×

Jums ir jautājumi par mūsu jauno mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

GARDĒŽU PRIEKI LIETUVĀ

Lietuva
cena par ceļojumu
cena par personu
 

Maršruts

Rīga - Rokišķi - Utena

Apraksts

07:00 izbraukšana no Rīgas.
Ceļš līdz Rokišķiem. Muižas un novada muzeja apmeklējums. Edukacijas programma “Ceļojums uz siera valsti”. Uzziniet par senām piena produktu pagatavošanas tradīcijām un nogaršojiet “Rokiško suris” siera produkciju. Pārbrauciens uz Ignalinas novadu. “Romnesa” uznēmuma apmeklējums, kuras laikā jums būs iespēja piedalīties lietuviešu nacionālo gardumu “Šakotis” gatavošanas procesā un nodegustēt to, kā arī apmeklēt muzeju un paskatīties filmu par “Šakotis” vēsturi un īpatnībām. Ceļš līdz Utenai un slavenā “Utenos alus” uzņēmuma apmeklējums ar ekskursiju pa ražošanu un alus degustāciju. Izbraukšana uz mājām, vēlu vakarā atgriešanas Rīgā.

CEĻOJUMA CENĀ IETILPST:
Transporta pakalpojumi; Grupas vadītāja-gida pakalpojumi; Lietuvas ceļa nodokļi. PAPILDUS IZDEVUMI: Rokisķu novada muzejs – 3.00/1.00 (skolēni, studenti, pensionāri)/ bērni līdz 6 g.v. bezmaksas; Ceļojums uz siera valsti – 4.00 EUR (ar vīnu)/2.00 (bez vīna); Romnesa “Šakotis” programma – 5.00 EUR “Utenos alus” ar degustāciju – 9.00 EUR (no 20 g.v.)/5.00 EUR (līdz 20 g.v. bez degustācijas). Personīgie tēriņi Ieejas biļešu cenas ir orientējošās un var mainīties. Lūgums precizēt cenas pie grupas vadītājā/jās brauciena laikā.

PIEMAKSAS:
Papildvieta autobusā – 10.00 EUR

CEĻOJUMA APDROŠINĀŠANA CENĀ NAV IEKĻAUTĀ! UZMANĪBU, SVARĪGA INFORMĀCIJA !!!
- Neskatoties uz to, ka Latvija ir Šengena zonā, katram ceļotājam, neatkarīgi no vecuma, ceļojuma laikā ir jābūt līdzi derīgs ceļošanas dokuments
- pase vai ID karte, kas atbilst LR un citu valstu likumiem, uz kurām ieceļo! Derīgs ceļošanas dokuments nepieciešams arī jebkura vecuma bērnam, bērnam līdz 18 gadu vecumam, līdzi jābūt pilngadīgā pavadošā persona. Par ceļošanas dokumenta esamību, derīgumu un atbilstību atbild tā īpašnieks.
- Programmā norādītie laiki un cenas var mainīties atkarībā no pakalpojumu cenām Latvijā un ārpus Latvijas, ieejas biļešu un papildus izmaksu cenu maiņas, kā arī valūtas kursa izmaiņām.
- Lai tūristiem nodrošinātu kvalitatīvu atpūtu, tūrisma uzņēmums ir tiesīgs mainīt apskates objektu apmeklējuma kārtību un secību!
- Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tiešie uzņēmuma pakalpojumi, kurus sniedz citi neatkarīgie uzņēmumi.
- Uzņēmums nav atbildīgs par apskates objektu darba laika izmaiņām, par kļūdainu informāciju un dažādu pasākumu atcelšanu bez iepriekšēja brīdinājuma.
- Atgriešanās laiks no ceļojuma var mainīties atkarībā no neparedzētajām situācijām ceļā. Uzņēmums nav atbildīgs par šāda veida izmaiņām un negarantē konkrētu atgriešanās laiku.
- Ja klients iepriekš neapmaksā papildus izmaksu pakalpojumus (piem., restorānu, kuģīti uc.), uzņēmums negarantē to nodrošināšanu ceļojuma laikā.
- Uzņēmums ir tiesīgs aizvietot programmā minētās ekskursijas uz līdzīgām, ka arī veikt korekcijas ceļojuma programmā, ja programmu skar izmaiņas svētku pasākumu norise valstī/pilsētā vai izmaiņas objektu darba laikos.
- Ja apdrošināšana nav iekļauta ceļojuma cenā, tā jāiegādājas atsevišķi.
- Plānotās viesnīcas un autobusi var mainīties, līdz ar to iespējamas izmaiņas arī autobusa sēdvietās. Ja cilvēku skaits ir mazāks par 20, autobuss tiek mainīts uz autobusu ar mazāku vietu skaitu, tajā var nebūt TV, WC, kārsts ūdens.
- Tūrisma uzņēmums nav atbildīgs par klienta nepamatotām fantāzijām un ilūzijām.

Vienu dienu pirms ceļojuma lūdzam precizēt izbraukšanas laiku, vietu, autobusa numuru un grupas vadītāja telefona numuru!!!
Lasīt pilnu aprakstu...
Pieprasiet savu paketi jau tagad, ātri, ērti, izdevīgi, maksājot tikai pēc rezervācijas apstiprināšanas!

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums, uzrakstiet mums, mēs piemeklēsim īsto!