×

Jums ir jautājumi par mūsu jauno mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

ZIEMEĻU KARALIENE – NORVĒĢIJA. FJORDI, ŪDENSKRITUMI UN AIZRAUJOŠĀ TROĻĻU TAKA

Norvēģija
cena par ceļojumu
cena par personu
 

Maršruts

LILLEHAMMERE - PĒRA GINTA CEĻŠ - GUDSBRANDĀLES IELEJA - TROĻĻU SIENA - MARDALSFOSSENS – KRISTIANSUNNA - ATLANTIJAS CEĻŠ - TROĻĻU TAKA - ĒRGĻU CEĻŠ - DALSNIBBA – GEIRANGERFJORDS - BRIKSDĀLES LEDĀJS - VIKAS STĀVBAZNĪCA - TVINNES ŪDENSKRITUMS - BERGENA - HARDANGERAS PANORĀMU CEĻŠ - STEINSDĀLES ŪDENSKRITUMS – HARDANGERVIDDAS PLATO – OSLO – STOKHOLMA

Apraksts

1. diena. 21.07. „Pretī jauniem iespaidiem…”
Pulcēšanās Rīgas ostā plkst. 15:30. Prāmja attiešana 17:30. Brauciens no Rīgas uz Stokholmu ar prāmi. Nakts uz prāmja.

2. diena. 22.07. „Stokholma – Lillehammere...”
No rīta ierašanās Stokholmas ostā. Pārbrauciens līdz olimpiskai pilsētai Lillehammerei. Nakts kempingā pie Lillehammeres. Ierašanās kempingā.

3. diena. 23.07. „Lillehammere – Gudsbrandāles ieleja - Troļļu siena – Ondalsne...”
Lillehammeres apmeklējums: Olimpiskais parks, sacensību tramplīni, pilsētas centrs. Brauciens pa Pēra Ginta ceļu, kas izceļas ar pārsteidzošu ainavu dažādību. Gudbransdāles un Romsdāles ielejas. Troļļu sienas apskate. Nakts kempingā Ondalsnē (Åndalsnes). Ierašanās kempingā.

4. diena. 24.07. „Mardalsfossens – Kristiansunna - Atlantijas ceļš...”
Izbraukuma ekskursija (par papildus samaksu 45 €) „Mardalsfossens un Atlantijas ceļš”. Pārbrauciens līdz Ziemeļeiropas augstākajam ūdenskritumam – Mardalsfossenam (655 m). Aptuveni 2,5 stundu garš pārgājiens līdz ūdenskrituma kaskādēm. Pēcpusdienā īsa pietura Kristiansunnas pilsētā, kas ērti iekārtojās uz četrām salām. Ar sauszemi tās savieno vairāki tilti un zemjūras tuneļi. Otrajā dienas pusē brauciens pa unikālo Atlantijas ceļu, kas vijās gar gleznainiem okeāna krastiem, šķērsojot neskaitāmās saliņas un tiltus. Nakts Ondalsnē. Atgriešanās kempingā.

5. diena. 25.07. „Troļļu taka - Ērgļu ceļš - Dalsnibba – Geirangerfjords...”
Brauciens pa slaveno Troļļu taku ar pieturām skata laukumos. Šis klintī izcirstais ceļš aizved 800 m augstā kalnā, kur paveras nepārspējama panorāma ar ceļa 11 serpentīnveidīgajiem līkumiem, Īsterdāles ieleju un majestātiskām troļļu virsotnēm apkārt! Šķērsojot Sturfjordu, pārbrauciens līdz Ērgļu ceļam, kur kā no putna lidojuma paveras pasakains skats uz Geiranger fjordu, Septiņu māsu ūdenskritumu un Geirangeras ciematu. Geirangeras ceļa turpinājums līdz Dalsnibbas kalna virsotnei 1500 m augstumā. Pēcpusdienā stundu ilgs brauciens ar panorāmas prāmi pa skaistāko Norvēģijas fjordu - Geirangeru. Nakts pie Strīnas. Ierašanās kempingā.

6. diena. 26.07. „Briksdāles ledājs - Vikas sāvbaznīca - Tvinnes ūdenskritums...”
Ekskursija „Burvīgais Briksdāles ledājs” (par papildus samaksu 45 €). Rīta pusē brauciens līdz Briksdāles ledājam, Eiropas lielākā Justedāla ledāja atzaram un pārgājiens līdz ledāja mēlei ~ 2,5 stundas. Brauciens līdz Sognefjordam - Norvēģijas visgarākajam un visdziļākajam fjordam. Baudām Stelsheimen un Sognefjorda skatus. Pārcelšanās pāri fjordam ar prāmi. Vikas stāvbaznīcas ārēja apskate. Tvindefossen ūdenskritums. Nakts kempingā / vai jauniešu viesnīcā Bergenā. Ierašanās kempingā.

