×

Jums ir jautājumi par mūsu jauno mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

DROŠA CEĻOŠANAMūsu tūristu drošība ir mūsu prioritāte! Mēs aktīvi sadarbojamies ar tūrisma operatoriem un uzņemošiem partneriem lai noskaidrotu aktuālāko informāciju par ieceļošanas un izceļošanas prasībām un par drošības pasākumiem, kas tiek piemēroti lidostās, lidojumu un transfēru laikā, kā arī viesnīcās.
Uzmanību! Šajā lapā apkopotā informācija nav oficiāls avots. Turklāt noteikumi mainās ļoti strauji. Tāpēc pirms ceļojuma mēs stingri iesakām sazināties ar mums, kā arī pārbaudīt drošības prasības tās valsts oficiālajās mājas lapās, uz kuru dodieties.

ATGRIEŽOTIES LATVIJĀ:
  no zema riska valsts (ES, EEZ,  trešās valstis) no augsta riska valsts 
(ES, EEZ)
no augsta riska valsts 
(ārpus ES, EEZ)
no īpaši augsta 
riska valsts

VAKCINĒTI un PĀRSLIMOJUŠI  (ir elektronisks sertifikāts vai apstiprinājums papīra formātā)

 covidpass.lv aizpildīšana VAJADZĪGS VAJADZĪGS VAJADZĪGS VAJADZĪGS
 Tests pirms iebraukšanas Latvijā  NAV VAJADZĪGS NAV VAJADZĪGS NAV VAJADZĪGS VAJADZĪGS
 Tests pēc iebraukšanas Latvijā  NAV VAJADZĪGS NAV VAJADZĪGS NAV VAJADZĪGS VAJADZĪGS
 Pašizolācija NAV VAJADZĪGS NAV VAJADZĪGS NAV VAJADZĪGS VAJADZĪGS

PĀRĒJIE (NEVAKCINĒTI un NEPĀRSLIMOJUŠI)

 covidpass.lv aizpildīšana VAJADZĪGS VAJADZĪGS VAJADZĪGS VAJADZĪGS
 Tests pirms iebraukšanas Latvijā  VAJADZĪGS VAJADZĪGS VAJADZĪGS VAJADZĪGS
 Tests pēc iebraukšanas Latvijā  NAV VAJADZĪGS NAV VAJADZĪGS VAJADZĪGS VAJADZĪGS
 Pašizolācija NAV VAJADZĪGS VAJADZĪGS VAJADZĪGS VAJADZĪGS
 * Vakcinācijas vai pārslimošanas faktu apliecina tikai sadarbspējīgs ES sertifikāts - vakcinācijas vai pārslimošanas apliecinājums (viedierīcē vai izdrukāts).  Pārslimošanas apliecinājums ir derīgs 11 līdz 180 dienu kopš saslimšanas sākuma. Ja personas rīcībā nav šāda sertifikāta, uz to attiecas uz nevakcinētām vai nepārslimojušām personām attiecināmas prasības. 

 * Var veikt šādu testu: PCR tests 72 h pirms iekāpšanas pārvadātāja transportlīdzeklī vai ieceļošanas Latvijā vai antigēna testu 24 h pirms iekāpšanas pārvadātāja transportlīdzeklī vai ieceļošanas Latvijā. No testu prasības atbrīvoti bērni līdz 12 gadu vecumam.DROŠĪBAS NODROŠINĀŠANA TENERIFĒ

