×

Jums ir jautājumi par mūsu jauno mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

Uz Barselonas svētkiem - La Merce

Spānija
sep. 2020
cena par ceļojumu
cena par personu
 

Maršruts

Rotenburga pie Tauberes - Peruža - Barselona -veloekskursija Barselonā - La Merse svētki -Žirona un«Troņu spēles» - kruīzā gar Kosta Brava piekrasti - degustācija -Bruņinieku turnīrs un Spāņu flamenko vakars - Koljūra - Freiburga Breisgava (Freiburg im Breisgau)

Apraksts

1. diena

Izbraukšana no Rīgas. Tranzīts caur Latviju, Lietuvu un Poliju.

Nakšņošana viesnīcā pie Lietuvas un Polijas robežas.

 

2. diena

Brokastis viesnīcā. Pārbrauciens caur Vācijas federālajām zemēm (Saksija, Bavārija) uz romantisko Rotenburgu pie Tauberes. Mūsu pastaiga sāksies pie cietokšņa mūra. Dosimies pastaigā uz turieni, kur senos laikos staigāja pilsētas sargi, iesim caur gleznainajām ieliņām, ieraudzīsim brīnišķīgu Svētā Jēkaba baznīcu, kur vienā no Vācijas skaistākajiem altāriem, tā vēsta teika, glabājas trīs pilieni Jēzus asins, un iziesim tirgus laukumā. Rotenburga pie Tauberes ir pilsēta, kur Ziemassvētku gaisotne valda 365 dienas gadā. Apmeklēsim Ziemassvētku muzeju, kur eksponēta lielākā eglīšu rotājumu kolekcija. Izbaudot stāstus par Ziemassvētkiem, ir jāpadomā par kārtīgu maltīti. Pilsētas centrā atrodas kafejnīcas, kur obligāti jānogaršo slavenais kārums «Rotenburgas sniega bumbas». «Sniega bumbas» gatavo no smilšu miklas, to sagriež strīpās, no tām taisa bumbiņu un pārklāj ar cukura pūderi, gatavais kārums tiešām izskatās pēc sniega bumbām. Kādreiz šo desertu pasniedza lielajos svētkos, taču šodien gardums pieejams jebkurā brīdī. Turklāt sniega bumbas var būt pārklātas ar šokolādi vai pildīts ar vāciešu iecienīto marcipānu. Brīvajā laikā varēsiet apmeklēt kriminālistikas muzeju, kur piedāvāts aplūkot noziegumu un sodu vēsturi no viduslaikiem līdz 19.gadsimtam.

Pārbrauciens uz viesnīcu Francijā. Nakts viesnīcā.

 

3. diena

Brokastis viesnīcā. Brauciens caur Franciju, līdz Peružas pilsētai. Kalna galā uzbūvēta Peruža ir tipiska viduslaiku pilsēta. Šeit nekad nevaldīja seniori, bet gan iedzīvotāji, kuri iztiku pelnīja ar aušanas arodu un kultūras nodarbēm. Pilsētā nav greznu pieminekļu, taču aplūkojams neatkārtojams arhitektūras ansamblis: patriciešu mājas un pieticīgie amatnieku mitekļi, kuri piešķir ielām gleznainu izskatu. Peružas viduslaiku ielas daudzkārt kļuva par filmēšanas laukumu, šeit, piemēram, tika filmēta viena no «Trīs musketieru» ekranizācijam un 1952.gada «Fanfans tulpe» filma, kur galvenās lomas atveidoja Džina Lolobridžida un Žerārs Fīlips.

Nakšņošana viesnīcā Spānijā (Katalonija).

 

4. diena

Brokastis viesnīcā. Atpūta piekrastē vai ekskursija uz Barselonu. Pilsētas apskates ekskursija ar autobusu un kājām. Svētās Ģimenes baznīca, triumfa arka, Pikaso prospekts, vecā osta, Kolumba piemineklis, Grasija prospekts, A.Gaudi ēkas, Spānijas laukums, katedrāle. Ekskursija Barselonā noslēgsies slavenajā Bokerijas tirgū, kur iespējams iegādāties visdažādākos gardumus. kur iespējams nogaršot un iegādāties visdažādākos gardumus - no jūras veltēm līdz eksotiskajiem augļiem.

Dienas otrajā pusē velopastaiga Berselonā. Pateicoties brīvībai un ērtībai, ko sniedz braukšana ar divriteni, iegūsiet unikālus iespaidus un apmeklēsiet neaizmirstamas Barselonas vietas. Barselona ir viena no Eiropas labākajām pilsētām velopastaigām. Praktiski katrā ielā ir veloceliņš. kopā izbrauksim no Katalonijas laukuma līdz Triumfa arkai, caur Citadeles parku nokļūsim vecajā ostā un pa pilsētas slavenāko La Rambla ielu atgriezīsimies Katalonijas laukumā.

Atgriešanās viesnīcā.

5. diena

Brokastis viesnīcā. Dienu veltīsim pludmales atpūtai Lloret de Mar kūrortpilsētā. Pilsētā piedāvātas visas izklaides, ko sagaida tūristi. Dienu var pavadīt pludmalē, var doties kruīzā gar Costa Brava piekrasti vai pavadīt dienu Katalonijas lielākajā akvaparkā Water world.

Vakarā redzēsiet fascinējošu priekšnesumu. Bruņinieku turnīrs ar vakariņām un kaislīga spāņu flamenko deja. Spāņu flamenko vakars. Klusumu izjauc čigānu ģitāra… Tā raud par neiespējamu mīlu zem Andalūzijas debesīm. Dziedātājas aizlūzusī balsī jūtamas tūkstošiem izlietas asaras par mīlestību un atriebību. Dejotajs liek roku uz dziedātājas gurniem… bez vārdiem, vien kustības, papēžu klaudzoņa, tikai deja… Kustību ritmā dzirdāmi solījumi, raudas, elpa un lūgšanas. Tas ir kas vairāk par izrādi. Tā ir dejā iemiesojusies māksla. Tā ir leģenda un maģija…

Nakts viesnīcā.

