×

Jums ir jautājumi par mūsu jauno mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

Indoķīnas ceļos Vjetnama, Laosa un Kambodža

Vjetnama, Laosa, Kambodža
cena par ceļojumu
cena par personu
 

Maršruts

Hanoja – Mai Chau – Ninh Binh – Halongas līcis – Luang Prabang – Siem Reap – Saigona – Mekongas kruīzs – Vung Tau

Apraksts

1. DIENA, PIEKTDIENA, 13.03. 
RĪGA – STAMBULA – HANOJA

10:15 pulcēšanās Rīgas lidostā,
lidojums 12:15 Rīga – Stambula 16:15, iespējama ekskursija pa Stambulu un vēlāk 02:55 lidojums Stambula – Hanoja.

2. DIENA, SESTDIENA, 14.03. HANOJA

Ierašanās mūsdienu Vjetnamas galvaspilsētā Hanojā, kas kādreiz bijusi Ziemeļvjetnamas daļa. Hanojā ir saglabājušies vēstures muzeji kā arī neskaitāmi tempļi. Brauciens uz viesnīcu un pirmās vakariņas. Nakts viesnīcā Hanojā.  

3. DIENA, SVĒTDIENA, 15.03.  HANOJA – MAI CHAU  

No rīta ceļosim uz Mai Chau – DzaoMuong and Tai kalnu tautību apdzīvotu ieleju. Iepazīsim tuvējo apkārtni, tās iedzīvotājus ar tradīcijām un baudīsim ainavas. Apmeklēsim etnisko iedzīvotāju apdzīvotos ciematus. Pusdienas un vakariņas pēc vietējām ieradumiem. Nakts lodge tipa naktsmītnē Mai Chau.

4. DIENA, PIRMDIENA, 16.03. MAI CHAU – NINH BINH

Pēc brokastīm turpināsim ceļojumu pa ciematiem līdz pat rīsu laukiem, kas iegūluši Ninh Binh blakus esošās upes krastos. Apmeklēsim pilsētā pazīstamu templi un pēc tā sēdīsimies laivā ar kuru brauksim pa kanālu, vērojot klintis. Šī vieta tiek dēvēta par Halongas līci uz sauszemes. Nakts viesnīcā Ninh Binh.

5. DIENA, OTRDIENA, 17.03. NINH BINH  HALONGAS LĪCIS

Pārbrauciens uz Halongas līci, kas atrodas pie Dienvidķīnas jūras. Tā ir Vjetnamas vīzitkarte, dabas ainava ar 2000 kaļķakmens salām, kas izkaisītas zilajos ūdeņos. Halongas līcis ir iekļauts UNESCO pasaules dabas mantojuma sarakstā. Lielākā daļa salu ir neapdzīvotas un tās grezno grotas, alas un pludmales. Izbrauksim ar kuģi pa tuvējo apkārtni un iepazīsim šīs salas tuvāk. Nakts viesnīcā Halongā.

6. DIENA, TREŠDIENA, 18.03. HALONGAS LĪCIS  HANOJA – LUANG PRABANG

Šodien ceļosim uz Vjetnamas galvaspilsētu Hanoju kur sākām mūsu ceļojumu. No ārpus apskatīsim Hošimina mauzoleju un piestāsim pie Literatūras tempļa, kas pazīstams kā Vjetnamas pirmāuniversitāte un piešķir pilsētai īpašu auru. Dosimies braucienā ar rikšām pa pilsētas seno kvartālu un Hoan Kiem ezera apkārtni. Brauciens uz Hanojas lidostu un lidojums uz Laosas pilsētu – Luang Prabang. Nakts viesnīcā Luang Prabang.

7. DIENA, CETURTDIENA, 19.03.  LUANG PRABANG

Luang Prabang pilsēta ir viena no Indoķīnas vislabāk saglabātajām vēsturiskajām pilsētām, kas iekļauta UNESCO pasaules mantojuma sarakstā. Sena karaliska pilsēta, kuru ieskauj kalni un Mekongas upe, veidojot neatkārtojamu kopējo ainavu. Pēc brokastīm apskatīsim pilsētas savdabīgo Xieng Thong templi, kura jumta daļas sniedzas līdz pat zemei, kas ir ļoti raksturīgs Laosas klasiskajai arhitektūrai. Vēlāk dosimies braucienā ar laivu pa Mekongas upi, lai apmeklētu Pak Ou alu, kurā atrodas gandrīz tūkstotis Budas statuju. Pēcpusdienā uzkāpsim Phousi kalnā no kura paveras plašs skats uz Mekongas upi un pilsētu. Nakts viesnīcā Luang Prabang.

8. DIENA, PIEKTDIENA, 20.03. LUANG PRABANG – SIEM REAP

No rīta izbrauksim ārpus pilsētas uz Tat Khouangsi ūdenskritumiem, kas izvietojušies mežā un vietām redzami koki, kuru saknes atrodas zem ūdens. Galvenā ūdenskrituma daļa atrodas vietā, kur ūdens krīt no kalna un veido vairāku ūdens baseinu sistēmu, ko savstarpēji savieno mazāku ūdenskritumu kaskādes. Pēcpusdienā lidojums uz Kambodžas karalistes pilsētu Siem Reap. Pirmā iepazīšanās ar šo valsti būs vakariņās ar tradicionālo Khmeru Apsaras deju šovu. Nakts viesnīcā Siem Reap.

