×

Jums ir jautājumi par mūsu jauno mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

SPĀNIJA MANOS SAPŅOS

Spānija
cena par ceļojumu
cena par personu
 

Maršruts

HEIDELBERGA – PONT DU GARD - KOSTA BRAVA – „SPĀŅU VAKARS” – BARSELONA – FIGERASA – ŽIRONA – BESALU - MONSERRATAS KLOSTERIS – ANDORA - NARBONNA – VIRCBURGA

Apraksts

1.diena.  “Pretī jauniem iespaidiem…”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Polija. Nakts 3* viesnīcā Legnicas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

2.diena. "Nekāras upes krastā...”
Brokastis*. Brauciens līdz Vācijas pilsētai - Heidelbergai. Iepazīšanās ar pilsētu, kura atrodas Nekāras upes krastos, un tā ir viena no skaistakajām Vācijas pilsētām. Pastaigas laikā redzēsim Svēta Gara baznīcu, ar Neptūna strūklaku rotāto tirgus laukumu, iespaidīgo Nekāras tiltu ar deviņām arkām. Nakts 2* viesnīcā Milūzas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

3.diena. „Muzejs zem atklātām debesīm…”
Brokastis*. Laiks ceļā. Francija. Pont du Gard – slavenā romiešu akvedukta apskate, kurš mūsdienās ir visaugstākais (50m), kā mūsdienu 16 stāvu ēka! Šis trīslīmeņu akvedukts, būvēts no seštonnīgiem akmens bluķiem, senatnē nodrošināja 50 tūkstoš iedzīvotāju pilsētu ar 400 litrim ūdens uz katru iedzīvotāju. Pont du Gard, kas ir attēlots uz 5 Euro banknotes, piegādāja ūdeni Nīmai līdz pat 18.gs. vidum. Brauciens līdz Spānijai. Kosta Brava piekraste. Nakts 3* viesnīcā Kosta Brava piekrastē. Ierašanās viesnīcā.

4.diena. „Katalonijas pērle Barselona. Tā ir jāredz!..”
Brokastis*. Pēcpusdienā piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 50 €) uz Barselonu. Laiks ceļā. Barselona – pati skaistākā un pati „eiropeiskākā” Spānijas pilsēta, Katalonijas galvaspilsēta, lielākā Vidusjūras osta. Barselonas iedzīvotājiem ir mākslas un mūzikas cienītāju slava, par ko liecina pilsētas neskaitāmie muzeji, galerijas, pieminekļi un koncerti. Ekskursija pa Barselonu: Antonio Gaudi šedevrs - Svētas Ģimenes katedrāle, Kristofora Nacionālā pils, Kolumba piemineklis, Spānijas laukums, nami Grasia bulvārī, Montžuikas kalns un Olimpiskais stadions. Barselona ir pilsēta, kurā ir patīkami būt. Ļoti spāniska un vienlaikus ļoti kosmopolītiska. Barselona ir sena, bagāta ar kultūras tradīcijām un arhitektūras pieminekļiem pilsēta, kurā īpaši izceļas Gotiskais kvartāls ar seno katedrāli. Brīvais laiks pilsētā. Šodien Barselona ir pilsēta, kurā ir viss. Pludmales un kalni, savi „Elizejas lauki" - Passageo Gracia, šarmanta viduslaiku vecpilsēta Barri Gotica ar maziem krodziņiem, veikaliņiem un vieglu dienvidniecisku haosu. Mēs piedāvājam apmeklēt Flamenko izrādi, kur varēsiet izjust Spānijas dvēseli un raksturu, mīlestību un kaisli, ugunīgajās flamenko dejās. Noslēgumā iespaidīgs muzikālo strūklaku un gaismas šovs Spānijas laukumā. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā Kosta Brava piekrastē.

5.diena. „Patiesais Katalonijas gars slēpjas mazpilsētu labirintos...”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 40 €) uz Katalonijas mazpilsētām – Figerasu, Žironu, Besalu. Figerasas apmeklējums– Salvadora Dalī dzimtene. Teatro Museo Dali apmeklējums. Teatro Museo Dali ir apmeklētākais muzejs Spānijā pēc Prado – neaizmirstama vieta, kura iekārtota vecajā pilsētas teātrī. Muzeju veidoja pēc Salvadora Dalī ieceres un viņa vadībā. Muzeja 24 zālēs apskatāmas slavenā mākslinieka grafikas, skulptūras, grāmatu ilustrācijas, plakāti un gleznas. Besalu - muzejs zem klajas debess.Vieta, kur laika ritums it kā apstājies viduslaikos.Gleznainās apkārtējās ainavas un vēstures elpas vilināti ik gadu šo vietu apmeklē daudz tūristu. Pastaiga pa noslēpumainās pilsētiņas šaurajām ieliņām Jums sagādās daudz patīkamu mirkļu. Žirona - Spānijas bagātākās provinces galvaspilsēta. Pastaigā pa pilsētu baudīsim pasteļtoņu namus Oņaras upes krastos, pilsētas cēlo katedrāli, rosīgos veikaliņus un kafejnīcas. Atgriešanās kūrortā. Brīvs laiks kūrortā. Nakts 3* viesnīcā Kosta Brava piekrastē. Ierašanās viesnīcā.

