×

Jums ir jautājumi par mūsu jauno mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

Dienvidu saule un šarms Palmā de Maljorkā

Spānija
cena par ceļojumu
cena par personu
 

Maršruts

Rīga – Palma de Maljorka  –  Valdemosa un La Granja –  Maljorkas salas  –  Pojensa,Formentora un Pūķu alas

Apraksts

Tiešais lidojums Rīga – Palma de Maljorka - Rīga
08.04.2020. Rīga 14:00 - 16:50 Palma de Maljorka
12.04.2020. Palma de Maljorka 23:40 - 04:25 Rīga

Maljorka ir paradīze ne tikai tiem, kas vēlas gozēties saulē un peldēties kristāldzidrajos Vidusjūras ūdeņos. Jo vairāk attālinās no pludmalēm, jo neskartākas dabas ainavas paveras salas vidienē ar mandeļu un olīvkoku birzīm, vējdzirnavām, romantiskiem zvejnieku ciematiem, pilsētām, kuras nav pārpilnas ar atpūtniekiem, seniem klosteriem un klusiem līcīšiem, pie kuriem var aiziet tikai kājām. Ekskursiju programma pēc izvēles Rekomendējam ekskursijas iegādāties pirms lidojuma. Vietu skaits ierobežots!

09.aprīlī. Palmas pilsētas ekskursija
09:00 no viesnīcas. Pēc īsa brauciena uz Baleāru arhipelāga un t.sk. Maljorkas salas galvaspilsētu Palmu, izkāpsim pie gotiskās Katedrāles un sāksim vecās pilsētas daļas aplūkošanu. Apskatīsim tās skvērus, baznīcas, bagāto pilsoņu mājas un iepirkšanās ielas. Pēc tam, autobuss mūs aizvedīs uz Bellveras pili (ieeja pašā pilī nav paredzēta), no kurienes paveras elpu aizraujošs skats pāri pilsētai un ostai. Ekskursijas ilgums - 4 stundas.
Cena: 35 EUR
Cenā iekļauts: autobuss, krieviski runājoša gida pakalpojumi.

09.aprīlī. Liķiera gatavošanas meistarklase
15:30 no viesnīcas. Meistarklases laikā varēs uzzināt salas iedzīvotāju labas veselības noslēpumus, kas balstīti salā atrodamo ārstniecības augu uzlējuma jeb liķiera lietošanā. Meistarklases ievadā speciālists iepazīstinās ar liķierim lietojamiem augiem, bet pēc tam degustācijā tiks piedāvāts nobaudīt trīs dažādus uzlējumus. Turpinājumā katrs pats varēs izgatavot kādu no augu uzlējumiem. Ekskursijas ilgums - 2.5 stundas.
Cena: 60 EUR. 
Cenā iekļauts: transports, krievvalodīga gida pakalpojumi, ieejas maksa Arābu termās, trīs liķieru degustācija, izejmateriāli sava uzlējuma pagatavošanai. 

10.aprīlī. Valdemosa un La Granja
09:00 no viesnīcas. Pilnas dienas ekskursijas laikā apskatīsim divas no pašām ievērojamākajām Maljorkas vietām – Valdemosu un Lagranju. Sākumā mūsu ceļš vedīs uz Valdemosas mazpilsētu, brauciena laikā apbrīnojot lieliskās panorāmas ainavas uz kalniem, ieleju un pašu pilsētiņu augstu kalnos. Valdemosā apmeklēsim Karalisko Kartūziešu klosteri, kā arī dosimies apskatīt māju, kur dzimusi vienīgā maljorkiešu svētā - Svētā Katalina. Lagranja de Esporles ir brīnišķīga 17. gadsimta muiža salas dienvidaustrumu daļā, ko ietver burvīgi dārzi un dabiska strūklaka, ko veido netālu atrodošais avots. Gids mums pastāstīs par muižas interesanto vēsturi un varēsim apskatīt tajā ierīkoto muzeju ar senatnīgu lauksaimniecības darbarīku kolekciju. Ekskursijas ilgums - 8 stundas.
Cena: 77 EUR
Cenā iekļauts: autobuss, krieviski runājoša gida pakalpojumi, biļete ieejai Lagranjā un Karaliskajā Kartūziešu klosterī, pusdienas

