kanāliem. Nakts viesnīcā.

3. diena.
Brokastis. Dosimies uz Krievijas imperatores Katrīnas II vasaras ārpilsētas rezidenci Carskoe selo (Puškina): Jums atvērsies Katrīnas pils visā savā baroka stila greznībā, redzēsiet Dzintara zāli, ko ir atjaunojuši krievu  meistari, kā arī lielu gandarījumu Jums sniegs pastaiga pa Katrīnas pils parku ar tā lieliskajiem paviljoniem un  skulptūrām. Parks ir skaists katrā gadalaikā! No krāšņās Katrīnas pils mēs pārcelsimies uz Pavlovsku – noslēpumainā un pretrunīgā imperatora Pāvila I rezidenci.

Naksnīgā ekskursija “Mistiskā Sanktpēterburga”, iespēja vērot Ņevas tiltu pacelšanu ar šampanieša glāzi, ekskursijas laikā Jūs uzzināsiet daudzus noslēpumus un leģendas par šo skaisto pilsētu . Nakts viesnīcā.

4. diena.

Brokastis viesnīcā. Iesakām apmeklēt Īzaka Katedrāli. Katedrāle pārsteidz ar apzeltījumu greznību, krāsainā  marmora daudzveidību, gleznām un mozaīkām.

Tālāk ekskursija Pēterhofā - strūklaku karaļvalsts pie Somijas līča, Pētera I vasaras rezidence. Ekskursija pa parku. Brīvajā laikā, pēc vēlēšanas, Jūs varēsiet apskatīt Pēterhofas pili, Grotas vai baudīt daudzo strūklaku vēsumu. Vakarā izbraukšana mājup. Nakts ceļā.

5. diena.

Agri no rīta mēs esam Rīgā.

 

 Informācijai: Ieejai Pleskavas - Pečoras vīriešu klosterī sievietēm obligāti: garie svārki un lakats, vīriešiem garās bikses !!!

CEĻOJUMA CENĀ IETILPST:

 • brauciens ar tūrisma klases autobusu un autoceļu izdevumi;

 • 3 naktis 2*-3* klases viesnīcā, 2 - vietīgos numuros ar ērtībām,

 • 3 brokastis viesnīcā;

 • Pleskavas Kremļa un Pečoras klostera apmeklējums,

 • apskates ekskursijas Sanktpēterburgā,

 • gids pavadonis visa brauciena laikā ( krievu val.)

 EKSKURSIJAS PAKETE:

Ieejas biļetes un ekskursijas 70 EUR pieaugušajiem/ 50 EUR bērniem no 16g. līdz 18g. un studentiem ar ISIC/ 45 EUR bērniem līdz 16g. Tiek apmaksāta tūres pasūtījuma laikā ! Ietilpst:

 • Ermitāža - ieejas biļete, ieeja bez rindas, atļauja fotogrāfēt un uzņemt video (pieauguš.)

 •  Katrīnas pils un dārzs (ieejas biļete, ieeja bez rinda, ekskursija ar vietējo gidu)

 •  ekskursija Pēterhofā – ieejas biļete un ekskursija pa parku

 • Naksnīgā ekskursija “Mistiskā Sanktpēterburga”

 PAPILDUS IZDEVUMI (RUB):

 • Pētera un Pavila katedrāle ~400 RUB (peaug.)

 •  Ekskursija ar kuģīti - 600 RUB

 •  Īzaka katedrāle - 250 RUB

 •  Pavlovska parks/ Pils 100 RUB/ 400 RUB

 Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību. Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un tie var mainīties !!!
Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

CEĻOJUMAM NEPIECIEŠAMIE DOKUMENTI:

 • LR pilsoņa pase, derīga vismaz 6 mēnešus pēc atgriešanās no ceļojuma;ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt;

 • nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadu vec.) ceļojumā līdzi jāņem pase un dzimšanas apliecību. Ja bērnsceļojumā dodas bez vecākiem, nepieciešama arī notariāli apstiprināta pilnvara.

Krievijas vīzas LR pilsoņiem ~75EUR (ar apdrošināšanu, noformēšana 9 darba dienas)

 • med. apdrošināšana nepilsoņim 1.70 EUR

Lasīt pilnu aprakstu...
Pieprasiet savu paketi jau tagad, ātri, ērti, izdevīgi, maksājot tikai pēc rezervācijas apstiprināšanas!

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums, uzrakstiet mums, mēs piemeklēsim īsto!