⇒ Visiem ceļotājiem no 12 gadu vecuma jāveic COVID-19 PCR tests ne agrāk par 72 stundām pirms ierašanās Tenerifes lidostā vai arī RAT-antigēn tests ne agrāk par 48 stundām pirms ierašanās Tenerifes lidostā. 
Tests nav jāveic personai, kura var dokumentāri pierādīt (ar sadarbspējīgu vakcinācijas sertifikātu angļu valodā), ka ir veikusi pilnu vakcinācijas kursu ne mazāk kā 14 dienas pirms ierašanās Tenerifē, kā arī personai, kura var dokumentāri pierādīt (ar sadarbspējīgu pārslimošanas sertifikātu angļu valodā), ka ir izslimojusi ar COVID-19 un no pirmā pozitīvā testa ir pagājušas, ne mazāk kā 11 dienas, bet ne vairāk kā 180 dienas pirms ierašanās Tenerifē. 
⇒ Visiem ceļotājiem, arī bērniem, pirms došanās uz Tenerifi ne agrāk kā 48 stundas pirms iebraukšanas valstī, jāaizpilda veselības veidlapa spth.gob.es. Aizpildot veidlapu būs jāaugšupielādē pierādījums par negatīvu testu vai izslimošanas/vakcinācijas sertifikāts. Pēc veidlapas aizpildīšanas, ceļotājam tiks piešķirts QR kods, kas būs jāuzrāda drukātā vai digitālā veidā. 
 Atrodoties Tenerifē mobilajā tālrunī ir obligāti jāinstalē lietotne Radar COVID, publiskās vietās obligāti jānēsā sejas aizsargmaska un jālieto roku dezinfekcijas līdzekļi, sabiedriskās vietās jāievēro droša 2 metru distance.
 Ceļotājiem ierodoties Tenerifē pēc nejaušības principa var likt nākamo 48 stundu laikā veikt PCR testu. Testa rezultāts būs jāiesniedz atbildīgajām varas iestādēm. Par testu ceļotājiem būs jāmaksā par saviem līdzekļiem. Ceļotājiem, kuriem, tiek likts veikt PCR testu tiks sniegta rakstiska informācija par drošības prasību ievērošanu.
⇒ Visu tūristu drošībai visās Tenerifes viesnīcās būs nepieciešams uzrādīt ES Covid sertifikātu, lai izmantotu viesnīcas, restorānus, SPA centrus, sporta zāles un citas publiskas vietas.
⇒ Personām kurām nav vakcinācijas/izslimošanas sertifikāts ir jāveic PCR/RAT tests un jāsaņem negatīvs rezultāts (nevakcinētiem tūristiem no 12 g.v. jāveic PCR/RAT tests ik pēc 48 stundām).

 

DROŠĪBAS NODROŠINĀŠANA ANDORĀ
⇒ Visiem ceļotājiem no 12 gadu vecuma jāveic COVID-19 PCR tests ne agrāk par 72 stundām pirms ierašanās Spanijā/Andorā vai arī RAT-antigēn tests ne agrāk par 48 stundām pirms ierašanās Spānijā/Andorā.
Tests nav jāveic personai, kura var dokumentāri pierādīt (ar sadarbspējīgu vakcinācijas sertifikātu angļu valodā), ka ir veikusi pilnu vakcinācijas kursu ne mazāk kā 14 dienas pirms ierašanās Andorā.
⇒ Visiem ceļotājiem, arī bērniem, pirms došanās uz Andorā ne agrāk kā 48 stundas pirms iebraukšanas valstī, jāaizpilda veselības veidlapa spth.gob.es. Aizpildot veidlapu būs jāaugšupielādē pierādījums par negatīvu testu vai izslimošanas/vakcinācijas sertifikāts. Pēc veidlapas aizpildīšanas, ceļotājam tiks piešķirts QR kods, kas būs jāuzrāda drukātā vai digitālā veidā. 

Drošai un veiksmīgai izbraukšanai no 
Spānijas un ieceļošanai Latvijā katram ceļotājam ir pienākums ievērot sekojošus noteikumus:

⇒ Jāuzrāda COVID-19 negatīvs PCR tests kas ir veikts ne ātrāk kā 72 stundas līdz ierašanās laikam Latvija vai Antigen RAT tests, kas ir veikts ne ātrāk kā 48 stundas līdz ierašanās laikam Latvija.
⇒  Covid-19 tests nav jāveic personām ar derīgu ES digitālo Covid-19 sertifikātu un bērniem līdz 12 (11.99) gadu vecumam.

