×

Jums ir jautājumi par mūsu jauno mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

JAUNAIS GADS KRAKOVĀ UN ZIEMAS PRIEKI ZAKOPANĒ

Polija
cena par ceļojumu
cena par personu
 

Maršruts

VARŠAVA – KRAKOVA – VEĻIČKA SĀLSRAKTUVES – ZAKOPANE – AUGSTIE TATRI – TERMĀLAIS BASEINS – ČENSTOHOVA

Apraksts

1. diena. 30.12. „Pretī jauniem iespaidiem…”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Pusdienu pauze. Varšava. Iepazīšanās ar Varšavas vēsturisko centru vietējā gida pavadībā, krievu valodā (par papildus samaksu 10 €): Vecpilsētas tirgus un pilslaukums, Sigizmunda kolona, Sirēnas strūklaka, karaļa pils. Varšavas centrs iekļauts UNESCO sarakstā. Viesiem Varšava liekās tik ļoti pazīstama, bet tai pat laikā noslēpumainā plīvurā tīta. Nakts viesnīcā 3* Krakovas apkārtnē.

2. diena. 31.12. „Krakova sirdij un dvēselei...”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 10 €) uz Veļičku. Velička ir senākais sāls raktuvju apstrādes centrs, kas iekļauts UNESCO mantojumā. Viduslaiku kalnrūpniecības objekta apmeklējums, vietējā gida, krievu valodā pavadībā. Gadsimtu gaitā kalnrači zem zemes ir izveidojuši daudzas greznas zāles, kur absolūti viss ir izveidots no sāls: maziņās kapelas un plašās zāles, gleznainais pazemes ezers, visdažādākās skulptūras, statuetes, freskas un lustras - vesela pazemes pilsēta! Pēc raktuvju apskates iesakām iegādāties, kādu no suvenīriem, sāls lampu, pārtikas vai vannas sāli. Krakovas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā, krievu valodā (par papildus samaksu 10 €). Vāvelas pūķis, kurš apvīts ar leģendām un ir pilsētas simbols.Vāvela tā ir Polijas patriotisma, neatkarības, lepnuma un cerību varenais simbols, kas atrodas 50 m augsta kalna virsotnē. Vāvelas katedrāle var lepoties ar daudzām lieliskām statujām, kapelām un kapu pieminekļiem. Sv. Pētera un Sv. Pāvila baznīca 16.gs. sākuma iespaidīgākais baroka meistardarbs. Polijas slavenāko tirgus laukumu vidū neapšaubāmi izcilākais ir Krakovas Rynek Główny. Sv. Marijas bazilika ar diviem torņiem, ik stundas sākumā no šejienes atskan taures skaņas. Vadmalu tirgus - Sukenicas tirdzniecības ēka, kur iekšpusē pārdod tautas meistaru darinājumus un rotaslietas. Jagaiļa Universitāte ir trešā vecākā universitātes koledža Eiropā. Pēc pilsētas iepazīšanās, piedāvājam individuālu pastaigu pa pilsētu. Pēcpusdienā atgriešanās viesnīcā, lai sagatavotos Jaunā gada sagaidīšanai. Jauno 2020.gadu sagaidīsim Krakovas sirdī – Tirgus laukumā, kur kopā ar daudzajiem viesim skaitīsim līdzi zvanu kurantiem.
LAIMĪGU, VESELĪGU UN BAGĀTU JAUNO GADU VĒL JŪSU „OZOLCIEMS TŪRE”!!!
Pēc Jaunā gada sagaidīšanas turpinām svinības pilsētā, kur varēsim vērot poļu muzikantu priekšnesumus. Naktī atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā 3* Krakovas apkaimē.

