×

Jums ir jautājumi par mūsu jauno mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

Pasaku ceļš

Vācija
okt. 2020
cena par ceļojumu
cena par personu
 

Maršruts

Marienburgas pils - Bodenverdene - Hamelna - Brēmene - Harca -Goslārā - Kvedlinburgā - izklaides komplekss Heide parks

Apraksts

1. diena

Izbraukšana no Rīgas. Tranzīts caur Latviju, Lietuvu un Poliju.

Nakšņošana viesnīcā pie Vācijas un Polijas robežas.

 

2. diena

Brokastis viesnīcā. “Vācu pasaku pēdās”. Romantiskas «Dusošās skaistules pils» MARIENBURG apskate. Negotikas stila pils ir Hannoveres karaļa Georga V dāvana sievai karalienei Marijai.

Ceļojums uz slavenā fantazētāja barona Minhauzena dzimteni, uz BODENVERDENI, kur apskatīsim Minhauzenu māju un baronam veltītus pieminekļus.

Ekskursija uz HAMELNU - pilsēta, kur radās slavena Vācijas pasaka par žurku ķērāju. Brāļu Grimmu pasakas žurkulēni rādīs ceļu un vedīs uz pilsētas populārākajām vietām. Hamelna ir arī Vēzeres renesanses pilsēta, arhitektūras stils, kas radies Vēzeres upes krastos. Ceļš uz viesnīcu.

Nakšņošana viesnīcā.

 

3. diena

Brokastis viesnīcā. Ekskursija uz Brēmeni - Brēmenes muzikantu dzimteni. Apskates ekskursija pilsētā: Brēmenes muzikantu piemineklis, tirgus laukums, Brēmenes rātsnams (UNESCO objekts), Rolanda piemineklis, Böttcherstraße ielas kvartāls, Vēzeres krastmala, Šnora (Schnoor) kvartāls, kur mājas atrodas tik tuvu viena otrai, šķiet, ka tās ir uzvērtas uz diega.

Brīvais laiks. Atgriešanās viesnīcā.

 

4. diena

Brokastis viesnīcā. Ekskursija uz teiksmaino Harcu, «kalnu valstību», te var satikt Sarkagalvīti, Runci zābakos, Sniegbaltīti, redzēt Dusošās skaistules pili. Ekskursija Goslārā un Kvedlinburgā.

Goslāra ir sena impērijas pilsēta ar viduslaiku pili, Harcas «pērli», kur saglabājās Heinriha III rezidence - Kaizerpfalca (Keiserpfalz) un daudzas fahverka ēkas, kuras rotā smalki kokgriezumi. Burvīga vieta. Staigājot pilsētas ielās, nepamet sajūta, ka esi pasakā…

Brauciens uz Kvedlinburgu (iekļauts UNESCO mantojuma sarakstā) kas ir apbrīnojama amatnieku pilsēta. Kāpnes, vārtiņi, šauras ieliņas, viduslaiku pils, fahverka mājas, kuras, šķiet, pastāv ārpus laika.

Nakšņošana viesnīcā.

 

5. diena

Brokastis viesnīcā. Brauciens uz Heides parku (Heide Park). Šīs izklaides komplekss atrodas Zoltavas (Soltau) apkaimē. Apmeklētāju ērtībai parka teritorijā kursē Heide Park ekspresis, kā arī darbojas divi pazemes viensliežu dzelzceļi. Izklaides parkam ir četras zonas - Pirātu līcis, Aizmirstā valsts, Transilvānija un Mežonīgie Rietumi. Ekstrēmo sporta veidu cienītājiem iepatiksies Heide Park Zoltavā - parkā ir daudz amerikāņu kalniņu. Katra atrakcija ir īpaša. Tiem, kuri riskēs izbraukt Limit kalniņu, nāksies piedzīvot trīs «nāves cilpas». Tikpat ekstremāla ir Big Loop, neskatoties uz to, ka atrakcijai ir tikai divas cilpas pēc kārtas, būs jāpārvar pāris garas spirāles. Krake un Scream ir ļoti populāri “adrenalīna” izklaižu cienītāju vidū. Pašus mazākos iepriecinās cūciņa Peppa un labsirdīgs pūķis. Nakšņošana viesnīcā Polijā.

6. diena

Brokastis viesnīcā. Ceļš uz Rīgu. Tranzīts caur Poliju, Lietuvu un Latviju.

Ierašanās laiks Rīgā ir atkarīgs no ceļa apstākļiem, aptuvenais laiks - pusnakts.

 

 

Ceļojuma cenā ietilpst:

- Visas izbraukuma ekskursijas;

- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris), ceļu nodokļi, autostāvvietas;

- Nakšņošana viesnīcās 2-3*. Nakšņošana 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);

- Grupas vadītāja pakalpojumi;

 

Papildus izmaksas:

- Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem - 5 € (līdz 65 gadiem) / 10 € (65+);

- Marienburgas pils - 9 €;

- Heide Park - 40 €

Lasīt pilnu aprakstu...
Pieprasiet savu paketi jau tagad, ātri, ērti, izdevīgi, maksājot tikai pēc rezervācijas apstiprināšanas!
Datums no/lidz Dienas Cena
17.10.2020
22.10.2020
6 d. 314 € pieprasīt

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums, uzrakstiet mums, mēs piemeklēsim īsto!