11.aprīlī, Maljorkas salas tūre
09:00 no viesnīcas. Ar autobusu vispirms brauksim uz Tramuntanas kalnu grēdu, kas stiepjas cauri visai salai no Adrijas jūras piekrastes līdz Inkas pilsētai. Pēc tam ceļš vedīs augšup kalnos netālu no salas augstākā punkta Puig Mayor. Tālāk pa līkumotu kalnu ceļu dosimies lejup uz La Kalobras piekrasti. Pēc neilga gājiena pa La Kalobras aizu sekos brauciens ar kuģīti uz Solleras ostu, pa ceļam izbaudot brīnišķīgas Maljorkas rietumu piekrastes kalnu ainavas (labos laika apstākļos). No ostas senlaicīgs tramvajs cauri apelsīnu un citronkoku birzīm aizvedīs uz Solleras pilsētu. Noslēdzošais ekskursijas posms būs 45 minūšu brauciens ar koka vilcienu no Solleras pilsētas uz Palmu, kura laikā varēs aplūkot mandeļkoku un senās olīvu audzes. Ekskursijas ilgums - 9 stundas. Svarīgi: atkarībā no vilcienu kursēšanas saraksta ekskursija var tikt sākta no otra gala. Kopumā saturs tāpēc nemainīsies. 
Cena: 97 EUR
Cenā iekļauts: autobuss, krieviski runājošs gids, vilciena, tramvaja, kuģīša biļetes un pusdienas.

12.aprīlī, Pojensa, Formentora un Pūķu alas
Pilnas dienas ekskursijas laikā ceļš vedīs Inkas ciematiņa virzienā paralēli Tramuntanas kalniem – Maljorkas kalnu ķēdei. Pēc tam varēsim apbrīnot Puerto de Polensa ar tās plašo līci, ostu un pludmali. Turpinājumā pa līkumotu ceļu brauksim augšup kalnos, līdz sasniegsim „Es Colomer”- 232 m augsto skatu punktu , no kura paveras plaša salas ainava. Mums būs nepieciešamas 10 minūtes, lai no šīs pārsteidzošās klints nobrauktu lejā pie Formentoras pludmales. Formentoras pludmale ir viena no pašām skaistākajām Maljorkā. Ja laikapstākļi atļaus, tad no Formentoras ar kuģīti atgriezīsimies Puerto de Polensa, kur mums tiks dots brīvs laiks. Ekskursijas turpinājumā aplūkot slavenās Pūķu alas. Pēc Pūķu alu apmeklējuma vēl azbrauksim uz skatu laukumu „Des Falcons”, lai apbrīnotu salas austrumu piekrasti ar tās elpu aizraujošajām klintīm. Ekskursijas ilgums - 9 h .
Cena: 87 EUR
Cenā iekļauts: autobuss, krieviski runājošs gids, kuģīša biļete, ieeja Pūķu alās un pusdienas. 

13.aprīlis plkst. 21:20 transfers no viesnīcas uz lidostu .


Cena: 399 EUR -
lidojums, lidostu nodokļi, 6 kg rokas bagāža un 17 kg reģistrētā bagāža, uzkodas.

Cena: 599 EUR  -
lidojums + transfers, 4 naktis divvietīgā istabā whala!beach Hotel 3* ar brokastīm un vakariņām, grupas vadītāja pakalpojumi.

Cena: 649 EUR - lidojums + transfers, 4 naktis divvietīgā istabā Hotel Las Arenas 4* ar brokastīm un vakariņām, grupas vadītāja pakalpojumi.
.

Lasīt pilnu aprakstu...
Pieprasiet savu paketi jau tagad, ātri, ērti, izdevīgi, maksājot tikai pēc rezervācijas apstiprināšanas!

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums, uzrakstiet mums, mēs piemeklēsim īsto!