3. diena. 01.01.2020. „Termālie udeņi un Tatru kalnu burvība...”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukumā (par papildus samaksu 25 €) uz Zakopane un Augstajiem Tatriem. Mūsu ceļš vedīs uz Tatriem. Karpatu kalnu sistēmas augstākā daļa – Tatri, sākas netālu no Zakopanes un iestiepjas kaimiņu valstī Slovākijā. Ielejā starp kalniem, atrodas Zakopane, kas Polijā ir slavena gan ka valsts ziemas galvaspilsēta, gan kā lieliska atpūtas un relaksācijas vieta. Pastaiga pa pilsētu, kuras laikā varēsiet izbaudīt Zakopanes stila koka arhitektūru. Krupuvkas iela ir gājēju iela, viena no dzīvīgākajām ielām: te ir daudz mazu veikaliņu un visdažādāko restorāniņu, ielu mākslinieku, kas turpat uz vietas uzzīmēs Jūsu portretus. Gubalowkas kalns paceļas 1120 m augstumā, no kura paverās brīnišķīgs skats uz Zakopani un Tatriem. Kalnā ir iespējams izbaudīt dažāda veida aktīvās atrakcijas – rodeļu un tarzāna trases, kā arī baudīt dabas skatus vietējās kafejnīcās. Pēc spirkatas pastaigas kalnos un Zakopanē, Jūs lieliski varēsiet relaksēties termālajos baseinos “Bialka”. Šie baseini piedāvā pakalpojumus atpūtas, ūdens rehabilitācijā un SPA jomās. Baseini iedalās 4 atpūtas-relaksējošās zonās. Termā ir dažādi relaksējošie un džakuzī baseini, kuru temperatūra ir no 30 līdz 36°C, tornis un slidkalniņi, tai skaitā āra baseini, bērnu atrakcijas, to visu Jūs varēsiet baudīt uz Augsto Tatru fona. Atgriešanās Krakovā. Nakts viesnīcā 3* Krakovas apkaimē.

4. diena. 02.01.2020. „Ceļš mājup...” 
Brokastis*. Agri no rīta izbraukšana mājup. Jasna Goras klostera kompleksa apskate Čenstohovā. Pusdienu pauze. Lietuva.Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība:
• Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma cenas.
• Atlikusīsumma jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
• brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)
• transporta un ceļa izdevumi,
• nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
• brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),
• grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi:
• piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 45 €,
• piemaksa par papildvietu autobusā 55 €,
• ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,
• pilsētas sabiedriskais transports,
• AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana 3.60 € (pēc 65 gadu vecuma 7.20 €).

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija uz Zakopani un Augstajiem Tariem 25 €; Izbraukuma ekskursija uz Veļičku10 € Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 35 €.
IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 30 €, bērniem līdz 14g. 25 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.

*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Ekskursija Krakovā 10 €, ekskursija Varšavā 10 €, Vēļička sāls raktuves 23 €/ 18 € (bērniem no 4 -16.g.,), foto vai video atsevišķa atļauja, kasēs 10 PLN, Pacēlājs Gubalovka kalnā – 23 PLN/19 PLN (bērniem no 5-18g., studenti ar ISIC karti, senioriem no 65.g.). Termālie baseini no 60 PLN.
2019. gada izmaksas

Atcerieties, ka...
• Pirms ceļojuma uz Jūsu noradīto e-pastu tiks nosūtīts ceļojuma dokuments (vaučers) ar visu nepieciešamo informāciju par ceļojumu (autobusa numurs, grupas vadītāja tālruņa numurs un praktiskie ieteikumi).
• Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
• Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30.
• Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
• Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
• Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
• Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
• Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:
• LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
• Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
• Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.
Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 605533248, AAS "BALTA"
Lasīt pilnu aprakstu...
Pieprasiet savu paketi jau tagad, ātri, ērti, izdevīgi, maksājot tikai pēc rezervācijas apstiprināšanas!

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums, uzrakstiet mums, mēs piemeklēsim īsto!