⇒ Vismaz 48 stundas pirms ieceļošanas Latvijā jāaizpilda elektroniska apliecinājuma anketa kas ir izvietota tīmekļvietnē https://www.covidpass.lv un jāsaņem apstiprinājuma QR kods.

 

DROŠĪBAS NODROŠINĀŠANA ĒĢIPTĒ
 Visiem ceļotājiem no 12 gadu vecuma jāveic COVID-19 PCR tests ne agrāk par 72 stundām pirms ierašanās Ēģiptes lidostā. Testa rezultātam ir jābūt oriģinālam, papīra formātā, angļu valodā. Vai antigēnu tests, kas veiks ne agrāk kā 24h pirms tiešā lidojuma (ar QR kodu vai laboratorijas zīmogu).
Tests nav jāveic personai, kura var dokumentāri pierādīt (ar sadarbspējīgu vakcinācijas sertifikātu angļu valodā), ka ir veikusi pilnu vakcinācijas kursu ne mazāk kā 14 dienas pirms ierašanās Ēģiptē. Jābūt saņemtām divām vakcīnas devām (izņēmums ir Johnson & Johnson  1 vakcīnas deva + 14 dienas pēc tās saņemšanas).
⇒ Personām, kuras ir izslimojušas ar COVID-19, IR JĀVEIC PCR TESTS pirms ierašanās Ēģiptē!
⇒ Visiem ceļotājiem pirms došanās uz Ēģipti, ir jāaizpilda deklarācijas veidlapa.
 Atrodoties Ēģiptē publiskās vietās obligāti jānēsā sejas aizsargmaska un jālieto roku dezinfekcijas līdzekļi, sabiedriskās vietās jāievēro droša 2 metru distance

 

DROŠĪBAS NODROŠINĀŠANA MALDĪVU SALĀS
⇒ Tūristiem, ierodoties Maldīvu salās, līdzi jāņem izdrukāts viesnīcas vai viesu nama rezervācijas dokuments (vaučeris). Bez tā, tāpat kā bez citiem nepieciešamiem dokumentiem, tūristus valstī neielaidīs.
Pasažieriem no viena gadu vecuma jāveic Covid-19 PCR tests ne vairāk kā 96 stundas pirms izlidošanas no Rīgas lidostas.
⇒ Visiem tūristiem ne agrāk kā 24 stundas iepriekš pirms ierašanās Maldīvu salās ir nepieciešams aizpildīt ceļotāju veselības veidlapu.

Ierodoties Maldīvu salās, ieteicams mobilajā tālrunī instalēt lietotni “TraceEkee”.
 Tūristiem nav atļauts ceļot uz citām Maldīvu salām un galvaspilsētu Malē. Ceļojumiem starp salām nepieciešams Tūrisma ministrijas apstiprinājums, kas jāpieprasa pa e-pastu - splitstays@tourism.gov.mv.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka 72 stundas pirms izlidošanas no Maldīvu salām, tūristiem kas atpūšas viesu namā ir nepieciešams veikt papildu COVID-19 PCR testu. Testa izmaksas ir 100-200 USD / pers.
Iesakām pirms ceļojuma iegādāties ceļojumu apdrošināšanu, kurā iekļautas izmaksas COVID-19 inficēšanās gadījumā, kuru ir iespējams noformēt pie mums.

