×

Jums ir jautājumi par mūsu mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!


ATLANTIC TRAVEL sadarbības partnieris BALTA arī Covid-19 Omikron paveida izplatības laikā turpina rūpēties par ceļotāju drošību, atbalstot mūsu klientus un piedāvā unikālo ceļojuma apdrošināšanu Covid-19 gadījumā! Ceļojuma apdrošināšana darbojas bez ierobežojumiem visās programmās neatkarīgi no saslimstības koeficienta valstī, uz kuru dodas ceļotājs. Apdrošinājuma summas Covid-19 segumam netiek limitētas Sudraba, Zelta un Platīna programmām.

Covid-19 segumā:


Medicīniskā palīdzība*
gadījumos, kad to nenodrošina attiecīgā valsts, nesedz EVAK karte vai kāda cita organizācija (aviokompānija, viesnīca utt.), tiek segta ambulatorā un stacionārā palīdzība šādā apmērā:
   ⇒ Sudraba, Zelta un Platīna programmām – pilnas apdrošinājuma summas ietvaros
   ⇒ 
Pamata un Bronza programmām - 5000 EUR
   ⇒ 
Studentu un Ekstrēmo sportu programmām - 5000 EUR
   ⇒ 
Krievijas un Baltkrievijas ceļojumu apdrošināšanas programmām vīzas saņemšanai - 5000 EUR

Medicīniskā transporta vai repatriācijas izdevumu apmaksa*, lai nogādātu ceļotāju uz Latviju.

Izdevumu, kas radušies, lai nogādātu ceļotāja bērnu uz mājām
*, ja tas palicis bez pieaugušā uzraudzības, apmaksa.

Ceļojuma atcelšana vai pārtraukšana** 
Sudraba, Zelta un Platīna programmās paredz papildu atlīdzību šādos gadījumos:
   ⇒ par ceļojuma atcelšanu (viesnīcas, biļetes, ceļazīmes), ja ceļotājs saslimst vai tiek ievietots karantīnā pirms ceļojuma sākuma un ārstēšanās vai karantīnas ilgums daļēji vai pilnībā pārklājas ar Ceļojuma periodu. Segums ir spēkā, ja polise noformēta vismaz 120 stundas pirms paredzētā ceļojuma sākuma un Covid-19 tests veikts ne ātrāk kā 72 stundas pēc polises noslēgšanas)
   ⇒ par uzturēšanos karantīnā, atrodoties ārzemēs (izdevumi līdz: Sudraba programmā 50 EUR / Zelta 75 EUR / Platīna 100 EUR dienā), transporta izdevumiem, lai atgrieztos mājās - ja ceļotājs tiek ievietots karantīnā pozitīva Covid-19 testa gadījumā vai pēc kontakta ar inficētu personu;
   ⇒ ja veselības stāvokļa dēļ (piemēram, paaugstinātas temperatūras vai citu iespējamo Covid-19 simptomu gadījumā) ceļotāju neielaiž lidmašīnā, prāmī vai autobusā vai tiek liegta iebraukšana valstī, tad tiek atlīdzināti izdevumi par ceļojuma atcelšanu (attiecas uz Zelta un Platīna programmām)
    ja pēc atgriešanās Latvijā ir nepieciešama obligātā karantīna valsts norādītā viesnīcā, tiek apmaksāti izdevumi līdz 300 EUR (attiecas uz Platīna programmu).

Ukrainas ceļojumu apdrošināšanas polises vīzas saņemšanai pilnībā atbilst Ukrainas Republikas prasībām vīzas izsniegšanai, iekļaujot apdrošināšanas aizsardzībā medicīnisko palīdzību un garantiju segt izdevumus karantīnas laikā.


Jāņem vērā!
   ⇒ Personai, kurai nav tiesību saņemt Latvijas Republikā izdotu EVAK karti (nerezidenti un iedzīvotāji, kuri maksā nodokļus ārzemēs), apdrošināšanas atlīdzība medicīniskiem izdevumiem* nevar pārsniegt 5000 EUR visā līguma darbības periodā Sudraba programmai, 10000 EUR – Zelta programmai un 15000 EUR – Platīna programmai.
   ⇒ Covid-19 apdrošināšana nav spēkā ASV, Kanādā, Japānā, Austrālijā un Jaunzēlandē, izņemot, ja ceļojums sākas 15.dienā un vēlāk pēc pilna vakcinācijas kursa pabeigšanas, ieskaitot balsta vakcīnas saņemšanu, vai gadījumā, ja 3 mēnešu laikā pirms ceļojuma sākuma datuma esat pārslimojis/-usi Covid-19 un varat uzrādīt negatīvu PĶR testu pēc atveseļošanās.


* Apdrošināšanas limits riskiem “Medicīniskie izdevumi”, “Slimnieka repatriācija”, “Bērna evakuācija”, “Medicīniskais transports” un “Repatriācija nāves gadījumā” saistībā ar Covid-19 norādīts kā kopējais limits atbilstoši izvēlētās programmas veidam. 
** Iekļautie limiti “Ceļojumu atcelšana, pārtraukšana” sakrīt ar polises norādīto riska limitu un tiek izmaksāti katrai apdrošinātajai personai