 

6. diena

Brokastis viesnīcā. Pludmales atpūta vai brauciens uz galvenajiem Barselonas svētkiem La Mercè. La Mercè festivāls ilgst vairāk nekā nedēļu, svētku kulminācija - no 21. līdz 24. septembrim. Šajās dienās jūs redzēsiet Katalonijas svētku tradicionālos atribūtus: milžu gājienus un dejas, cilvēku torņus, ugunsskrējienus, sardanas deju. Pilsētas ielās notiks dažādi koncerti un teātra izrādes. Turklāt programmā iekļautas visdažādākās izklaides - piemēram, lāzeršovs uz mērijas ēkas fasādes un svētku salūti. Obligāti nogaršojiet koku - īpašu pīrāgu, ko cep katros pilsētas svētkos, to varēs iegādāties jebkurā konditorejā.

Atgriešanās viesnīcā.

 

7. diena

Brokastis viesnīcā. Atpūta piekrastē vai ekskursija uz Žironu. Ekskursija amerikāņu seriāla «Troņa spēļu» faniem un ne tikai. Apmeklēsim vienu no Katalonijas skaistākajām pilīm - Svētās Florentīnas pili un Žironas pilsētu, kur saglabājās viduslaiku burvību. Redzēsiet to Kataloniju, kas piesaistīja kinematogrāfijas pārstāvjus un tika izvēlēta seriāla 6.sezonas filmēšanai. Amerikāņu sāga kļūs par mūsu ceļa orientieri, bet apkaimes vietu reālā vēsture kļūs par pastaigas mērķi. Ceļojuma laikā: iesim gar Žironas pilsētas cietokšņa mūriem, redzēsim Žironas katedrāli un Svētā Fēliksa (San Feliu) baznīcu, iziesim caur ebreju kvartāla šaurajām ieliņām, ielūkosimies vairākās tirdzniecības bodē, iesim pār Gustava Eifeļa tiltu. Ekskursija ļaus ieraudzīt Katalonijas provinces nesteidzīgu dzīvi, tādu, kādu to pazīst vietējie iedzīvotāji un tas viss aizraujošo ainavu un arhitektūras greznības ielenkumā. Atpakaļceļā apmeklēsim WINE PALACE, kur degustēsim spāņu vīnus un citus Spānijas tradicionālus gardumus.

Atgriešanās viesnīcā.

 

8. diena

Brokastis viesnīcā. Izbraucam no Spānijas un atgriežamies Francijā. Koljūras pilsēta, kur kādreiz dzīvoja zvejnieki. Lai laivas būtu redzamas uz viļņa pat vētras laikā, tās krāsoja spilgtās krāsās. Krāsas pārpalikumus izmantoja jumtiem un logu rāmjiem. Tādējādi pragmatisms radīja pasakainu pilsētu, un šķiet, ka šeit strādājis talantīgs arhitekts. Senais cietoksnis-forts, viduslaiku pils kalna galā, pulksteņtornis virs jūras. Tas viss līdzinās dekorācijām. Šajā pilsētā radīja Anrī Matiss un Andrē Derēns. Kafejnīcas sienas, kurai kaimiņos atradās Matisa darbnīca, rotā viņa gleznas. Ar saviem darbiem mākslinieks maksāja par pusdienām. Zaļie pauguri, spilgtā saule, zilās debesis, dzidrā jūra. Skaistās, apbrīnojamās apkārtējās vides nesteidzīga, mierīga un noslēgtā gaisotne…

Brauciens uz viesnīcu Elzasā. Nakts viesnīcā.

 

9. diena

Brokastis viesnīcā. Vācija. Freiburga Breisgavā (Freiburg im Breisgau). Gājēju ekskursijā pa seno Freiburgu, varēsiet ne vien izbaudīt viduslaiku pilsētas daili, bet arī iepazīt tās vēsturi un mūsdienīgumu. Pilsētai ar tūkstošgadu seno vēsturi, kas atrodas triju valstu - Vācijas, Šveices un Francijas - krustpunktā, ir ko pavēstīt.

Brauciens uz viesnīcu Polijā.

 

10. diena

Brokastis viesnīcā. Ceļš uz Rīgu. Tranzīts caur Poliju, Lietuvu un Latviju.

Ierašanās laiks Rīgā ir atkarīgs no ceļa apstākļiem, aptuvenais laiks - pusnakts.

 

Ceļojuma cenā ietilpst:

- Visas izbraukuma ekskursijas;

- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris), ceļu nodokļi, autostāvvietas;

- Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);

- Grupas vadītāja pakalpojumi;

 

Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”:

- Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem - 5 € (līdz 65 gadiem) / 10 € (65+);

- Ziemassvētku muzejs - 4 €;

- Velosipēdu īre Barselonā - 10 €;

- Brauciens ar kūģi pa Vidusjūru - 20 €;

- Akvaparks Water world - 33 €;

- Bruņinieku turnīrs un Flamenko vakars ar vakariņam - 60 €

- Austiņas – 10€

Lasīt pilnu aprakstu...
Pieprasiet savu paketi jau tagad, ātri, ērti, izdevīgi, maksājot tikai pēc rezervācijas apstiprināšanas!
Datums no/lidz Dienas Cena
19.09.2020
28.09.2020
10 d. 524 € pieprasīt

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums, uzrakstiet mums, mēs piemeklēsim īsto!