DROŠĪBASNODROŠINĀŠANA PORTUGĀLĒ - MADEIRĀ

⇒ Visiem ceļotājiem no 12 gadu vecuma jāveic COVID-19 PCR tests ne agrāk par 72 stundām pirms ierašanās Madeiras lidostā. Testa rezultātam ir jābūt oriģinālam, papīra vai digitālā formātā, angļu valodā. 
Tests nav jāveic personai, kura var dokumentāri pierādīt (ar sadarbspējīgu vakcinācijas sertifikātu angļu valodā), ka ir veikusi pilnu vakcinācijas kursu ne mazāk kā 14 dienas pirms ierašanās Madeirā, kā arī personai, kura var dokumentāri pierādīt (ar sadarbspējīgu pārslimošanas sertifikātu angļu valodā), ka ir izslimojusi ar COVID-19 un no pirmā pozitīvā testa ir pagājušas, ne mazāk kā 11 dienas, bet ne vairāk kā 180 dienas pirms ierašanās Madeirā. 
 Visiem ceļotājiem no 12 gadu vecumam 12h līdz 48h laikā pirms ierašanās Portugālē, ir jāaizpilda FCS veidlapa. Aizpildot veidlapu būs jāaugšupielādē pierādījums par negatīvu testu vai izslimošanas/vakcinācijas sertifikāts. Pēc veidlapas aizpildīšanās katram ceļotājam tiks ģenerēts QR kods, kurš ir jāsaglabā viedtālrunī un būs jāuzrāda lidostā.

DROŠĪBAS NODROŠINĀŠANA ARĀBU EMIRĀTOS “DUBAIJĀ”
⇒ Pasažieriem no 12 gadu vecuma jāveic Covid-19 PCR tests ne ātrāk kā 72h pirms ierašanās AAE lidostā. Testa rezultātam ir jābūt oriģinālam, papīra formātā, angļu valodā;
⇒ Visiem tūristiem, kas dodas uz AAE, ir jāaizpilda veselības deklarācijas veidlapa un karantīnas saistību veidlapa
;

⇒ Visiem pasažieriem, ierodoties Emirātos, ir jālejupielādē Al Hosn lietotne (lejupielāde nav iespējama ārpus AAE robežām) un jāievēro turpmākās procedūras, lai pabeigtu reģistrācijas procesu un saņemt zaļo statusu.

⇒ Ierodoties AAE, mobilajā tālrunī ir obligāti jāinstalē lietotne COVID19 - DXB;

⇒ Nevakcinētām personām var lūgt veikt atkārtotu PCR testu ietodoties AAE (PCR tests derīgs 3 dienas);
⇒ Katram tūristam, dodoties uz AAE, ir nepieciešams iegādāties ceļojumu apdrošināšanu, kurā iekļautas izmaksas COVID-19 inficēšanās gadījumā, kuru ir iespējams noformēt pie mums.

DROŠĪBAS NODROŠINĀŠANA KUBĀ
⇒ Sākot no 5. janvāra Kubā tiek ielaisti tikai pilnībā vakcinēti pasažieri ar negatīvu PCR testa rezultātu. Pretējā gadījumā ceļotājiem ir obligāti jāievēro 8 dienu karantīna.
⇒ Visiem pasažieriem jāveic Covid-19 PCR tests ne ātrāk kā 72h pirms ierašanās Kubas lidostā. Testa rezultātam ir jābūt oriģinālam, papīra formātā, angļu valodā.

⇒ Visiem tūristiem, kas dodas uz Kubu, ir jāaizpilda veselības deklarācijas veidlapa, kuru iesakām izdrukāt un aizpildīt pirms ceļojuma.
⇒ Katram tūristam, dodoties uz Kubu, ir obligāti nepieciešams iegādāties ceļojumu apdrošināšanu, kurā iekļautas izmaksas COVID-19 inficēšanās gadījumā, kuru ir iespējams noformēt pie mums.
⇒ Katram tūristam pirms ierašanās Kubā ir nepieciešams iegādāties Kubas ieceļošanas karti. Lūgums par Kubas ieceļošanas kartēm interesēties vīzu centrā pa tālruni 26008100 vai 67220707.
⇒ Ierodoties Kubas lidostā visiem tūristiem vēlreiz tiks veikts PCR tests, un viņi tiks nogādāti savā izmitināšanas viesnīcā, kur 24-72 stundu laikā tiks nosūtīts testa rezultātu. Viņi var izmantot visus viesnīcas pakalpojumus. Pēc negatīva PCR testa rezultāta ceļotāji var izbaudīt savu ceļojumu arī ārpus viesnīcas.


