×

Jums ir jautājumi par mūsu jauno mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

San Fermin svētki Pamplonā un atpūta Basku zemē

Spānija
jūl. 2020
cena par ceļojumu
cena par personu
 

Maršruts

Neuf-Brisach pilsētā - Bona - Sansebastjana - Svēta Fermina svētki - Ensjero (veršu skrejiens)- Korrida - Biarica - Overņi - vulkāns Le Pju de Doms (Puy de Dome, 1465m) - Bāden - Bādene

Apraksts

1. diena

Izbraukšana no Rīgas. Tranzīts caur Latviju, Lietuvu un Poliju.

Nakšņošana viesnīcā pie Lietuvas un Polijas robežas.

 

2. diena

Brokastis viesnīcā. Pārbrauciens uz Franciju, uz Elzasu. Pastaiga Neuf-Brisach pilsētā. Neuf-Brisach (Nefbrizaha) ir neliela pilsēta Elzasā, Kolmāras apkaimē, kas no citiem atšķiras ar izteikti neparastu pareizu formu. Neuf-Brisach pilsētai ir astoņstūra konfigurācija. Ko līdzīgu neatrast visā Eiropā.

Ceļš uz viesnīcu Miluzas pilsētas tuvumā.

 

3. diena

Brokastis viesnīcā. Ceļojums uz Burgundijas provinciālo pilsētu - Bonu. Dosimies pastaigā pa skaistākajām viduslaiku pilsētas ieliņām un apmeklēsim ievērojamākās vietas. Bona ir rets viduslaiku apbūves paraugs, ar divrindu cietokšņa mūri un ēkām ar unikālo dekoratīvo apdari. Noteikti apmeklēsim Dievnama patversmi, kas ir rets 15.gs. Eiropas arhitektūras paraugs ar krāsainu dakstiņu jumtu. Visu arhitektūras ansambli piepilda bagāta vēsture un pagājušo laikmetu priekšmeti. Pēc Simtgadu kara un «melnā mēra» uzliesmojumiem uzbūvētas ēkas saglabāja savu sākotnējo izskatu. Mūsdienās šeit darbojas muzejs ar dažādas tematikas ekspozīcijām.

Ceļš uz viesnīcu Akvitānijā.

 

4. diena

Brokastis viesnīcā. Ceļš uz Sansebastjanu. Sansebastjanas pilsētu bieži dēvē par «Kantabrijas piekrastes pērli», pateicoties tā burvīgajam līcim jūras gliemežvāka formā, tīrajām pludmalēm un izcilai gastronomijai. Pireneju zaļajā priekškalnē esošā pilsēta kalpoja par Spānijas karaliskās ģimenes rezidenci. Šeit joprojām valda izsmalcinātības gaisotne. Mēs redzēsim Konča līci, piejūras bulvāri, Miramares pili, Igeldo un Urgull kalnus, atjaunotu Akvāriju, zvejnieku ostu un seno centru ar neskaitāmām ēstuvēm, kur tirgo tipiskas sviestmaizes - pinčos un sidru. Pilsētā ir daudz skaistu galeriju un muzeju, ko apmeklēt. Funikulieris nogādās Igeldo kalna virsotnē, kur var vērot saullēktu un fascinējošus panorāmas skatus. Sansebastjana lepnums ir virkne pirmklasīgo viesnīcu un zīmolu veikalu, kā arī ekskluzīvā gastronomija un apburoša daba.

Atpūta piekrastē. Nakšņošana viesnīcā Sansebastjanas pilsētas tuvumā.

 

5. diena

Brokastis viesnīcā. Agrā izbraukšana uz San Fermín svētkiem (Svētā Fermina svētki) Pamplonā. Aicinām piedzīvot trakulīgos Spānijas svētkus, ļauties spāņu koridas gaisotnei, senām tradīcijām un Navarras viesmīlībai, mēs gādāsim, lai jūs nepalaistu garām nevienu svētku pasākumu. Katru gadu ensjero, korida, čupinaso un svinības pilsētas ielās piesaista milzum daudz viesus. Plkst. 8.00 no rīta sākas pirmais no astoņiem vēršu skrējiens. Pasākuma laikā tūkstošiem vīriešu speciālajos nožogojumos bēg no saniknotajiem vēršiem pa vecpilsētas ielām. Skrējiena distance ir 849 metri, un beidzās pie arēnas, kur notiek vēršu cīņas. Ensjero ilgst vidēji 2-3 minūtes. Vakarā sākas korida, pirms tās notiek paraugdemonstrējumi «apartados». Drosminiekus, kuri vēlas pārbaudīt savus spēkus, uz arēnas dzenā jaunie buļļi ar nozāģētiem ragiem. Pamplones festivāla koridai ir savas īpatnības. Pēc katra trešā nokautā vērša skatītāji dodas pārtraukumā, lai ļautos dzirām. Laikā starp koridu un skrējieniem Pamplonē turpinās nemitīga jautrība, rituālās svinības, karnevāli, milžu leļļu gājieni, izrādes, ielas mākslinieku priekšnesumi.