6.diena.  “Andora – rotaļu valstības skavās.”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 50 €) uz Andoru. Andora – rotaļu valstība, dzestrs kalnu gaiss, tīrība un rūpība visos sīkumos, beznodokļu zeme, “vēja vārti”. Andora la Velja - valsts galvaspilsēta. Vecpilsētas apskate: Casa de la Vall (Parlamenta ēka), kas celta 1580. gadā, Placa la Poble (liels parks, kurā atrodas Teātra un Mūzikas Akadēmija), Sant. Esteve baznīca... Andoras galvaspilsēta, kas atrodas 1029 metrus virs jūras līmeņa, ir viena no augstākajām pilsētām pasaulē. Izbaudīsim to! ...un, protams, iepirkšanās. Neskaitāmi veikali ar beznodokļa precēm. Atgriešanās kūrortā. Brīvs laiks kūrortā. Nakts 3* viesnīcā Kosta Brava piekrastē. Ierašanās viesnīcā.

7.diena.  „Monserrata – Katalonijas svētums...” 
Brokastis*. No rīta brīvs laiks kūrortā. Dienas otrajā pusē piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā „Monserrata – Katalonijas svētums” (par papildus samaksu 35 €). Montserratas klostera apmeklējums. Montserrata – graciozs „robotais kalnu” masīvs, kas pasaules slavenību ir ieguvis pateicoties klosterim, kura katedrāle pamatoti tiek dēvēta par skaistāko Eiropā, bet tā „sirds vietā” ir Monserata Melnā Dievmāte, ko ierodas pielūgt svētceļnieki no visas pasaules. Pastaigas pa kalnu takām un skatu laukumi, kas atklāj aizraujošus skatus. Atgriešanās Kosta Bravā. Nakts 3* viesnīcā Kosta Brava piekrastē.

8.diena.  „Francijas nostaļģija.”
Brokastis*. Ceļš pa gleznaino piejūras piekrasti uz saulaināko Francijas reģionu – Languedoc - Roussillou. Laiks ceļā. Narbonna. Neliela pastaiga pa pilsētu. Narbonnā, kur saglabājusies vēl daļa no senā romiešu ceļa, valda tipiski franciska atmosfēra: gracioza viduslaiku katedrāle, kuras celtniecības darbi netika īstenoti līdz galam, bet ir viena no augstākajām Francijā; iespaidīga pils, neskaitāmas kolorītas kafejnīcas un krāšņi ziedi gleznainā kanāla krastos. Langedoka ir izcils vīna reģions, arī ,,siera karaļa” Rokfora dzimtene. No šīs puses nāk visā pasaulē atzīti vermuti un minerālūdeņi, bet īpaši gardas ir šīs puses jūras veltes un zivju ēdieni. Laiks ceļā. Nakts viesnīcā 2* Milūzas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

9.diena.  „Vircburga – baroka šedevrs...”
Brokastis*. Brauciens līdz Vācijas pilsētai - Vircburgai. Vircburga – neliela pilsētiņa Vācijas centrā, gleznainajā Bavārijā. XVIII gs. bīskapu rezidences vieta, īstā franku vīnu dzimtene. Pastaiga pa šaurām ieliņām, kuras ieskauj ēkas, kas saglabājušas īstenu viduslaiku garu, no pilsētas Rātsnama un Sv. Kiliana katedrāles līdz Vircburgas bīskapu rezidencei, kas pēc savas graciozitātes neatpaliek no Šēnbrunas vai Versaļas. Pilsētu ieskauj harmoniska un mierpilna atmosfēra. Laiks ceļā. Nakts Polijas teritorijā, 3* viesnīcā Legnicas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

10.diena. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem!..”
Brokastis*. Polija. Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība:
• Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
• Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
• brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)
• transporta un ceļa izdevumi,
• nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
• brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),
• grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi:
• piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 200
• piemaksa par papildvietu autobusā € 150
• ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
• pilsētas sabiedriskais transports
• AAS "BALTA'' medicīniskā apdrošināšana 9 € (65 - 69 gadu vecumā 18 €; 70 – 75 gadu vecumā 27 € ). 

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija uz Barselonu 50 €; Izbraukuma ekskursija uz Figerasu, Žironu, Besalu 40 €; Izbraukuma ekskursija uz Monserratu 35 €, Izbraukuma ekskursija uz Andoru 50 €. Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 175 €.
IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 155 €, bērniem līdz 14g. 130 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.

*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Pont du Gard 8.50 €; Jūras muzejs Barselonā 20 €; Salvadora Dali muzejs 14 €; „Spāņu vakars”~ 65 €;
2018. gada izmaksas

Atcerieties, ka...

• Pirms ceļojuma uz Jūsu noradīto e-pastu tiks nosūtīts ceļojuma dokuments (vaučers) ar visu nepieciešamo informāciju par ceļojumu (autobusa numurs, grupas vadītāja tālruņa numurs un praktiskie ieteikumi).
• Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
• Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30.
• Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
• Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
• Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
• Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
• Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:
• LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
• Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
• Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.
Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 605533248, AAS "BALTA"
Lasīt pilnu aprakstu...
Pieprasiet savu paketi jau tagad, ātri, ērti, izdevīgi, maksājot tikai pēc rezervācijas apstiprināšanas!

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums, uzrakstiet mums, mēs piemeklēsim īsto!