DROŠĪBAS NODROŠINĀŠANA MEKSIKĀ “KANKŪNĀ”
⇒ ES pilsoņiem, kas ceļo uz Kankūnu, nav jāuzrāda negatīvs COVID-19 tests.
⇒ Visiem tūristiem, kas dodas uz Kankūnu, ir jāaizpilda veidlapa, kurai jābūt līdzi izdrukātai un aizpildītai pirms ceļojuma.
⇒ Katram tūristam obligāti nepieciešams iegādāties ceļojumu apdrošināšanu, kurā iekļautas izmaksas COVID-19 inficēšanās gadījumā, kuru ir iespējams noformēt pie mums.

DROŠĪBAS NODROŠINĀŠANA ZANZIBARĀ
⇒ Visiem pasažieriem no 5 gadu vecumam jāveic Covid-19 PCR testu ne ātrāk kā 96 stundas pirms ierašanās Zanzibāras lidostā.
⇒ Tūristiem, kas dodas uz Zanzibāru, ir jāaizpilda veselības deklarācijas veidlapa, kuru iesakām izdrukāt un aizpildīt pirms ceļojuma.
⇒ Katram tūristam, dodoties uz Zanzibāru, ir obligāti nepieciešams iegādāties ceļojumu apdrošināšanu, kurā iekļautas izmaksas COVID-19 inficēšanās gadījumā, kuru ir iespējams noformēt pie mums.

DROŠĪBAS NODROŠINĀŠANA MAURĪCIJAS SALĀS
⇒ Visiem pasažieriem jāveic Covid-19 PCR tests ne ātrāk kā 72h pirms ierašanās Maurīcijas salas. PCR tests ir jāveic visiem gan zīdaiņiem, gan bērniem, gan vakcinētajiem! Maurīcijas salās tiks ielaistas un drīkst uzturēties TIKAI personas, kuras ir saņēmušas pilnu vakcināciju pret COVID-19.
⇒ Izņēmums - bērni līdz 18 (17,99) gadu vecumam (otrajai vakcīnas devai ir jābūt saņemtai vismaz 2 nedēļas pirms ierašanās Maurīciju salās, savukārt, Johnson & Johnson Janssen vakcīnas devai ir jābūt saņemtai vismaz 28 dienas pirms ierašanās Maurīciju salās). 
⇒ Izslimojušām personām jāiesniedz oficiāla izziņa, ka persona ir izslimojusi un atveseļojusies, kā arī apliecinājums par vakcināciju ar vienu Astra Zeneca, Covaxin, Moderna, Pfizer-Biontech, Sinovac, Sinopharm vai Sputnik V devu - vismaz 14 dienas pirms ierašanās Maurīcijas salās vai Janssen 1 vakcīnas deva – vismaz 28 dienas pirms ierašanās Maurīcijas salās.
⇒ Visiem tūristiem, kas dodas uz Maurīcijas salām, ir jāaizpilda ceļotāju veidlapa, kuru jaizdrukā un jaaizpilda pirms ceļojuma.
⇒ Katram tūristam, dodoties uz Maurīcijas salām, ir obligāti nepieciešams iegādāties ceļojumu apdrošināšanu, kurā iekļautas izmaksas COVID-19 inficēšanās gadījumā,
kuru ir iespējams noformēt pie mums.
⇒ Ierodoties viesnīcā visiem tūristiem ir nepieciešams veikt bezmaksas viesnīcas nodrošinātu (RAT) antigēnu tests: ja tas ir negatīvs, tūristi var turpināt savu atpūtu, ja tas ir pozitīvs, tūrists tiks izolēts kūrortā vai slimnīcā (atkarīgs no situācijas). Ceļojuma piektajā dienā visiem tūristiem obligāti jāveic atkārtots viesnīcas nodrošināts bezmaksas (RAT) antigēnu tests.


