×

Jums ir jautājumi par mūsu jauno mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

Labākie SPA centri Eiropā un Vidusjūras kūrorti

Spānija
jūl. 2020
cena par ceļojumu
cena par personu
 

Maršruts

Panorama Bad SPA - Froideštata (Freudenstadt) - Koljura - Barselona - kruīzs Jazz and Chill out uz katamarāna - Kosta Blanka - Benidorma - Kosta del Sol - Malaga - Bodega El Pimpi - Marbella - Flamenko šovs - Valensija - Kosta Dorada - Sitžesa - Nīca - Gardas ezers - Sirmione - Bādene - Termalais centrs “Römertherme”

Apraksts

1. diena

Izbraukšana no Rīgas. Tranzīts caur Latviju, Lietuvu un Poliju.

Nakšņošana viesnīcā pie Lietuvas un Polijas robežas.

 

2. diena

Brokastis viesnīcā. Pārbrauciens caur Vācijas federālajām zemēm (Saksija, Bavārija) uz Freidenštati. Mēs apmeklēsim termālo kompleksu Panorama Bad, ar atklātajem un slēgtajiem baseiniem, kā arī slīdkalniņiem drosmīgākajiem. Brauciens uz viesnīcu Francijā.

Nakšņošana viesnīcā.

 

3. diena

Brokastis viesnīcā. Brauciens uz Francijas Vidusjūru. Maza Francijas pilsētiņa Koljūra, tā dēvētajā Francijas sārtajā piekrastē. Šo gleznaino ciematu ar grūti izrunājamu nosaukumu dēvē par Francijas piejūras pērli. Lēzenas nogāzes, ko klāj vīnogu stādi, saulē mirdzoša jūra un vietējo ainavu krāsu košums jau izsenis apbūra ceļotājus, kas viesojās šajās vietās. Brīvais laiks, lai nopeldētos skaistajā līcī un iepazītu Francijas Vidusjūras virtuvi. Vai arī pēc pludmales varam doties uzspēlēt Francijas nacionālo spēli - Petanku. Vērot vietējos iedzīvotājus spēles laikā var bezgalīgi, viņu mīmika, emocijas… Kāpēc gan tikai vērot? Labāk vienu reizi izmēģināt!

Ceļš uz Spāniju. Nakšņošana viesnīcā Katalonijā.

 

4. diena

Brokastis viesnīcā. Dienas pirmajā pusē iepazīsim Barselonu. Atpūta piekrastē vai ekskursija uz Barselonu. Pilsētas apskates ekskursija ar autobusu un kājām. Svētās Ģimenes baznīca, triumfa arka, Pikaso prospekts, vecā osta, Kolumba piemineklis, Grasija prospekts, A.Gaudi ēkas, Spānijas laukums, Katedrāle. Ekskursija Barselonā noslēgsies slavenajā Bokerijas tirgū, kur iespējams nogaršot un iegādāties visdažādākos gardumus - no jūras veltēm līdz eksotiskajiem augļiem.

Pēcpusdienā izbrauciens ar katamarānu Vidusjūrā. Jazz and chill out ir 1,5 stundu ilgs brauciens ar buru katamarānu pa jūru ar vīna glāzi rokā, vieglas džeza mūzikas pavadījumā.

Ceļš uz viesnīcu.

 

5. diena

Brokastis viesnīcā. Pārbrauciens uz Kostablankas kūrortu. Benidorma ir galvenais Kostablankas kūrorts, kur var izbaudīt atpūtu pie ūdens vai pludmalē, vai piedzīvot nakts dzīves izklaides. Benidormu dēvē par «Spānijas Lasvegasu» vai «Spānijas Manhetenu». Atpūta Benidormas pludmalē, kā arī panorāmas ekskursija ar segvejiem pa pilsētu un Benidorma promenādi ar pieturām skaistākajās vietās.

Vakarā ceļš uz viesnīcu.

