×

Jums ir jautājumi par mūsu jauno mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

Eko ceļojums uz Bavāriju vai pastaiga ar skatu uz Cūgšpici

Vācija
jūl. 2020
cena par ceļojumu
cena par personu
 

Maršruts

Minhene - Velosipēdu pastaiga - pacēlājs Alpspitzban- Osterfelderkopf kalns - AlpspiX skatulaukums - Partnahklammas aiza - Bodenezers - Mērsburga -kruīzs pa ezeru - Mainau sala - Bad-Vershofenas termās - klinšu labirints Luisenburga

Apraksts

1. diena

Izbraukšana no Rīgas. Tranzīts caur Latviju, Lietuvu un Poliju.

Nakts viesnīcā pie Lietuvas un Polijas robežas.

 

2. diena

Brokastis viesnīcā. Pārbrauciens caur Vācijas federālajām zemēm (Saksonija, Bavārija) uz Minheni. Aicinām ieraudzīt netūristiskās Minhenes vērtības nesteidzīgas veloekskursijas laikā. Jūs gaida vietas ar īpašu atmosfēru, aizraujoši stāsti un interesanti fakti! Tiksimes vecpilsētas centrā un ar divriteņiem dosimies caur necilajām ielām uz skaistākajiem Minhenes kvartāliem. Ceļā uzzināsim par dažiem pilsētas objektiem, nokļūsim Anglijas dārza zaļajā oāzē, tad Izāras upes krastā. Maršrutā ieplānotas pieturas ar saistošajiem stāstiem par pilsētas īpatnībām. Daudzi no tiem nav zināmi pat Minhenes pamatiedzīvotājiem: senais akvedukts, ķīnas tornis, Grieķijas monoptieris, sērfinga vilnis, Miera eņģeļis, Prātera sala, kultūras pludmale. Mūsu velopiedzīvojumā atradīsies laiks arī gastronomiskajam pārtraukumam. Apmeklēsim Minhenes otro lielāko alus dārzu. Šeit tiek piedāvāti ēdieni gaļēdājiem vai veģetāriem, senās Minhenes alus darītavas alus un tradicionālie deserti. Par vietu, kur atpūsties un ieturētu maltīti, var izvēlēties arī neierastu hipsteru kafejnīcu. Interesanta vieta ar apbrīnojamu vēsturi! Veloekskursijas maršruts nav sarežģīts un būs pa spēkam ikvienam! Garums ap 10km, ierēķinot pieturas un pārtraukumus, ilgs 2 līdz 3 stundām. Šajā pastaigā Jūs atklāsiet netūristisko Minheni, un fotogrāfi noteikti atradīs pievilcīgus rakursus!

Vakarā pārbrauciens uz viesnīcu.

 

3. diena

Brokastis viesnīcā. Brauciens uz Vācijas lielāko kalnu Cūgšpici (Zugspitze). Ziemas mēnešos tūkstošiem slēpotāju un snovbordistu dodas uz šīs apkaimes sniegotajām nogāzēm. Pat ja neesat ekstrīma cienītājs vai nokļuvāt Bavārijā vasarā, tas nebūt nenozīmē, ka nav jādodas kalnos! Jādodas noteikti! Jo kalni ir skaisti vienmēr! Ar Alpspitzbahn pacēlāju nokļūsim virsotnē Osterfelderkopf, 2050 metru augstumā. Izeja no funikuliera vagoniņa ved tieši uz restorānu. Protams, var nekur tālāk arī neiet, bet iekārtoties restorāna terasē, elpot svaigo gaisu un priecāties par kalnu panorāmu. Taču vien pāris minūšu gājienā pa labi no pacēlāju stacijas esošais apskates laukums AlpspiX, kas uzstādīts virs bezdibeņa, tomēr jāapmeklē. No restorāna Hochalm iet ļoti ērts, plašs, laidens lejupceļš. Tā pārvarēšana būs pa spēkam gan maziem bērniem, gan pensionāriem, tas domāts arī ģimenēm ar bērnu ratiem. Tie, kas izvēlēsies pastaigu, pēc stundas ilga gājiena nonāks restorānā. Šeit Jums piedāvās tipiskus Bavārijas virtuves ēdienus un, protams, vairākas alus un vīna šķirnes. Pēc pusdienām restorānā, funikulierī atgriezīsimies pie autobusa.