DROŠĪBAS NODROŠINĀŠANA ITĀLIJĀ “BERGAMO”
⇒ Itālijas slēpošanas galamērķis – pieejams tikai vakcinētiem vai ar COVID-19 izslimojušiem ceļotājiem (noteikumi neattiecas līdz 12 gadu vecumam).
⇒ Visiem pasažieriem no 6 gadu vecuma jāveic Covid-19 PCR ne ātrāk kā 48h vai RAT tests ne ātrāk kā 24h pirms ierašanās Bergamo lidostā (t.i., ja līdz ielidošanai Bergamo lidostā ir atlikušas vairāk nekā 48 /24 stundas un jūs esat veicis testu, tas nebūs derīgs).Testa rezultātam ir jābūt oriģinālam, papīra formā, angļu valodā. 
⇒ No 01.01.2022. ikvienam slēpošanas zonu lietotājam ir jābūt iegādātai civiltiesiskās atbildības apdrošināšanai. Visizplatītākās šāda veida apdrošināšanas polises, tostarp tās kas paredzētas ģimenēm, jau sedz "ziemas sporta veidu"  - tomēr ieteicams to noskaidrot ar savu apdrošināšanas kompāniju. Apdrošināšana nav iekļauta "skipass" cenā, un to var iegādāties katrā "skipass" tirdzniecības vietā.
Ceļotājiem, kuri Itālijas slēpošanas kūrortos uzturas ilgāk par 2 dienām, pakalpojumi un aktivitātes būs pieejamas TIKAI ar "Super Green Pass". Pakalpojumos ietilpst: viesnīcas, iekštelpu bāri, restorāni, kafejnīcas, klubi, kinoteātri, koncerti, stadioni, slēpošanas pacēlāji, sporta aktivitātes. "Super Green Pass" ir līdzvērtīgs ES vakcinācijas vai atveseļošanās sertifikātiem (no 12 gadu vecuma). Oficiālo sertifikātu derīguma termiņš ir 9 mēneši.

⇒ Visiem ceļotājiem pirms došanās uz Bergamo ir jāaizpilda tiešsaistes reģistrācija.


DROŠĪBAS NODROŠINĀŠANA FRANCIJĀ (ar lidojumu uz  Ženēvu)
⇒ Pasažieriem pirms došanās uz Franciju ir jāveic Covid-19 PCR vai antigēnu (RAT) tests ne ātrāk kā 72h pirms ierašanās Francijas lidostā.
⇒ Covid-19 tests nav jāveic bērniem līdz 12 gadu vecumam; personām, kuras var dokumentāri pierādīt (ar sadarbspējīgu vakcinācijas sertifikātu angļu valodā), ka ir veikušas pilnu vakcinācijas kursu, balstoties uz oficiālu ES vakcinācijas kārtību, ar Pfizer, Moderna, Astra Zeneca ne mazāk kā 7 dienas, ar Janssen - ne mazāk kā 28 dienas pirms ierašanās Francijā.
⇒ Pirms došanās uz Ženēvu visiem pasažieriem (arī vakcinētiem un ar COVID-19 izslimojušiem) jāveic Covid-19 PCR tests ne ātrāk kā 72h pirms ierašanās Ženēvā. Tests nav jāveic bērniem līdz 16 gadu vecumam.
⇒ Pasažieriem, kas lido no Lavijas uz Ženevu, 48 stundu laikā pirms izlidošanas jāaizpilda  tiešsaistes reģistrācijas veidlapa.

⇒ Visiem tūristiem no 12 g.v. būs jāuzrāda “veselības karte”, lai apmeklētu tādas vietas kā - viesnīcas, restorānus, slēpošanas pacēlājus, iekštelpu un ārtelpu akivitātes. Lai iegūtu "veselības karti", būs nepieciešams:

 

  • No 01.01.2022 visiem tūristiem no 65 g.v. jābūt 3. devas revakcinācijas sertifikātam, ja pēc 2. devas ir pagājuši vairāk nekā 7 mēneši;
  • No 01.01.2022 visiem tūristiem, kas vakcinēti ar J&J vakcīnu, ir jāsaņem 2. deva, ja pēc 1. devas pagājuši vairāk nekā 2 mēneši;
  • No 15.01.2022. visiem tūristiem no 18.g. būs jāveic 3. devas revakcinācija, ja pēc 2. devas ir pagājuši vairāk nekā 7 mēneši;
  • Personām kas izlimojušas ar COVID-19 ir individuālas vakcinācijas prasības.

