×

Jums ir jautājumi par mūsu jauno mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

Maršruts

.

Apraksts

1. diena MEHIKO
Ielidošana Meksikā, lidostā tikšanās ar firmas pārstāvi, transfērs uz viesnīcu

2. diena MEHIKO – NACIONĀLĀ ANTROPOLOĢIJAS MUZEJA - TEOTIVAKANA (~8 st.)
Brokastis. Sokalo laukums, Katedrāle, National Palace (Diego Riviera freskas). Tālāk brauciens uz Teotivakanu. Nacionālā Antropoloģijas muzeja apmeklējums. Tas ir viens no labākajiem ne tikai Latīņamerikā, bet arī pasaulē. Kolekciju veido neskaitāmi arheoloģiskie un etnogrāfiskie eksponāti no visas Meksikas. Muzejā pārstāvēta katra no kultūrām: gigantiskās olmeku galvas, maiju valdnieku bagātības, iespaidīgās Tulas Atlantu statujas – tolteku kultūras mantojums u.c. Teotivakāna – senās Mezoamerikas Impērijas galvaspilsēta. Jums būs iespēja uzkāpt Saules vai Mēness Piramīdā. Apmeklēsiet Svētās Jaunavas Gvadalupes baziliku (visu Meksikas katoļu aizstāve). Atgriešanās Mehiko. Brīvais laiks. Vakariņas. *Acteku valsts bija viena no varenākajām Centrālamerikā, kas pastāvēja līdz XIV gadsimtam mūsdienu Meksikas teritorijā. Tās galvaspilsēta bija Tenočtitlana (šodien Mehiko)

3. diena MEHIKO – PUEBLA – OAHAKA (451 km)
Brokastis. Brauciena laikā skatīsiet Meksikas vulkānus: Popocatepet (aktīvs vulkāns 5452 m), Ikstaksihuatls (528 m) un Orisabi (5700 m). Ekskursija pa Pueblas pilsētas vēsturisko centru, kas iekļauts UNESCO kultūras mantojuma sarakstā. Brauciens līdz Oahakai (UNESCO). Nakts ekskursija pa krāšņo Oahakas pilsētu. Mariači un karstā šokolāde. Oahaka – Meksikas lepnums. Izvietošanās viesnīcā.

4. diena OAHAKA - MONTE ALBAN – TULE (289 km)
Brokastis. Ekskursija pa Monte Albānu. Monte Alban – senās zapoteku tautas ceremoniālais centrs, viena no pārsteidzošākajām arheoloģiskām zonām Meksikā, kas atrodas plakankalnē, no kuras paveras skaists skats uz Oaxakas ieleju. Ekskursijas turpinājums uz Tule. Koks – Arbol del Tule – viens no resnākajiem ciedru kokiem pasaulē. Lielisks Kordiljeru kalnu ceļš uz Teuantepeki. Izvietošanās viesnīcā

5. diena TEUANTEPEK - SUMIDERO KANJONS – SAN JUAN CHAMULA – SAN CRISTOBAL DE LAS CASAS (379 km)
Brokastis. Brauciens uz Sumidero Kanjonu. Izbrauciens ar laivu pa Sumidero upi. Sumidero kanjons ir 1000 metru dziļš, un bieži apmeklēts, jo ekskursija ar motorlaivu sniedz iespēju vērot eksotiskas putnu sugas, pērtiķīšus un krokodilus. Senas teiksmas vēsta par indiāņu lepnumu, kas neļāva tiem padoties spāņiem, izvēloties nāvi, nolecot no kraujas dziļajā aizā. San Cristobal de Las Casas – koloniāla pilsētiņa, Čiapasa štata pirmā galvaspilsēta. Visromantiskākā un jaukākā meksikāņu pilsēta ar īpašu garšu ne tikai karstajai šokolādei, bet arī katram pirmdienas rītam ar valsts karoga pacelšanas svētkiem pie pilsētas valdes mājas. Izvietošanās viesnīcā.

6. diena SAN CRISTOBAL DE LAS CASAS – MISOL-HA – PALAENKE (195 km)
Brokastis. San Juan Camula indiāņu ciemata apmeklējums. Šis ciemats slavens ar savu baznīcu, kurā notiek vietēji seni reliģiskie rituāli, kas veltīti katoļu svētajiem. Noslēpumaino baznīcu apgaismo tūkstošiem sveču, tiek skaitītas lūgšanas cocilu un lakontiešu dialektos. Apmeklēsiet Misol-Ha ūdenskritumu, kur ir iespēja peldēties. Ierašanās Palaenke. Izvietošanās viesnīcā.

7. diena PALAENKE – KAMPEČE (245 km)
Brokastis. Palaenke Arheoloģiskās Zonas apmeklējums, kur atrodas lielākais Maiju ceremoniālais centrs. Iespēja apmeklēt Čiapasa džungļus, palmu ielejas, pilsētas galeriju (Saules un Krusta templis). Ekskursija pa iespaidīgo Kampečes pilsētu (iekļauta UNESCO sarakstā). Par papildus maksu iesakām braucienu ar tramvaju pa pilsētu. Izvietošanās viesnīcā.

8. diena KAMPEČE - UŠMALA – MERIDA (258 km)
Brokastis. Ekskursija pa Ušmali. Ušmala – Maiju ceremoniju centrs. Burvja piramīdas, Gubernatora pils, Mūķeņu Kvadrāta, Bruņurupuču Tempļa apskate. Ierašanās Meridā. Ekskursija pa pilsētu. Spāņu perioda baznīcas un pilis. Meridas lielākais lepnums ir Jukatanas pussalas vislielākā piramīda Kinich Kak Moo. Izvietošanās viesnīcā.

9. diena MERIDA – ČIČENICA – SENOTE IK KIL– KANKUNA (320 km)
Brokastis. Izbraukšana uz Čičenitsu – lielāko maiju kultūras centru, kur atrodas Kukulkana piramīda (viena no septiņiem brīnumiem pasaulē), laukums rituālas bumbas spēlei (UNESCO sarakstā). Senotes – Ik Kil apmeklējums, kur ir iespēja peldēties. Pusdienas. Ierašanās Kankunā vai Maijas Rivjerā. Transfērs uz lidostu. Lidojums: Kankuna – Mehiko – Rīga


Cenā ietilpst:
 • transfēri no/uz lidostu
 • 4* viesnīcas ar brokastīm (Teuantepeki 3* viesnīca)
 • ekskursijas pēc programmas
 • komfortabls autobuss ar kondicionētāju
 • krievu valodā runājoša gida pakalpojumi visā ekskursijas programmas laikā
 • ieejas maksa ceļojuma programmā iekļautajos apskates objektos

Papildus izmaksas:
 • lidojums Rīga – Mehiko – Rīga
 • dzeramnaudas gidam un šoferiem
 • veselības apdrosināšana
 • pusdienas, vakariņas
 • personīgie izdevumi
 • pēc izvēles atpūta Kankunā vai Maija Rivjēras pludmales viesnīcās
Lasīt pilnu aprakstu...
Pieprasiet savu paketi jau tagad, ātri, ērti, izdevīgi, maksājot tikai pēc rezervācijas apstiprināšanas!

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums, uzrakstiet mums, mēs piemeklēsim īsto!