×

Jums ir jautājumi par mūsu mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

Slovēnijas Rivjēra Jāņos un Itālija

Slovēnija, Itālija
cena par ceļojumu
cena par personu
 

Maršruts

Rīga - Kopera - Pirana - Venēcija - Istras pussala - Trieste un Miramares pils - Rīga

Apraksts

Tiešais lidojums Rīga - Ļubļana - Rīga
21.06.2023 Rīga 09.30 - 10.50 Ļubļana
25.06.2023 Ļubļana 22.30 - 01.50 Rīga

EKSKURSIJU PROGRAMMA PĒC IZVĒLES:

21.06.2023. Koperas un Piranas pilsētas apmeklējums
Ekskursijas sākumā dosimies uz Koperu – lielāko Slovēnijas Adrijas jūras piekrastes pilsētu. Tās centrālās daļas arhitektūru raksturo gokas un venēciešu sla iezīmes. Kopera ir šarmanta un tūristu iemīļota. Tālāk ceļš vedīs uz Piranu, kas ek dēvēta par Slovēnijas piekrastes dārgakmeni. Gleznainā senatnīgā ostas pilsēta ar tradicionālo, senatnīgo vecpilsētu, ek dēvēta arī par Slovēnijas Venēciju. To no vienas puses apskalo jūra, bet no otras – aizsargā varenie pilsētas aizsargmūri. Ciešās saites ar Venēciju pagātnē, atstājušas būskas pēdas pilsētas izskatā vēl šodien. Pilsētas centrālais laukums lepojas ar nozīmīgām vēsturiskām pilīm, māju, kurā dzimis 18.gs.slavenais komponists un vijolnieks Džuzepe Tarni un viņam velto pieminekli. Piranas pilsētā ks dots arī nedaudz brīva laika.
Ekskursijas ilgums ~4.5h.
Cena: 35 EUR
Cenā iekļauts: transports un krieviski runājoša gida pakalpojumi

22.06.2023. Venēcijas apmeklējums (Itālija)
Pēc 2.5 stundām ceļā, nonāksim Punta Sabioni ostā Itālijas pilsētā Lido di Jesolo. Tur kāpsim pasažieru kuģī, kas aizvedīs ceļotājus līdz pašam Venēcijas centram- Sv. Marka laukumam. Gida pavadībā izstaigāsim pilsētu, apskatot kanālus, ltus un vēsturiskās celtnes. Pēc pusdienām restorānā ks dots brīvs laiks līdz plkst. 18, kad kāpsim kuģī un atgriezīsimies Punta Sabioni ostā, kur mūs gaidīs autobuss, lai aizvestu atpakaļ uz viesnīcu.
Cena: 120 EUR
Cenā iekļauts: transports, pasažieru kuģa biļetes, krieviski VAI angliski runājoša gida pakalpojumi un pusdienas (3 ēdieni, ūdens un glāze vīna)

23.06.2023. Istras pussalas tūre (Horvāja)
Ekskursijas pirmajā daļā dosimies uz Poreču Istras pussalas rietumos, kas pa par sevi ir īstens kultūras piemineklis, jo pilsēta saglabājusi seno romiešu forta struktūru ar orģinālu urbānu ielu sistēmu. Apskasim galvenos ievērības cienīgos objektus, pateicoes kuriem pilsēta iekļauta UNESCO pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā – Marafora laukumu ar diviem tempļiem, kas izveido romiešu laikos, Euphrasius baziliku, kas ir visaugstāk vērtētais vēstures piemineklis Porečā un torņus. Tiks dots nedaudz brīva laika. Pēc pusdienām piskā Istrijas viesu mājā, ceļš vedīs uz Roviņas pilsētu, kas ek vērtēta kā viena no visgleznainākajām Istras pussalā. Tā ir uzbūvēta uz salas un saglabājusi neskaitāmas krāsainas venēciešu arhitektūras ēkas. Pilsētu vainago Sv. Euphemijas baznīca, kurā atrodami 4gs. sākuma sarkofāgi. Ekskursijas noslēgumā ks dots brīvs laiks.
Ekskursijas ilgums ~10h.
Cena: 80 EUR
Cenā iekļauts: transports, ieejas biļetes Euphrasius bazilikā, krieviski VAI angliski runājoša gida pakalpojumi un pusdienas (3 ēdieni, ūdens un glāze vīna)