 

DROŠĪBAS NODROŠINĀŠANA SEIŠELU SALĀS
⇒ Pasažieriem jāveic Covid-19 PCR tests ne ātrāk kā 72h pirms izlidošanas no Rīgas lidostas.
⇒ Visiem tūristiem pēc negatīva testa saņemšanas ir nepieciešams aizpildīt ceļotāju veselības veidlapu pirms došanās uz Rīgas lidostu. Aizpildot ceļotāja veselības deklarāciju, ir nepieciešams augšupielādēt dokumentu, kas apstiprina negatīvo COVID-19 testa rezultātu; augšuplādēt personas fotogrāfiju; norādīt lidojuma informāciju un viesnīcas adresi, kurā plānojat palikt; veikt samaksu par aizpildīto veidlapu (pieaugušajiem - 10 EUR/Pers., bērniem - virs 12 gadiem 5,40 EUR/pers.). Pēc veidlapas aizpildīšanas tiks nosūtīts kods, ko lūdzam ņemt līdzi uz lidostu printētā veidā! Veicot reģistrēšanos lidostā, būs nepieciešams uzrādīt izdrukātu un apstiprinātu Seišelu salas veselības veidlapas kodu.
⇒ Seišelu salas valdība neuzņemas atbildību par jebkādiem izdevumiem, kas saistīti ar inficēšanos ar COVID-19 gadījumā. Līdz ar to, ikvienam tūristam in NEPIECIEŠAMS iegādāties ceļojumu apdrošināšanu, kas sedz medicīniskās, uzturēšanās un atgriešanās izmaksas COVID-19 inficēšanās gadījumā kuru ir iespējams noformēt pie mums.
⇒ Transfērus uz viesnīcām veic sertificēti pārvadātāji. Ceļotājiem nav ļauts izmantot publisko sabiedrisko transportu.
⇒ Ceļotājiem ar respiratorās saslimšanas simptomiem kā klepus, iesnas, drudzis vai elpas trūkums tiks nodrošināts veselības aprūpes serviss. Gadījumā, ja tiks konstatēta inficēšanās ar COVID-19, ceļotājs tiks izolēts speciālā izmitināšanas vitā līdz izveseļosies. Visas izmaksas sedz pats ceļotājs.


DROŠĪBAS NODROŠINĀŠANA DOMINIKĀNAS REPUBLIKĀ
⇒ Ierodoties lidostā, tūristiem var tikt veiktas ātrās COVID-19 pārbaudes. Parbaudes netiks veiktas bērniem līdz 5 gadu vecumam, cilvēkiem, kuri ir pilnībā vakcinēti (vismaz 3 nedēļas pēc otrās vakcinācijas) un cilvēkiem, kuriem PCR tests ir veikts vismaz 72 stundas iepriekš līdz ierašanās Dominikānas Republikā.
⇒ Visiem ceļotājiem ir jāaizpilda elektroniskā veidlapas forma. Pasažieriem veidlapa jāaizpilda 2 reizes: viena par iebraukšanu un otra par izbraukšanu. Tiks ģenerēti divi dažādi QR kodi.Aicinām ceļotājus visus dokumentus, testa rezultātus, covid sertifikātu ņemt līdzi drukātā papīra formātā.
Mēs stingri iesakām ikvienam tūristam iegādāties ceļojumu apdrošināšanu, kurā iekļautas izmaksas COVID-19 inficēšanās gadījumā.
Apdrošināšanu varat noformēt pie mums uz vietas birojā, rakstot uz atlantic@atlantic.lv vai zvanot uz +371 29991991 vai +371 67220505.