Līdzīgas tūres

VARŠAVA - KRAKOVA (3 DIENAS) cena no  120 €
1. diena. 05:00 Izbraukšana no Rīgas (Turgeņeva ielā, pretī Zinātņu akadēmijai). Ceļš pa Lietuvu, Poliju. Ierāšanās Varšavā. Check-in viesnīcā Varšavā. Apskatesekskursija ar autobusu. Ekskursija parkā Karaliskie Lazenki, kas ir Universitātes botāniskais dārzs, bet viduslaikos šeit bija karaliskās medību vietas.Ekskursija Varšavas vēsturiskajā centrā ar vietējo gidu (krievu valoda): Jaunā un Veca pilsētas, Krakovas priekšpilsēta, Jaunais Svjats, vēstniecības kvartāls,visaugstākā celtne Polijā – Kultūras un Zinātnes Pils, Karaliskā Pils. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā.2. diena. Brokastis. Check-out no viesnīcas. Karaliskā pils, kas ir populārākais piemineklis Varšavā, un ir bijusi karaļu rezidence – arēja apskate. Izbraukšana uzKrakovu. Pilsētas apskates ekskursija ar autobusu. Ekskursija Krakovas vēsturiskajā centrā ar vietējo gidu (krievu valodā): Karaliskā Vāveles pils, katedrāleun Zigmunda zvanu tornis, Barbakans, Tirgus laukums – viens no lielākajiem Eiropas laukumiem, Rātsnama tornis, Sv. Voiceha baznīca, piemineklisAdamam Mickevičam, Zbaracki pils, Sv. Jaunavas Marijas baznīca, bīskapu pils, Kazimežs – ebreju kvartāls, Krakovas akadēmija. Brīvais laiks. Naktsviesnīcā Krakovā.3. diena. Brokastis. Check-out no viesnīcas. Ceļš uz mājām, aptuvenais atgriešanas laiks Rīgā (Turgeņeva ielā, pretī Zinātņu akadēmijai) ~ 23:00 – 02:00.CEĻOJUMA CENĀ IETILPST: Transporta pakalpojumi ar tūristu klases autobusu (gaisa kondicionieris, audio/CD/video); Grupas vadītāja pakalpojumi; 2 naktis Viesnīcas 2-3* (atbilstoši maršruta aprakstam): divvietīgās istabas ar dušu, WC; Brokastis – zviedru galds.CEĻOJUMA CENĀ NEIETILPST: Ieejas maksa apskates objektos pēc programmas; Maksas ekskursijas; Ceļojuma apdrošināšana pārvietojoties pa ES valstīm, nav obligāts iebraukšanas dokuments un tiek kārtota papildus ar aģentūras starpniecību, vai patstāvīgi; Pusdienas, vakariņas, personīgie izdevumi, sabiedriskais transports, dzeramnauda; Piemaksa pa papildus sēdvietu autobusā – 50.00 EUR; Piemaksa par izmitināšanu vienvietīga numurā – 30.00 EUR.IEEJAS BIĻETES UN MAKSAS EKSKURSIJAS VAI PAKALPOJUMI:Ekskursiju pakete 25.00 EUR/20.00 EUR (bērni līdz 12 gadiem) Iepriekš pieteikšana un apmaksa ofisā: Ekskursija pa Varšavu ar vietējo gidu pa Krakovu krievu valodā; Ekskursija pa Krakovu ar vietējo gidu krievu valodā.INFORMĀCIJA:Brīvajā laikā iesākam apmeklēt:Varšavā – Karaliskās pils https://www.zamek-krolewski.pl/en/your-visit/tickets-and-reservationsKrakovā – Vāveles pils https://wawel.krakow.pl/en/hours-tickets-reservations-luggage
ZIEMEĻPOLIJAS VILINĀJUMS
VILKU MIDZENIS – BUNKURI GERLOŽAS MEŽOS - SV. LIPSKA – MALBORKAS PILS – GDAŅSKA – SOPOTA – OLŠTINA AUGUSTOVA - AUGUSTOVAS KANĀLI
Eko ceļojums uz Sudetu kalniem
Legnica - Sněžka kalns- pacēlajs Kopa kalnā - pārgājieni - Karpača - Teplitsko-Adršpachskie klintis - Teplices Termas - t / c Tesco
KRAKOVA, ZAKOPANE UN AUGSTIE TATRI
VARŠAVA – KRAKOVA – VEĻIČKAS SĀLS RAKTUVES – ZAKOPANE – AUGSTIE TATRI – TERMĀLAIS BASEINS - ČENSTOHOVA