 

6. diena

Brokastis viesnīcā. Šodien mēs dosimies uz Kosta del Sol. No rīta pastaigāsimies Malagā, redzēsim apskates objektus pilsētas centrā un dosimies pusdienās uz Malagas krogu El Pimpi. Iestāde piedāvā visplašāko Andalūzijas virtuves ēdienu izvēli visā Malagā. Šeit valda īpaša gaisotne. Pie ieejas izveidotas milzīgas sarkanās krūzes ar baltiem punktiņiem - dobes, kas «tērptas» flamenko tērpā. Iekšpusē atrodas ozolkoka mucas ar slavenību autogrāfiem - vienu parakstīja Malagas goda pilsonis Antonio Banderass, starp citu, viņš bieži vien mēdz šeit iegriezties.

Pēc pusdienām atpūta Marbeljas pludmalē. Saules pielietajā Mabeljas pilsētā, Kosta del Sol kūrortā, mauritāņu okupācijas laiku relikti sadzīvo kaimiņos ar mūsdienīgā kūrorta ērtībām. Izbaudiet sauli La Fontanilja pludmalē vai novērtējiet vēsturiskā kvartāla Andalūzijas šarmu.

Nakšņošana viesnīcā.

 

7. diena

Brokastis viesnīcā. Atpūta Malagā, Costa del Sol piekrastē.

Spāņu flamenko vakars. Klusumu izjauc čigānu ģitāra… Tā raud par neiespējamu mīlu zem Andalūzijas debesīm. Dziedātājas aizlūzusī balsī jūtamas tūkstošiem izlietas asaras par mīlestību un atriebību. Dejotajs liek roku uz dziedātājas gurniem… bez vārdiem, vien kustības, papēžu klaudzoņa, tikai deja… Kustību ritmā dzirdāmi solījumi, raudas, elpa un lūgšanas. Tas ir kas vairāk par izrādi. Tā ir dejā iemiesojusies māksla. Šī ir leģenda un maģija…

Nakšņošana viesnīcā.

 

8. diena

Brokastis viesnīcā. Ceļš uz Valensiju. Valensijas apskates ekskurija. Iepazīsim Valensijas mūsdienu vizītkarti - Santjago Kalatravas Zinātnes un mākslas pilsētu, kuru veido septiņas oriģinālas ēkas. Viesosimies Ešample kvartālā - Valensijas dārgākajā, buržuāziskajā un elegantākajā rajonā, redzēsim Turijas parku un lepnus viduslaika tiltus (ja, tieši tiltus, jo kādreiz parka vietā cauri Valensiju tecēja upe Turija!) Brauksim garām Buļļu cīņu laukumam un Ziemeļu dzelzceļa stacijai, pilsētas galvenajai komercielai un saules pielietam Mērijas laukumam ar krāsainiem kioskiem un Valensijas mērijas ēku. Ekskursijas otrajā daļā dosimies gājēju ekskursijā Valensijas vecpilsētā. Vecpilsētas šaurās ieliņas atvedis mūs pie galvenā laukuma. Tur atrodas senā kafejnīca, kur varēs atpūsties no iespaidiem un nogaršot Valensijas labāko orčata dzērienu ar saldu gaisīgā biskvīta uzkodu (El fartón). Un, protams, dosimies uz pludmali.

Nakšņošana viesnīcā.

 

9. diena

Brokastis viesnīcā. Ceļš uz Kosta Dorada piekrasti, Sitžes pilsētā. Kosta Dorada piekrastē atrodas spilgta Sitžes pilsēta, kur valda jautrība un līksmība. Pilsēta vilina ne tikai ar savdabīgu Katalonijas arhitektūru, ar omulīgajām ieliņām, bet arī ar krāšņiem karnevāliem un festivāliem. Rodas iespaids, ka svētki šajā pilsētā nekad nebeidzas. Atpūta Sitžes pludmalē. Ja saule un pludmale Jūs nogurdina, pazinēja pavadībā varat doties veloekskursijā pa pilsētu un iepazīt Sitžesas ievērojamākās vietas un objektus.

Nakšņošana viesnīcā Katalonijā.

