×

Jums ir jautājumi par mūsu jauno mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

Krievijas pērle Sanktpēterburga

Krievija
cena par ceļojumu
cena par personu
 

Maršruts

Rīga – Sanktpēterburga – Pēterhofa – Puškina – Sanktpēterburga – Rīga

Apraksts

1. DIENA,  TREŠDIENA, 29.04.  RĪGA – SANKTPĒTERBURGA

05.50 tikšanās Rīgas lidostā, 07.50 - 09.10 lidojums Rīga - Sanktpēterburga.
Sanktpēterburgas pilsētas apskates ekskursija: Ņevas prospekta un Senāta laukuma izcilie arhitektūras ansambļi. Piļu greznās fasādes, daudzās baznīcas, kanālu un upes granīta piekrastes, Vasīlija salas strēle ar Biržu un Rastrālajām kolonām. Mūs sagaida pilsētas simbols Vara jātnieks, sfinksi no Ēģiptes, Marsa laukums. Redzēsim kreiseri Avrora, izstaigāsim Pētera un Pāvila cietoksni. Pēc pusdienām apmeklēsim Jusupova pili – parādes zāles un ekspozīciju par Rasputina slepkavību. Iekārtošanās viesnīcā un brīvs vakars Sanktpēterburgas centrā.

2. DIENA,  CETURTDIENA, 30.04.  PĒTERHOFA – SANKTPĒTERBURGA

Mums vajadzīga sava Versaļa, teicis Pēteris I un jau pēc 9 gadiem viņa vēlmi realizēja, uzbūvējot brīnišķīgu piļu un parku ansambli. Pēterhofa – Krievijas imperatoru vasaras rezidence ar 173 strūklakām un 4 kaskādēm. Slavenākā – Samsona skulptūra ir simbols Krievijas uzvarai pār Zviedriju Ziemeļu karā. Lejas parka un Mazās pils apmeklējums. Pēcpusdienā dosimies kruīzā ar kuģīti pa kanāliem un Ņevas upi. Brīvais laiks pilsētas centrā, iespēja atpūsties viesnīcā. Ap 23.00 nakts ekskursija Romantiskā Pēterburga. Naktī pacels tiltus, zem kuriem izpeldēs lielāki un mazāki kuģīši. Tas ir mirklis, kuru nevar izteikt vārdos, to gribas vienkārši baudīt, sajust ar visām dvēseles stīgām.

3. DIENA,  PIEKTDIENA, 01.05.  PUŠKINA – SANKTPĒTERBURGA

Pilsētā, kas nosaukta dzejnieka Puškina vārdā, atrodas vēl viena žilbinoša caru rezidence, greznais baroka stila meistardarbs – Katrīnas pils. Tāpat kā Ziemas pili, to projektējis izcilais itāļu arhitekts Rastrelli. Spoguļu Troņu zāle, greznie paviljoni, Аhāta istaba, Zelta anfilāde un pasaulslavenā Dzintara istaba, iespaidīgais pils parks. Vēlāk atgriezīsimies Pēterburgā. Īzaka katedrāle – grandioza celtne, kas būvēta 40 gadus. Lai nostiprinātu pamatus, purvainajā gruntī iedzīti 24 tūkstoši pāļu, bet baznīcas masīvo kupolu apzeltīšanai izlietoti 100 kilogrami tīra zelta. Pēc Degvīna muzeja apmeklējuma brīvais laiks pilsētas centrā. Iesakām pavizināties ar Pēterburgas metro, kur katra centra stacija ir apskates un apbrīnas vērta! Tas ir viens no skaistākajiem pasaules pazemes vilcienu tīkliem.

4. DIENA, SESTDIENA, 02.05. SANKTPĒTERBURGA

Pastaiga ar gidu pa Ņevas prospektu, kurļoti virtuozi un neuzbāzīgi vienā ainavā satiekas mierīgā, nesteidzīgā senatne un vienmēr steidzīgā šodiena. Dosimies uz Kristus Augšāmcelšanās baznīcu, kuru grezno deviņi kupoli («Spas na krovi» vai Pestītāja asiņu baznīca), izstaigāsim Vasaras dārzu. Pēc pusdienām dosimies uz vienu no pasaules lielākajiem muzejiem – Valsts Ermitāžu. Tā izvietojusies piecās savstarpēji savienotās vēsturiskās ēkās (centrālā ir caru oficiālā rezidence Ziemas pils), kur 350 zālēs ir vairāk nekā trīs miljoni eksponātu. Vispasaules slavu muzejs ieguvis ar unikālo Rietumeiropas mākslas kolekciju – Leonardo Da Vinči, Rafaela, El Greko, Rubensa, Rembranta, Velaskesa un citu izcilu autoru darbiem. Sākumā iepazīsim Ermitāžas daļu gida pavadībā, bet pēc tam katrs pats varēs izstaigāt interesējošās zāles.

5. DIENA,  SVĒTDIENA 03.05.  SANKTPĒTERBURGA – RĪGA

Brīvs rīts pilsētā. Transfērs uz lidostu. 14.25 - 15.45 lidojums Sanktpēterburga - Rīga.

Papildus informācija

CEĻOJUMA CENĀ IETILPST:

  • lidojuma biļete Rīga – Sanktpēterburga – Rīga;
  • Krievijas vīza;
  • transporta pakalpojumi ceļojuma laikā;
  • dzīvošana 4* viesnīcā divvietīgos numuros Sanktpēterburgas centrā;
  • 4 brokastis un 3 pusdienas;
  • grupas vadītāja pakalpojumi latviešu valodā un krievu valodā runājoši vietējie gidi;
  • ieejas biļetes programmā minētajos apskates objektos.

CEĻOJUMA CENĀ NEIETILPST:

  • programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas;
  • dzeramnaudas vietējiem gidiem un autobusu vadītājiem;
  • veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam.

Piemaksa: par vienvietīgu numuru –305 EUR.

Lasīt pilnu aprakstu...
Pieprasiet savu paketi jau tagad, ātri, ērti, izdevīgi, maksājot tikai pēc rezervācijas apstiprināšanas!

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums, uzrakstiet mums, mēs piemeklēsim īsto!