7. diena. 27.07. „Bergena - Hardangeras panorāmu ceļš - Steinsdāles ūdenskritums – Hardangerviddas plato...”
Ekskursija „Hanzas pilsēta Bergena” (par papildus samaksu 45 €). Komponista Edvarda Grīga mājas-muzeja – “Troldhaugenas” apmeklējums. Ekskursija Bergenā: pastaiga pa vecpilsētu, kas saglabājusi seno koka arhitektūru, Bergenas cietoksnis, Zivju tirgus, pilsētas panorāma no Fleiena kalna, kur var uzbraukt ar funikuleri, Akvārija apmeklējums. Brīvais laiks vienā no skaistākajām Norvēģijas pilsētām. Izbraukšana līdz kempingam pie Golas. Brauciens pa Hardangeras panorāmu ceļu. Fossen bratte, Steinsdāles ūdenskritumu apskate. Augstkalnu Hardangerviddas plato. Nakts kempingā Golā. Ierašanās kempingā 

8. diena. 28.07. „Norvēģija galvaspilsēta Oslo...”
Pārbrauciens līdz Oslo. Oslo apskate. Gustava Vīgelana skulptūru parks, Akershūsas cietoksnis, galvenā gājēju iela Kārļa Juhana gāte, karaļpils. Brīvais laiks muzeju apmeklējumam. Slavenākie muzeji ir Norvēģijas Nacionālā gelereja un muzeji Bigdejas pussalā:Vikingu laivu muzejs, Kon-Tiki muzejs, polārā kuģa Fram muzejs, Brīvdabas muzejs. Nakts kempingā Kristinehamnā Zviedrijā.

9. diena. 29.07. „Stokholma-ziemeļu Venēcija...”
Ap pusdienlaiku ierašanās Stokholmā – pilsētā, kas atrodas uz 14 salām starp Baltijas jūru un Melarēna ezeru. Iepazīšanās ar pilsētu: pastaiga pa vecpilsētu Gamla Stan, sardzes maiņas noskatīšanās pie Karaļa pils. Brīvajā laikā var apmeklēt kādu no Karaļa pils muzejiem, A.Lindgrēnes grāmatu varoņu pasauliJunibacken, vai karaliskā kuģa Vasa muzeju. Ap 15:00 reģistrācija uz prāmja. 17.30 prāmis Stokholma – Rīga. Nakts uz prāmja.

10. diena. 30.07. „Mājupceļš...”
10:15 ierašanās Rīgas ostā

Samaksas kārtība
• Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
• Atlikusī summa 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
• prāmja biļetes:Rīga – Stokholma, Stokholma - Rīga (4 vietīgās kajītes),
• brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja),
• transporta un ceļa izdevumi, ostu nodevas,
• nakšņošana kempingos un jauniešu viesnīcās pēc ceļojuma apraksta (4-vietīgā izvietošanās, bez gultasveļas), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
• ekskursiju programma grupas vadītāja pavadībā
Piemaksas un papildus izdevumi :
• piemaksa par papildvietu autobusā 150 €,
• piemaksa par divvietīgu B klases kajīti 80 €
• Augstākas klases kajīte un ēdienreizes uz prāmja (pēc vēlēšanās);
• AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana 9 € (65 - 69 gadu vecumā 18 €; 70 – 75 gadu vecumā 27 € ).
• ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
• pilsētas sabiedriskais transports

 Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Papildus izdevumi pēc vēlēšanās: Izbraukuma ekskursija „Mardalsfossens un Atlantijas ceļš” 45 €; Ekskursija „Burvīgais Briksdāles ledājs” 45 €; Ekskursija „Hanzas pilsēta Bergena” 45 €. Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 135 €.
IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 120 €, bērniem līdz 14g. 95 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.

*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Duša kempingos ~ 5 – 10 NOK (1 reize); Pārbraucieni ar prāmjiem pa Norvēģiju ~ 500 NOK; Brauciens pa Geirangerfjordu ~ 180 NOK; Dalsnibbas virsotne 290 NOK; Edvarda Grīga māja-muzejs Trolhaugenā grupā 100 NOK; Funikulieris Bergenā ~ 90 NOK; Vikingu laivu muzejs Oslo 90 NOK; Kon-Tiki muzejs Oslo 90 NOK; Polārā kuģa “Fram” muzejs 100 NOK; Ekskursijas brauciens ar vilcienu «Flambānis»: ~460 NOK; Minikruīzs pa Sognefjordu 45 €; Bergen-express: ~150 NOK; Karaļpils Stokholmā 100 SEK; Kuģa Vasa muzejs Stokholmā 130 SEK.
2018. gada izmaksas

Atcerieties, ka...

• Pirms ceļojuma uz Jūsu noradīto e-pastu tiks nosūtīts ceļojuma dokuments (vaučers) ar visu nepieciešamo informāciju par ceļojumu (autobusa numurs, grupas vadītāja tālruņa numurs un praktiskie ieteikumi).
• Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
• Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30.
• Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
• Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
• Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
• Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
• Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju) 

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:
• LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
• Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
• Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.
Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 605533248, AAS "BALTA"
Lasīt pilnu aprakstu...
Pieprasiet savu paketi jau tagad, ātri, ērti, izdevīgi, maksājot tikai pēc rezervācijas apstiprināšanas!

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums, uzrakstiet mums, mēs piemeklēsim īsto!