×

Jums ir jautājumi par mūsu jauno mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

Fjordi, Nordkapa un divi safari

Norvēģija
jūl. 2020
cena par ceļojumu
cena par personu
 

Maršruts

Kruīzs pa Baltijas jūru - Zvanu muzejs - Artiskais zooloģiskais dārzs - Polarloka linija - Santa Klausa rezidence - Porsangerfjords - Yesvēra - Putnu Safari - Nordkapa - Tromso - Vaļu safari - Kemi

Apraksts

1. diena

Agrā izbraukšana no Rīgas. Tranzīts caur Latviju, Igauniju. Ierašanās Tallinas pilsētas ostā. Divu stundu kruīzs Baltijas jūrā no Tallinas uz Helsinkiem. Ceļojuma turpinājums uz Somiju uz zvaniņu muzeju «Vaskikello», kur piedāvāta plaša zvanu kolekcija. Muzejā eksponēti visdažādākie zvani (no stikla, māla, koka, bronzas utt.) no visas pasaules. Ārā eksponēti lieli zvani, kuros var zvanīt. Lielākais Somijas zvans atrodas augstākajā lielā torņa līmenī, tā svars pārsniedz 8000kg un diametrs ir 2550mm.

Pārbrauciens uz Oulu. Nakts viesnīcā.

 

2. diena

Brokastis viesnīcā. Rīta pastaiga arktiskajā zoodārzā. Vairāk nekā 60 sugu dzīvnieki un putni. Eiropas ziemeļu zoodārzā redzēsiet balto lāci, lūsi, tini un citus dzīvniekus. Turpināsim ceļojumu uz Santa Klausa ciematu, kur uzzināsim, ar ko viņš nodarbojas vasarā. Šķērsosim polāro loku.

Ceļš uz viesnīcu Norvēģijā.

 

3. diena

Brokastis viesnīcā. Pārbrauciens gar Porsangerfjorden uz Nordkapp ragu, iebrauksim Gjesverā, lai dotos Putnu safari - unikālo kruīzu ar kuģīti (~2 st., 90 €/65 € bērni līdz 16 gadiem, 10 - pērkot tūri, obligāti jāveic priekšapmaksa par ekskursiju, piemaksa maršrutā) apkārt aizsargājamajām salām Barenca jūrā, tiešā tuvumā ar Eiropas galējo ziemeļu punktu - Nordkapp ragu. Aizraujoša arktisko putnu koloniju vērošana: baklāni, tupiki, alki, kairas, trīspirkstu kaijas, kā arī iespēja ieraudzīt reto baltastes ērgli. Uz klāja izsniedz siltu apģērbu. Nordkapp ir Eiropas kontinenta galējais ziemeļu punkts.

Ceļš uz viesnīcu, nakšņošana.

 

4. diena

Brokastis viesnīcā. Iepazīstam Tromse. Tromse ir pilsēta Norvēģijā, Trumses filkes administratīvais centrs. Trumse ir rosīga pilsēta, kas atrodas aiz Ziemeļu polārā loka, starp fjordiem un kalniem. Pilsēta ir liels ostas un universitātes centrs, kuru bieži dēvē par «vārtiem uz Arktiku» un «ziemeļu Parīzi».

Pēc brīvā laika Trumsē, dosimies uz viesnīcu.

 

5. diena

Brokastis. Ceļa turpinājums uz Andenes. Ar vietējo gidu apmeklēsim Vaļu centru, iepazīsimies ar videomateriāliem un ekspozīcijām, t.sk. redzēsim 15 metrus gara kašalota skeletu. Pēc muzeja dosimies «*Vaļu safari» - kruīzs ar kuģīti (~3-5 st.) uz kontinentālā šelfa malu. «Vaļu safari» ir vaļu, delfīnu un zobenvaļu vērošana jūras kruīza laikā uz kuģīša no Andenes (vienīgā vieta Norvēģijā, kur var vērot vaļus krasta tuvumā). Brauciena laikā Jūs izbaudīsiet ziemeļu savvaļas dabu. Kad satiksiet vaļus, varēsiet vērot šos skaistus dzīvniekus tiešā tuvumā, to dabiskajā vidē. Iespējams ieraudzīt kašalotus, zobvaļus, joslvaļus, kurpvaļus, delfīnus, zobenvaļus. Speciālā sertifikāta saņemšana.

Atgriešanās viesnīcā.

 

*Nelabvēlīgu laikapstākļu gadījumā - stiprs vējš vai lieli viļņi okeānā - kruīza organizators tiesīgs atcelt kruīzu! Kompānija negarantē, ka kruīza laikā redzēsiet visus augstāk nosauktus dzīvniekus.

6. diena

Brokastis. Ceļš uz Kemi. Dārgakmeņu galerijas apmeklējums. Muzeja kolekcija ir viena no plašākajām Eiropā. Tajā ietilpst arī vienīgā Somijas karaļa Vaino kronis, kas izgatavots no zelta un ir izrotāts ar 4 milzīgām pērlēm. Zinošs gids pastāstīs par 3000 dārgakmeņu kolekcijas ievērojamākajiem eksemplāriem.

Nakts viesnīcā Oulū.

 

 

Ceļojuma cenā ietilpst:

- Visas izbraukuma ekskursijas;

- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris), ceļu nodokļi, autostāvvietas;

- Nakšņošana viesnīcās 2-3*. Nakšņošana 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);

- Grupas vadītāja pakalpojumi;

 

Papildus izmaksas:

- Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem - 5 € (līdz 65 gadiem) / 10 € (65+);

- Artiskais zoodarzs - 17 €;

- Polāraloka šķērsošanas sertifikāts - 5 €;

- Putnu safari - 720 NOK;

- Nordkapp - 285 NOK;

- Vaļu safari - 1095 NOK;

- Muzejs Kemī - 10 €

Lasīt pilnu aprakstu...
Pieprasiet savu paketi jau tagad, ātri, ērti, izdevīgi, maksājot tikai pēc rezervācijas apstiprināšanas!
Datums no/lidz Dienas Cena
20.07.2020
26.07.2020
7 d. 578 € pieprasīt

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums, uzrakstiet mums, mēs piemeklēsim īsto!