9. DIENA, SESTDIENA, 21.03. SIEM REAP

Siem Reap pasaulei pazīstama ar tūkstoš gadus senajiem Khmeru impērijas tempļiem. Šodien dosimies tos apskatīt. Sāksim ar Angkor Thom tempļu apskati, turpināsim ar Bayon templi, kas slavens ar milzīgajām sejas formām tajā. Mums būs iespēja redzēt arī vairākus citus nozīmīgus tempļus, bet dienas otrajā pusē vēl atlicis slavenākais - Angkoras templis, sirds un dvēseles simbols - masīva trīspakāpju piramīda ar milzīgiem bišu stropiem līdzīgiem 65 m augstiem torņiem. Nakts viesnīcā Siem Reap.

10. DIENA, SVĒTDIENA, 22.03.  SIEM REAP – SAIGONA

No rīta apmeklēsim Tonle Sap ezeru, kas atrodas netālu no Siem Reap un tā īpatnība ir peldošie ciemati, kas atrodas uz ūdens. Izbrauciens pa ezeru sniegs iespēju iepazīt khmeru ikdienas dzīvi. Vēlāk brauciens uz lidostu un lidojums uz Saigonu jau Vjetnamas dienvidos. Ierašanās Saigonā un brauciens uz viesnīcu. Nakts viesnīcā Saigonā.

11. DIENA, PIRMDIENA, 23.03. SAIGONA – CU CHI – SAIGONA

No rīta dosimies uz Cu Chi tuneļiem, kas ir Vjetnamas vēstures liecība, ko veido aptuveni 200 km garš pazemes labirints, kurā tūkstošiem cīnītāju un ciematnieku varēja patverties Vjetnamas kara laikā. Pēc tuneļu apmeklējuma dosimies atpakaļ uz Saigonu, kur  apmeklēsim ķīniešu rajonu, Thien Hau pagodu un Neatkarības pili.Nakts viesnīcā Saigonā.

12. DIENA, OTRDIENA, 24.03.  SAIGONA – MEKONGAS UPES KRUĪZS

Pārbrauciens uz My Tho, kur sēdīsimies uz kuģa, iekārtosimies kajītēs un baudīsim Mekongas upi. Lai apmeklētu nelielu salu, sēdīsimies motorlaivās un pastaigāsim pa salu uz kuras tiek audzēti augļi un vietējie iedzīvotāji veido dažādus suvenīrus. Pēc tā apmeklēsim vēl vienu salu un baudīsim vakariņas uz kuģa. Nakts kajītē uz kuģa.

13. DIENA, TREŠDIENA, 25.03.  MEKONGAS UPE – VUNG TAU

No rīta nokļūsim pie dzīvīgā peldošā tirgus. Šī ir ļoti raksturīga Mekongas deltas dzīves daļa, šeit tiek pārdoti visdažādākie vietējie augļi un rokdarbi. Pēc tā nokāpsim no kruīza kuģa un ceļosim  uz Dienvidķīnas jūras piekrasti uz Vung Tau kūrortu, iekārtošanās viesnīcā un vakars atpūtai kūrortpilsētā Vung Tau. Nakts viesnīcā Vung Tau.

14. DIENA, CETURTDIENA, 26.03.  VUNG TAU 

 Atpūta pie jūras. Nakts viesnīcā Vung Tau.

15. DIENA, PIEKTDIENA, 27.03.  VUNG TAU 

Atpūta pie jūras. Nakts viesnīcā Vung Tau.

16. DIENA, SESTDIENA, 28.03.  VUNG TAU – SAIGONA  STAMBULA

Brokastis viesnīcā, brīvs rīts un pēcpusdienā brauciens uz Saigonas lidostu. 21:30 lidojums Saigona – Stambula.

17. DIENA, SVĒTDIENA, 29.03.  STAMBULA – RĪGA

No rīta ierašanās Stambulas lidostā, plkst. 08:20 lidojums Stambula – Rīga, ap 11:20 ierašanās Rīgā.

Papildus informācija

CEĻOJUMA CENĀ IETILPST: 

  • lidojuma biļete Rīga  – Hanoja un Saigona – Rīga;  
  • transporta pakalpojumi ceļojuma laikā;
  • iekšējie lidojumi;
  • naktsmītnes 3* un 4* viesnīcās divvietīgā numurā;
  • 13 brokastis, 5 pusdienas un 3 vakariņas;
  • aprakstā minētās ekskursijas;
  • grupas vadītāja pakalpojumi latviešu valodā un angļu/ krievu valodā runājoši vietējie gidi. 

CEĻOJUMA CENĀ NEIETILPST:

  • programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas;
  • veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam;
  • dzeramnauda šoferiem, gidiem un apkalpojošam personālam.

Piemaksa: par vienvietīgu numuru – 574EUR. 

Lasīt pilnu aprakstu...
Pieprasiet savu paketi jau tagad, ātri, ērti, izdevīgi, maksājot tikai pēc rezervācijas apstiprināšanas!

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums, uzrakstiet mums, mēs piemeklēsim īsto!