Atgriešanās viesnīcā.

 

6. diena

Brokastis viesnīcā. Panorāmas ekskursija gar Biskajas līča piekrasti: Getxo pilsēta ar tur esošo prāmi-piekartiltu ir lielisks 19.gs. beigu arhitektūras paraugs. Bakio un Chacoli vīnogu dārzi. Gaztelugatxe ir maģiska vieta, jūras ieskauta klints ar zvejnieku kapelu kalngalā. Bermeo - sens zvejnieku ciemats, kur garšīgi smaržo pēc ceptās zivs. Mundaka - sērfošanas entuziastu satikšanās vieta un biosfēras rezervāts Urdaibai. Ekskursijas laikā atklājiet burvīgu Basku zemes piekrasti un apmeklējiet gleznainākās vietas.Šis vietas nevienu neatstās vienaldzīgu. Galvu reibinošas klinšu kraujas, apburošie zvejnieku ciematiņi ar unikālu gaisotni, kas glabā viduslaiku arhitektūras dārgumus.Lai gan Gipuskojas province ir mazākais Basku Zemes reģions, tas tiek uzskatīts par basku kultūras centru.

Atgriešanās viesnīcā.

 

7. diena

Brokastis viesnīcā. Atpūta Atlantijas piekrastē, Biaricā. Biarica, viens no slavenākajiem Eiropas kūrortiem, atrodas Atlantijas okeāna Francijas piekrastē, dažu desmitu kilometru attālumā no Spānijas. Jau izsenis Biarica ir slavena ar savu viesmīlību un augsto dzīves līmeni. Kopš XIX gs. vidus uz šejieni brauc Eiropas dižciltīgo ģimeņu pārstāvji un turīgākie pasaules iedzīvotāji, šodien jūs pievienosieties viņu pulkam. Ceļš uz viesnīcu pie Bordo pilsētas.

Nakšņošana viesnīcā.

 

8. diena

Brokastis viesnīcā. Brauciens uz Overņu. Izdzisušo vulkānu zeme. Šodien tūristu vilcienā dosimies uz slavenāko Francijas izdzisušo vulkānu - Pijdedoms (Puy de Dome, 1465m). Vulkāns atrodas 15 km uz rietumiem no Klermonferānas (Clermont-Ferrand), un ir viens no galvenajiem Francijas dabas objektiem. No Pijdedoms vulkāna paveras skats uz 80 de Puy kalnu grēdas vulkāniem, labos laikapstākļos no kalna virsotnes var redzēt slaveno Monblānu (Mont Blanc). Virsotnē ir izstāžu halle ar interaktīvo zonu ar 3D kalnu attēliem. Pastāvīga ekspozīcija veltīta leģendām par vulkāniem, šīs unikālas ainavas pētniecībai un saglabāšanai. Šeit ir arī restorāns ar panorāmas skatu. Labos laikapstākļos gaisā virs Pijdedomu planē desmitiem paraplanieru.

Ceļš uz viesnīcu.

 

9. diena

Brokastis viesnīcā. Tranzīts caur Vāciju. Ierašanās jaukajā un romantiskajā, pasaulslavenajā Bādenē. Apskates ekskursija ar tramvaju: slavenās Karakallas termas, kūrortmāja, kazino, teātris, slavenā Lihtentāles aleja. Brīvais laiks. Brauciens uz viesnīcu Polijā.

 

10. diena

Brokastis viesnīcā. Ceļš uz Rīgu. Tranzīts caur Poliju, Lietuvu un Latviju.

Ierašanās laiks Rīgā ir atkarīgs no ceļa apstākļiem, aptuveni - pusnakts.Ceļojuma cenā ietilpst:

- Visas izbraukuma ekskursijas;

- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris), ceļu nodokļi, autostāvvietas;

- Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);

- Grupas vadītāja pakalpojumi;

 

Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”:

- Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem - 5 € (līdz 65 gadiem) / 10 € (65+);

- Dievnama patversme - 11.50 €;

- Funiekulieris San Sebastjanā- 3.75 €;

- Funiekulieris Le Pju de Dom kalnā - 15.10 €;

- Ekskursijas vilceniņš Badenē - 7.50 €

- Austiņas – 10€

Lasīt pilnu aprakstu...
Pieprasiet savu paketi jau tagad, ātri, ērti, izdevīgi, maksājot tikai pēc rezervācijas apstiprināšanas!
Datums no/lidz Dienas Cena
07.07.2020
16.07.2020
10 d. 555 € pieprasīt

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums, uzrakstiet mums, mēs piemeklēsim īsto!