24.06.2023. Trieste un Miramares pils (Itālija)
24.06.2023 09:00 no viesnīcas Ekskursijas pirmajā daļā dosimies uz Miramares pili, kas, pēc Maksimiliāna I pavēles uzbūvēta uz akmeņaina zemesraga 1856.gadā kā dāvana viņa dzīvesbiedrei Beļģijas Šarlotei. Brīnišķīga ir ne vien pa pils, bet arī tās gleznainie dārzi, kas aizņem gandrīz 20 ha plabu. Turpinājumā ceļš vedīs uz Tries – rosīgo Itālijas pilsētu, kas senāk bija Austroungārijas impērijas galvenā osta. Te vispirms vietējā restorānā ks nobaudītas pusdienas, bet pēc tām sekos Triestes apskates ekskursija ar brīvu laiku noslēgumā.
Ekskursijas ilgums ~ 8h.
Cena: 95 EUR
Cenā iekļauts: transports, ieejas biļetes Miramares pilī, krieviski VAI angliski runājoša gida pakalpojumi un pusdienas (3 ēdieni, ūdens un glāze vīna)

25.06.2023. Postojnas alas un Predjamas pils
Šajā dienā dosimies uz pasaulslaveno un Slovēnijā lielāko alu sistēmu – Postojnas alas. Tā ir apmēram miljons gadus veca, 27 km gara 5 pazemes alu sistēma (tūristu apskatei pielāgo 5 km). Alas iekšienē būs izbrauciens ar īpašu pazemes vilcieniņu, dziļāk alā - ekskursija ar kājām gida pavadībā. Visu cauru gadu alās ir nemainīga temperatūra +8 grādi ( līdzi jāpaņem siltāks apģērbs!). Pēc alu apmeklējuma ks dots nedaudz brīva laika un tad sekos pusdienas restorānā. Ekskursijas turpinājumā apmeklēsim vienu no skaistākajām Slovēnijas pilīm - baroka slā celto Predjamas pili. Pils ir interesanta ar to, ka iebūvēta 123 m augstā klin pie ieejas alā, zem pils atrodas otra lielākā alu sistēma Slovēnijā.
Ekskursijas ilgums ~9.5 stundas un tā noslēgsies lidostā! Postojna alās un pilī klienem tiek nodrošināts audiogids krievu vai angļu valodā! Savukārt autobusā vietējais gids informāciju sniegs krievu valodā!
Cena: 100 EUR
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Postojnas alās, Predjamas pilī un pusdienas (3 ēdieni, ūdens un glāze vīna)


CENAS:
  • Lidojums - 369 EUR: Cena par ešo lidojumu uz Ļubļanu turp un atpakaļ, lidostu nodokļi, uzkoda un dzēriens, bagāža (20 kg nododamā un 8 kg rokas)
  • Lidojums + Hotel Neptun 4* viesnīca - 829 EUR: Cena par ešo lidojumu, transferu, pilsētas nodokli un 4 naks 4* viesnīcā Hotel Neptun divviegā istabā Portorožas kūrortā ar brokasm un vakariņām. Piemaksa par vienviegu istabu 250 EUR.
  • Lidojums + GH Portorož 4* superior viesnīca - 899 EUR: Cena par ešo lidojumu, transferu, pilsētas nodokli un 4 naks 4* superior viesnīcā Grand Hotel Portorož divviegā istabā Portorožas kūrortā ar brokasm un vakariņām. Piemaksa par vienviegu istabu 280 EUR

Lasīt pilnu aprakstu...
Pieprasiet savu paketi jau tagad, ātri, ērti, izdevīgi, maksājot tikai pēc rezervācijas apstiprināšanas!

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums, uzrakstiet mums, mēs piemeklēsim īsto!

Līdzīgas tūres