Neilgs pārbrauciens pie viena no lieliskākajiem Garmišpartenkirhenes apkaimes dabas objektiem - Partnahklamm aizas. Aiza ir ap 700 metriem gara, augstākā klints ir 86 metrus augsta. Caur aizu tek Partnahas upe, kura līdz XIX gadsimtam tika izmantota koku pludināšanai. Pastaiga pa aizu.

Nakts viesnīcā.

 

 4. diena

Brokastis viesnīcā. Dosimies pie liela Alpu ezera - Bodenezera (Bodensee), kas atrodas uz Austrijas, Vācijas un Šveices robežas. Ezera apkaime tiek uzskatīts par vienu no skaistākajiem Vācijas reģioniem.

Mūs gaida gājēju ekskursija uz seno piekrastes pilsētiņu Mērsburgu. No pilsētas ar kuģīti dosimies uz Mainau salu. Jūnija vidus ir rožu ziedēšanas laiks, parkā ir vairāk nekā 1000 rožu šķirņu. Ziedu jūra, strūklakas un statujas, paviljoni ar tropiskajiem tauriņiem, figūras no ziediem un augiem padara to par vienu no Eiropas apmeklētākajiem parkiem.

Atpūta Bad-Vershofenas termās - neatņemama kūrortu medicīnas sastāvdaļa. Komplekss no astoņiem baseiniem 5 tūkst. kv.m platībā, ko klāj stikla kupols, rada Dienvidu jūru gaisotni. Ūdens ar augstu fluora, joda un sāļu saturu mazina hroniskās locītavu sāpes, novērš asinsrites sistēmas traucējumus.

Nakts viesnīcā.

 

5. diena

Brokastis viesnīcā. Bavārijas ziemeļos atrodas unikāls klinšu labirints - milzīgie dažādas formas laukakmeņi, sūnas, priedes, koki, kas aug uz akmeņiem. Atklājiet Luizenburgas klinšu labirintu, granīta jūru, kuru veido milzīgi bloki, alas un aizas.

Ceļš uz viesnīcu.

 

6. diena

Brokastis viesnīcā. Ceļš uz Rīgu. Tranzīts caur Poliju, Lietuvu un Latviju.

Ierašanās laiks Rīgā ir atkarīgs no ceļa apstākļiem, aptuvenais laiks - pusnakts.

 

 

Ceļojuma cenā ietilpst:

- Visas izbraukuma ekskursijas;

- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris), ceļu nodokļi, autostāvvietas;

- Nakšņošana viesnīcās 2-3*. Nakšņošana 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);

- Grupas vadītāja pakalpojumi;

 

Papildus izmaksas:

- Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem - 5 € (līdz 65 gadiem) / 10 € (65+);

- Velosipēdu īrē Minhinē - 15 € / 3h;

- Alpšpicbana pacēlajs - 18 €;

- Partnahklamas aiza - 5 €;

- Bodenas ezera kruizs- 18 € / 2.5h;

- Bad Verishofena termas - 17 € / 2h;

- Klinšu labirints Luizinburgā - 5 €

Lasīt pilnu aprakstu...
Pieprasiet savu paketi jau tagad, ātri, ērti, izdevīgi, maksājot tikai pēc rezervācijas apstiprināšanas!
Datums no/lidz Dienas Cena
25.07.2020
30.07.2020
6 d. 355 € pieprasīt

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums, uzrakstiet mums, mēs piemeklēsim īsto!