×

Jums ir jautājumi par mūsu jauno mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

Eiropas alus laime

Vācija
sep. 2020
cena par ceļojumu
cena par personu
 

Maršruts

Praga - mazas alus darītāvas Pragā - alusdarītāva Pilsner Urquell - Pilzene - Bavārija - Minhene - Hofrbrojhausa - alusdarītāva Kuhlbauera - Veltenburga - Šnaide Vaiss - Bamberga - kūpinats alus

Apraksts

1. diena

Izbraukšana no Rīgas. Tranzīts caur Latviju, Lietuvu un Poliju.

Nakts viesnīcā pie Čehijas un Polijas robežas.

 

2. diena

Brokastis viesnīcā. Pārbrauciens uz Prāgu. Gājēju ekskursija Alus Prāgā. Ceļā ieiesim «nozīmīgākajās» un interesantākajās alus iestādēs, kur degustēsim vairākas alus šķirnes. Kur var nogaršot labāko nefiltrēto alu? Kur meklēt slavenāko tumšo alus šķirni? Iemācīsim Jūs orientēties Prāgas alus kartē un katrā iestādē stāstīsim par tās firmas dzērienu. Pēc ekskursijas varēsiet apmeklēt iestādi, kas patiks visvairāk! Vakars Prāgā.

Nakts viesnīcā netālu no Prāgas.

 

3. diena

Brokastis viesnīcā. Izbraucām no Prāgas uz «Cehijas alus galvaspilsētu. Pilsner Urquell rūpnīcas apmeklējums vai brīvais laiks Plzeņas pilsētā. Pēc rūpnīcas apmeklējuma turpināsim ceļojumu uz Vāciju. Bavārijas federālā zeme un tās alus galvaspilsēta Minhene. Apmeklēsim pasaules lielāko alus dārzu. Šeit varēsiet plašāk uzzināt par alus kultūru, izbaudīt vācu viesmīlību un draudzīgumu, izjust svētku un prieka gaisotni. Nogaršosiet Minhenes labākās alus šķirnes - gaišo un tumšo, uzkodot ar Bavārijas cīsiņam «Weißwurst» un krāsnī ceptu cūkas stilbiņu, Bavārijas mūzikas pavadījumā un pie lieliska servisa. Hofbräuhaus ir vieta, kuru iecienījuši gan tūristi, gan vietējie iedzīvotāji. Slavenāko prominenču vidū, kuri apmeklējuši Minhenes alus dārzu, ir ģeniālais komponists Amadejs Mocarts un Austrijas imperatore Bavārijas Elizabete, iestādi mēdza apmeklēt pat Hitlers.

Nakšņošana viesnīcā Minhenes rajonā.

 

4. diena

Brokastis viesnīcā. Interesantākā alus tūres daļa - Bavārijas alus darītavu alus restorāniņu apmeklēšana. Pietaupiet pacietību, spēkus, enerģiju, jo šodien nogaršosim daudz alus! Izbraucam no viesnīcas, lai dotos uz «apiņu zemi» Hallertau - apiņu audzēšanai labvēlīgākais reģions.

- KUCHLBAUER (Abensberga) - lieliskas garšas alus, kā arī apbrīnojama skaistuma alus ražošanas uzņēmuma muzejs (to projektējis pats Frederiks Hundertvasers).

- WELTENBURG (Veltenburga) - pasaules vecākā klostera alus darītava. Dibināšanas gads 1050 (!!) Pusstundas brauciens no Veltenburgas klostera uz Kelhaimu ar kuģīti pa Donavas upi, baudot alu: SCHNEIDER WEISSE (Kelhaima) - viens no Bavārijas labākajiem nefiltrētā alus ražošanas zīmoliem.

Atgriešanās viesnīcā.

 

5. diena

Brokastis viesnīcā. Turpinām iepazīt Bavārijas alus darītavas. Ekskursija Bambergā jeb «Frankonijas Romā». Pilsēta paliks atmiņā uz mūžu, kā Vācijas simbols, kas saglabājis tās pirmatnējo skaistumu. Turklāt, papildus arhitektūrai pilsētā var nobaudīt un iegādāties slaveno Bambergas kūpināto alu. Alus garšu nevar aprakstīt vārdos, tā ir neticami īpaša, ko tādu var nogaršot tikai Bambergā!

Nakšņošana viesnīcā Polijā.

 

6. diena

Brokastis viesnīcā. Ceļš uz Rīgu. Tranzīts caur Poliju, Lietuvu un Latviju.

Ierašanās laiks Rīgā ir atkarīgs no ceļa apstākļiem, aptuvenais laiks - pusnakts.

 

 

Ceļojuma cenā ietilpst:

- Visas izbraukuma ekskursijas;

- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris), ceļu nodokļi, autostāvvietas;

- Nakšņošana viesnīcās 2-3*. Nakšņošana 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);

- Grupas vadītāja pakalpojumi;

 

Papildus izmaksas:

- Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem - 5 € (līdz 65 gadiem) / 10 € (65+);

- Alus Pragā no 50 CZK;

- Alus darītāva Pilsner Urquell - 250 CZK;

- Alus darītāva Kuchelbauer - 12.50 €;

- Alus darītāva Weltenburg - 11.50 €;

- Donavas kruizs - 6.50 €

- Austiņas – 10€

Lasīt pilnu aprakstu...
Pieprasiet savu paketi jau tagad, ātri, ērti, izdevīgi, maksājot tikai pēc rezervācijas apstiprināšanas!
Datums no/lidz Dienas Cena
24.09.2020
29.09.2020
6 d. 354 € pieprasīt

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums, uzrakstiet mums, mēs piemeklēsim īsto!