 

10. diena

Brokastis viesnīcā. Pārbrauciens uz Franču Rivjēru. Pastaiga Nicā. Nica nelīdzinās nevienai citai pasaules pilsētai. Krāšņa, skaista, rosīga un noslēpumaina… tā ceļ spārnos un iedvesmo. Apbrīnojama smaragdi zilās krāsas jūra Ēņģeļu līcī ir neaizmirstama! Šī paradīze nepārstāj vilināt iedvesmas un jaunu iespaidu meklētājus: glāstīgā siltā jūra, rosīgi laukumi un klusās ieliņas, un… romantika, kas virmo šīs burvīgas pilsētas gaisā. Dienas noslēgumā dosimies uz Cours Saleya tirgus laukumu - uz vienu no simtiem vecās Nicas restorāniņiem. Iespējams, patīkamākais citas kultūras iepazīšanas veids iet caur vēderu. Gastronomiskais ceļojums var būt ļoti interesants un aizraujošs! Izgaršojot nacionālos ēdienus, mēs atklājam cilvēku kultūru un tradīcijas. Pateicoties jaunām garšām dzimst jaunās jūtas. Ja vēlaties uz visiem laikiem iemīlēt Lazūra krastu - izbaudiet tā lielisko virtuvi. Vēlāk dosimies uz Eņģeļu līča krastu un sarīkosim nelielu pikniku, visu vakaru klausīsimies ūdens šalkoņas un dalīsimies iespaidos par ceļojumu.

Nakšņošana viesnīcā.

 

 

 

11. diena

Brokastis viesnīcā. Ceļa turpinājums uz kūrortpilsētu Sirmione, kas atrodas pie Itālijas lielākā - Gardas - ezera. Mēs iesēdīsimies ērtajā kuterī un dosimies iepazīt unikālas apkārtnes apskates vietas. Attālākajā Sirmio pussalas galā atrodas pilsētas vizītkarte - leģendāra Katullas grota. Romiešu villas drupu komplekss, kur domājams dzīvoja dzejnieka Gaja Valērija Katulla ģimene, uzskatāmas par vienu no lielākajām senās Romas laiku liecībām, kas saglabājušās Ziemeļitālijas teritorijā. Pēc pastaigas ar kuteri dosimies uz vecpilsētu, nobaudīsim garšīgāko saldējumu pasaulē, pastaiga noslēgsies pludmalē.

Ceļš uz viesnīcu.

 

12. diena

Brokastis viesnīcā. Pēc gara ceļojuma ir mazliet jāatpūšas un jāatgūst spēki. To mēs darīsim “Rometerme”- skaistajā Austrijas pilsētā Bādenē. Veselības komplekss Rometerme Bādenē ir mūsdienīgs termālās terapijas centrs, skaista pils no stikla, kas atrodas Alpu pakājē. Kompleksā ar vairāki baseini ar sērūdeni un saldūdeni.

Brauciens uz Polijas un Čehijas robežas.

 

13. diena

Brokastis viesnīcā. Ceļš uz Rīgu. Tranzīts caur Poliju, Lietuvu un Latviju.

Ierašanās laiks Rīgā ir atkarīgs no ceļa apstākļiem, aptuvenais laiks - pusnakts

 

  

Ceļojuma cenā ietilpst:

- Visas izbraukuma ekskursijas;

- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris), ceļu nodokļi, autostāvvietas;

- Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);

- Grupas vadītāja pakalpojumi;

 

Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”:

- Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem - 5 € (līdz 65 gadiem) / 10 € (65+);

- Panorama Bad - 9.30 €;

- Kruīzs ar katamaranu Barselonā - 17.50 €;

- Brauciens ar SEGWAY Benidormā - 30 €;

- Spāņu Flamenko vakars - 25 €;

- Velosipēdu ire Sitžesā - от 10 €;

- Brauciens ar kuteru Sirmionē - 13 €;

- Rometerme Badenē (3 st.) - 14.60 € /16.60 € (brīvdienas)

- Austiņas – 10€

Lasīt pilnu aprakstu...
Pieprasiet savu paketi jau tagad, ātri, ērti, izdevīgi, maksājot tikai pēc rezervācijas apstiprināšanas!
Datums no/lidz Dienas Cena
31.07.2020
12.08.2020
13 d. 669 € pieprasīt

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums, uzrakstiet mums, mēs piemeklēsim īsto!